19 Mayıs 2011, Perşembe 19:52:37

ONUR AIR ARIZA YAPTI ATATÜRK HAVALİMANI KARIŞTI...

Atatürk Havalimanı'nda Onur Air'e ait uçağın Antalya'dan gelişinde 6 saat gecikme olduğunu öğrenen yolcular Onur Air kontuarlarında bulunan vazoları yerlere attı, personelleri tartakladı.
  • pgs mi ? evet arkadaşlar hep zamanında kalkıyor fakat kapıları 45 dk 60 dk erken kapatıyor insanların aldığı kampanyalı indirimli biletleri işlem görmez hale getirip o arada bilet satıyor çok yüksek fiyatlara ... çalışanları inanılmaz suratsız cevap verme ihtiyacı duymuyorlar şikayet formu doldurmak istedik bize a4 kagıdı verdiler ... İlk defa şehiriçinde skyairlines favorimiz oldu inanılmaz bir güleryüz ve servis anlayışları var çok memnun kaldık tavsiye ederim
  • Teknik bir arızadır. Her havayolu şirketi için böyle durumlar meydana gelebilir. Tek fark gecikme yaşandığı zamanlar OnurAir yetkilileri açıklama yapmıyor.Yolcular arasındaki fark ise diğer OnurAir yolcuları günde 4-5 kez uçuş gerçekleştiren herşeyi bilen staraliance yi kuran kişilerdir.
  • THY ve Anadolu jet hizmet ve emniyette bir numaradır. Bunlar Türkiyede emniyet, hizmet seviyesi en iyi olan ve zamanında kalkış yapan yegane firmalardır. Mağdur olmak istemeyen yolcuların seyahatlerini daha dikkatli planlayarak Patron güdümünde olmayan Kurumsallaşmış firmaları tercih etmelerinin menfaatlerine olduğunu hatırlatırım.
  • Pegasus'da yüzde 95'e varan oranlarla zamanında kalkış vardır. Pegasus'da 6 saat gibi fahiş bir rötar asla olmaz. Bu yorumdan sonra tekmil Onur'cu ve Pegasuszede acente ciler türlü yorumlar yazabilir ama siz onlara inanmadan Pegasus'u tercih ediniz. Pegasus'un bir numaralı şirket amacı gecikmesiz uçuşdur. Onur yolcularına Pegasus'u denemelerini tavsiye ederiz.
Atatürk Havalimanı İç Hatlar Geliş Katı'nda yaşanan olayda; Onur Air'e ait İstanbul-Antalya seferini yapması planlanan uçak Antalya'dan gelerek İstanbul'dan yolcu alacaktı. Fakat uçak Antalya'dan kalkış esnasında motor arızası yaşadı.

Yaşanan motor arızası nedeniyle kabin ekibinin de otellerine geri döndüğü ve uçağın arızasının hala giderilmediği belirtildi.

15:00'da İstanbul'dan havalanması gereken uçağın 21:40'da İstanbul'a geleceğini öğrenen yolcular sinir krizi geçirdi. Atatürk Havalimanı'ndaki kontuarlar önünde toplanan 150'ye yakın Antalya yolcusu kontuarlarda bulunan çiçeklerin vazolarını yerlere atarak, yer hizmetlerine bakan Çelebi personelleriyle tartıştı. 

Kalabalık "Onur Air rezalet" "Yolcular burada personeller nerede" diyerek Atatürk Havalimanı İç Hatlar katında bulunan kontuarların üzerlerine çıktı. Bazı yolcuların sinir krizi geçirdiği görülürken, bazı yolcuların Çelebi personeline yumruk atmaya çalıştığı görüntülendi.

Yaşanan olayların ardından 20:15'te hazırlanan Onur Air'den bir başka uçağa bineceklerini öğrenen yolcular, daha sonra tartıştıkları kontuar görevlilerinden check-in yaptırarak uçağa geçtiler.


©AirportHaber.com Özel

ONUR AIR ARIZA YAPTI ATATÜRK HAVALİMANI KARIŞTI...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (68)

Misafir ~ 7 yıl önce
pgs mi ? evet arkadaşlar hep zamanında kalkıyor fakat kapıları 45 dk 60 dk erken kapatıyor insanların aldığı kampanyalı indirimli biletleri işlem görmez hale getirip o arada bilet satıyor çok yüksek fiyatlara ... çalışanları inanılmaz suratsız cevap verme ihtiyacı duymuyorlar şikayet formu doldurmak istedik bize a4 kagıdı verdiler ... İlk defa şehiriçinde skyairlines favorimiz oldu inanılmaz bir güleryüz ve servis anlayışları var çok memnun kaldık tavsiye ederim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Teknik bir arızadır. Her havayolu şirketi için böyle durumlar meydana gelebilir. Tek fark gecikme yaşandığı zamanlar OnurAir yetkilileri açıklama yapmıyor.Yolcular arasındaki fark ise diğer OnurAir yolcuları günde 4-5 kez uçuş gerçekleştiren herşeyi bilen staraliance yi kuran kişilerdir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
THY ve Anadolu jet hizmet ve emniyette bir numaradır. Bunlar Türkiyede emniyet, hizmet seviyesi en iyi olan ve zamanında kalkış yapan yegane firmalardır. Mağdur olmak istemeyen yolcuların seyahatlerini daha dikkatli planlayarak Patron güdümünde olmayan Kurumsallaşmış firmaları tercih etmelerinin menfaatlerine olduğunu hatırlatırım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Pegasus'da yüzde 95'e varan oranlarla zamanında kalkış vardır. Pegasus'da 6 saat gibi fahiş bir rötar asla olmaz. Bu yorumdan sonra tekmil Onur'cu ve Pegasuszede acente ciler türlü yorumlar yazabilir ama siz onlara inanmadan Pegasus'u tercih ediniz. Pegasus'un bir numaralı şirket amacı gecikmesiz uçuşdur. Onur yolcularına Pegasus'u denemelerini tavsiye ederiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000