10 Kasım 2013, Pazar 13:06:46

O AN AHL'DE HAYAT DURDU!

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu ulu önder Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete uğurlanışının 75’inci yılında adının verildiği Atatürk Havalimanı'nda saygı ile anıldı.
  • Insani onurlandiran ve gururlandiran bu duyguyu kimse değiştiremez.
  • Sana 1 dakika bile beklemek koyuyorsa zaten yurur gıdersın kımseyı zorla durdurmuyorlar bazılarının bugunlerde bazılarının yaptıgı gibi insanların ozelıne gırme senın muhafazakar demokrat yapısına ters olabılır o da senın sıkıntın tabıkı..
  • Atatürk'e Fatiha okunmadığını nereden biliyorsunuz "Bir THY Yolcusu"? Dinimi nasıl yaşadığımı, Allah'a inancımı mutlaka başkalarına göstermem mi gerekiyor? "Göstermek" için yapıyorsam, müslümanlık mı olur? Neden herkes, tek ve en dopru müslüman kendisiymiş gibi davranıyor???...
  • siz okuyun hepimiz adina daha makbule gecer.Topu topu 1 dakika durdu hersey sanirsin tum gun alanda grev vardi...Kimin kac yil geride oldugu belli

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 75’inci yıldönümünde Atatürk Havalimanı’nda hayat durdu. Atatürk'ün hayata gözlerini yumduğu saat, 09.05'de Atatürk Havalimanı'nda sirenler çaldı.

Dış Hatlar Terminali gidiş katına asılan dev bir Atatürk resmi ve Türk bayrağının altında toplanan havalimanı çalışanları, polisler ve yolcular, büyük önder için iki dakikalık saygı duruşunda bulundu.

Atatürk Havalimanı'nda pasaport kontrol noktasında bulunan polisler pasaport bankolarından çıkarak saygı duruşunda bulunurken, yabancı yolcular ise işleyişin durması nedeniyle beklemek zorunda kaldı.

Uçuşa giden pilotlar ve uçuş kabin ekipleri de Atatürk Havalimanı apronunda saygı duruşunda bulunurken, havalimanında bir dakikalığına hayat durdu.


 

O AN AHL'DE HAYAT DURDU!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Android Uygulaması ~ 5 yıl önce
Insani onurlandiran ve gururlandiran bu duyguyu kimse değiştiremez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TURK yolcudan thy ye ~ 5 yıl önce
Sana 1 dakika bile beklemek koyuyorsa zaten yurur gıdersın kımseyı zorla durdurmuyorlar bazılarının bugunlerde bazılarının yaptıgı gibi insanların ozelıne gırme senın muhafazakar demokrat yapısına ters olabılır o da senın sıkıntın tabıkı..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fatiha ~ 5 yıl önce
Atatürk'e Fatiha okunmadığını nereden biliyorsunuz "Bir THY Yolcusu"? Dinimi nasıl yaşadığımı, Allah'a inancımı mutlaka başkalarına göstermem mi gerekiyor? "Göstermek" için yapıyorsam, müslümanlık mı olur? Neden herkes, tek ve en dopru müslüman kendisiymiş gibi davranıyor???...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THY yolcusuna ~ 5 yıl önce
siz okuyun hepimiz adina daha makbule gecer.Topu topu 1 dakika durdu hersey sanirsin tum gun alanda grev vardi...Kimin kac yil geride oldugu belli

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000