20 Aralık 2008, Cumartesi 14:32:05

Mankenler uçağa geç kaldı, yolcular çıldırdı!

Manken Ayşe Hatun Önal ve Yasemin Kozanoğlu'nun uçağa geç kalmaları diğer yolcuların sinirlenmesine neden oldu...
  • Benim kimseye yalaklık etmeme gerek yok. Ben kendim kaptan ım. Kimseyle işim olmaz. Ama besbelli ki arkadaş düzenini yalayarak döndürüyor. Kendi ifadesi bu şekilde. BU işlerde tecrübeli
  • Kızım sen 3 kuruşluk zeka diyorsun. Sen haline bir baksana ya. sende o da yok. Haddini bil haddini. Bak burdan IP numaraları takipte. Ettiğin hakaretler aleyhine delil olur ona göre.
  • Besbelli ki bir şirkette hostes bu. Yalama konusuna gelince. Pilot arkadaşlar, bunla muhatap olmayalım. Taaa ilk yorumunda kafasının iki bacağı arasında çalıştığını ortaya koymuş zaten. Eksiketek.
  • Blackbird bu yalama konusunu iyi biliyorsun bakıyorum. Bir pilotla uğraşacağına yalamaya devam etsene sen.

Fas'ın Kazablanka şehrine gitmek için Atatürk Havalimanı'na gelen Ayşe Hatun Önal ve Yasemin Kozanoğlu, check-in işlemini yaptırdıktan sonra Havalimanı'nda alışveriş yapmaya başladı. Uçağın check-in işlemi kapandıktan sonra gelmeyen yolcular anons edilirken iki mankenin adı sık sık son çağrıda anıldı. Fakat bir türlü uçağa gitmeyen ve yolcuların bekletilmesine neden olan mankenler uçağa girdiklerinde yoğun tepkiyle karşılandı. Mankenlerin uçağa gelmesiyle kalkış gerçekleştirildi ve olay daha fazla büyümeden kapandı.

Mankenler uçağa geç kaldı, yolcular çıldırdı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Rumuz ~ 9 yıl önce
Benim kimseye yalaklık etmeme gerek yok. Ben kendim kaptan ım. Kimseyle işim olmaz. Ama besbelli ki arkadaş düzenini yalayarak döndürüyor. Kendi ifadesi bu şekilde. BU işlerde tecrübeli

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pilot2000 ~ 9 yıl önce
Kızım sen 3 kuruşluk zeka diyorsun. Sen haline bir baksana ya. sende o da yok. Haddini bil haddini. Bak burdan IP numaraları takipte. Ettiğin hakaretler aleyhine delil olur ona göre.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cpt1 ~ 9 yıl önce
Besbelli ki bir şirkette hostes bu. Yalama konusuna gelince. Pilot arkadaşlar, bunla muhatap olmayalım. Taaa ilk yorumunda kafasının iki bacağı arasında çalıştığını ortaya koymuş zaten. Eksiketek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Copilot ~ 9 yıl önce
Blackbird bu yalama konusunu iyi biliyorsun bakıyorum. Bir pilotla uğraşacağına yalamaya devam etsene sen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000