23 Mayıs 2013, Perşembe 18:25:53

LODOS AHL'YE GERİ DÖNDÜ

Atatürk Havalimanı'nda bir kez daha etkili olan lodos nedeniyle birçok uçağın sırada beklediği öğrenildi...
  • Kuledeki gorevli bekle suan kalkamazsin derse, pilot ne yapsin.THY , LUFTHANSA, ,EMIRATES, ATLAS, ONUR......VS hepsi ayni kuyrukta zaten.bunda thy nin ne sucu var ki.?
  • 13.05.2013 de 06:10 PC 226 sefer sayılı pegasus uçağı ile SAW- Gazipaşa ya giderken Gazipaşa üzerinde 45 dak. dolandık ve Antalya ya döndük , 1,5 sa. Antalyada bekledikten sonra tekrar havalandık ve Gazipaşa ya indik , 07:00 de inmemiz gerekirken 10:00 da indik , THY yada pgs ne farkeder ama çamur atmak istersek hemen ilk hedef THY dimi , ayıptır ayıp.
  • canımızı kımlere emanet ediyoruz ??
  • YOK ÖYLE BİSEY :D

Zaman zaman etkili olan ve bu nedenle gecikmelere neden olan lodos, bir kez daha Atatürk Havalimanı'na uğradı.

Atatürk Havalimanı'nda uçuşlarda aksamalara neden olan lodos kabusu bugün geri döndü. Bugün öğlen saatlerinden sonra İstanbul'da etkisini her geçen saat artıran lodos, Atatürk Havalimanı'ndaki iniş ve kalkışları olumsuz yönde etkiledi, kalkış yapacak uçaklar uzun kuyruklar oluşturdu.

Etkisini artıran lodos nedeniyle Atatürk Havalimanı'nda inişler 17, kalkışlar ise 23 pistlerinden gerçekleştiriliyor. 

Yarın öğlene kadar etkisini devam ettirmesi beklenen lodos nedeniyle birçok uçağın kalkış için sıra beklediği öğrenildi.

Saat 23.45 itibariyle çok sayıda uçağın havada tur attığı öğrenilirken yakıt kritiğine giren bazı uçakların öncelik isteyerek Atatürk Havalimanı'na  iniş gerçekleştirdiği, birçok uçuşta ise rötarlar yaşandığı öğrenildi.

©AirportHaber

LODOS AHL'YE GERİ DÖNDÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
Kuledeki gorevli bekle suan kalkamazsin derse, pilot ne yapsin.THY , LUFTHANSA, ,EMIRATES, ATLAS, ONUR......VS hepsi ayni kuyrukta zaten.bunda thy nin ne sucu var ki.?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sezar ~ 5 yıl önce
13.05.2013 de 06:10 PC 226 sefer sayılı pegasus uçağı ile SAW- Gazipaşa ya giderken Gazipaşa üzerinde 45 dak. dolandık ve Antalya ya döndük , 1,5 sa. Antalyada bekledikten sonra tekrar havalandık ve Gazipaşa ya indik , 07:00 de inmemiz gerekirken 10:00 da indik , THY yada pgs ne farkeder ama çamur atmak istersek hemen ilk hedef THY dimi , ayıptır ayıp.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
emanet ~ 5 yıl önce
canımızı kımlere emanet ediyoruz ??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mecburmusun ? ~ 5 yıl önce
Sen en iyisi yoldan pisti seyret , canını da kimseye emanet etme.
Hamdi TOPÇU ~ 5 yıl önce
YOK ÖYLE BİSEY :D

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000