13 Ekim 2014, Pazartesi 12:20:38

ONUR AIR İSTANBUL-KAYSERİ UÇUŞLARINA BAŞLIYOR

Onur Air, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan yurt içindeki 17. uçuş noktası olan Kayseri’ye tarifeli uçuşlara başlıyor.
  • Hahajaja elinn sağlık:)))evet hayret kışın batıyorsunuz saudiada bitcekmiş diyende olmadı halaa:)))renklendiriyodunuz oysaki ortamı nerdesiniz arkadaşlar:)
  • bize bitti diyenlere inat biz büyüyoruz kim tutar şirketimi be heryere uçarız bizz
  • Onur airin Çanakkale- İstanbul Atatürk Havalimanına uçuş seferleri düzenlerse çok iyi olur.
  • sizi ŞIRNAK a davet ettik firma olarak...uçmak için tüm parametreler ve şartlar müsait...yardımcılarınız yaptığımız teklif ve görüşmeleri size ilettimi bilmiyorum ama bunu çok istedik...bunu şimdi bile yapsanız uçtuğunuz birçok hattan daha fazla gelir elde eder..

Onur Air, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan yurt içindeki 17. uçuş noktası olan Kayseri’ye tarifeli uçuşlara başlıyor. Haftanın her günü gerçekleşecek İstanbul-Kayseri uçuşlarının biletleri her şey dahil 49 TL’den satışa sunuldu.

Onur Air, 26 Ekim 2014 günü başlayacak kış tarifesiyle birlikte İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Kayseri’ye tarifeli uçuşlara başlıyor. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan karşılıklı olarak düzenlenecek Onur Air’in Kayseri seferleri haftanın her günü İstanbul’dan Kayseri’ye saat 21:20’de, Kayseri’den İstanbul’a ise saat 07:30’da kalkacak.

Onur Air Kayseri’yi yurt dışında 6, yurt içinde 5 noktaya bağlıyor

Onur Air’in Kayseri yolcuları uygun fiyatlarla yurt dışında Paris, Amsterdam, Frankfurt, Düsseldorf, Viyana ve Odessa’ya, yurt içinde ise Antalya, Diyarbakır, Elazığ, İzmir ve Samsun’a karşılıklı olarak İstanbul Atatürk Havalimanı üzerinden günübirlik bağlantılı uçabilecek.

Tüm koltuklar her şey dahil 49 TL

Kayseri hattının açılışına özel bir kampanya düzenleyen Onur Air, 13-17 Ekim 2014 tarihleri arasında satın almak koşuluyla 26 Ekim 2014- 28 Mart 2015 tarihleri arasındaki Istanbul-Kayseri ve Kayseri-İstanbul uçuşlarında tüm koltukları internet sitesine özel her şey dahil 49 TL’den satışa sunuyor.

ONUR AIR İSTANBUL-KAYSERİ UÇUŞLARINA BAŞLIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

:) ~ 4 yıl önce
Hahajaja elinn sağlık:)))evet hayret kışın batıyorsunuz saudiada bitcekmiş diyende olmadı halaa:)))renklendiriyodunuz oysaki ortamı nerdesiniz arkadaşlar:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
bize bitti diyenlere inat biz büyüyoruz kim tutar şirketimi be heryere uçarız bizz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Onur airin Çanakkale- İstanbul Atatürk Havalimanına uçuş seferleri düzenlerse çok iyi olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TEOMAN BEY'E ~ 4 yıl önce
sizi ŞIRNAK a davet ettik firma olarak...uçmak için tüm parametreler ve şartlar müsait...yardımcılarınız yaptığımız teklif ve görüşmeleri size ilettimi bilmiyorum ama bunu çok istedik...bunu şimdi bile yapsanız uçtuğunuz birçok hattan daha fazla gelir elde eder..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000