10 Ağustos 2014, Pazar 08:59:50

MERAJ AIR ATATÜRK'E KONDU

İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani'ye ait Meraj Air İstanbul'a uçmaya başladı. Dün gece başlayan uçuşların ilkinde 250 yolcu geldi. Şirketin temsilciliğini Fly Service yapıyor. İşte detaylar.
  • Cahillik ne güzel birşey. İran'ı Irak'la karıştırıp, Fars'ı Arap zannedip yorum yapmak. Ne tarih ne de coğrafya bilgisi mevcut! Bence siz gidin bilmemnereye de aklı başında kültürlü İran'lılar buraya gelsin..
  • Yine bir arap yine AHL de her seferde kaos yaşatacak yolcular. Gitsenize SAW a. Nasıl müsaade veriyorlar bunlara hayret yani
  • Yine bir arap şirketi bulmuşlar. Ne merak ya?
  • Sol baştaki hostese çiçek vermemişler o da suratını asmış :))) şaka bi yana iranlılar lüxe düşkün insanlar falan degil o konuda arapların tırnagı olamazlar

İstanbul Atatürk Havalimanı yeni bir şirketi ağırlamaya başladı. İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani'ye ait şirkete ait yolcu uçağı Atatürk Havalimanı'na ilk seferinde 250 yolcu getirdi.

Haftada karşılıklı 5 sefer yapacak olan şirketin dönüş seferinde de 200 yolcu İran'a gitti. İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani'nin şirketi Meraj Air'in yönetim kurulu başkanı Ali Abedzadeh, 'Biz İran'ın özel değil devlete ait bir havayoluyuz. Dolayısıyla Atatürk Havalimanı'na gelmemiz bizim için çok önemli. Buraya sefer yapmamız İran'da da büyük ses getirdi. Bizim uçuşlarımızla İran'la Türkiye arasındaki dostluğun daha da artacağını ve başka şehirlerden de uçacağımızı söylüyoruz" dedi.

Meraj Air olarak Türkiye pazarına 4 uçak ayırdıklarını ifade eden Ali Abedzadeh, 'Bunlar Airbus tipi uçaklar. Haftada beş kez Tahran'dan İstanbul Atatürk Havalimanı'na seferler düzenleyeceğiz. Bunun yanında bu sene içerisinde Tahran'dan İzmir ve Isparta seferlerini düzenleyeceğiz. Çok kısa bir zamanda İran'ın Meşed şehrinden Atatürk Havalimanı'na uçuşlar gerçekleştireceğiz" diye konuştu.

Şirketin temsilciliğini Fly Service üstlendi.MERAJ AIR ATATÜRK'E KONDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Anticahil ~ 4 yıl önce
Cahillik ne güzel birşey. İran'ı Irak'la karıştırıp, Fars'ı Arap zannedip yorum yapmak. Ne tarih ne de coğrafya bilgisi mevcut! Bence siz gidin bilmemnereye de aklı başında kültürlü İran'lılar buraya gelsin..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Yine bir arap yine AHL de her seferde kaos yaşatacak yolcular. Gitsenize SAW a. Nasıl müsaade veriyorlar bunlara hayret yani

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Farisi ~ 4 yıl önce
Kardeşim İranlılar hiç bir zaman arap olmadılar....önce bi öğren,ondan sonra bu boş yorumları yap...
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Yine bir arap şirketi bulmuşlar. Ne merak ya?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Farisi ~ 4 yıl önce
İran arap değildir.... iphone taşımayı benzemez....
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Sol baştaki hostese çiçek vermemişler o da suratını asmış :))) şaka bi yana iranlılar lüxe düşkün insanlar falan degil o konuda arapların tırnagı olamazlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000