13 Aralık 2012, Perşembe 09:01:46

LİBYALI GHADAMES İSTANBUL'DA

Libya'nın tarifeli sefer düzenleyen üç havayolu şirketinden biri olan Ghadames Air Transport şirketi, İstanbul seferlerine dün resmen başladı.
  • Istanbul subesi adres ve numara icin yardimci olurmusunuz rica ediyorum
  • tebrik etmemizimi bekliyorsunuz alkışlayalımmı sagayı bence hiç gerek yok cünkü hala insanların alacaklarını ödemeyip boyle haberler ile öne çıkmakmı havacılık bence degil çalışanlar bile guvenmıyor nasıl CRM beklıyorsunuz. ınsanları base lere yollayıp harcırah vermemek nasıl bı olaydır bence bu şirket kimseye mahmelere basvurmadan hiç bir şey ödemez. çünkü herkes hakkıında iftiralar uretıyor. unutmayalımki herkesin elindede kendini savunacak doneler var. nasıl vereceksin bunca insanın hakkını öbür tarafta MİLLET BEKLEMEYİN ÖDEME YAPMIYCAKLAR aldıgım son duyum MAHKEMEYE GIDIN DIYORLAR nokta
  • Merkür Havacılığın sahibi Halis Din kardeşimi tebrik ediyorum.Başarılarının artarak devam etmesini diliyorum.H.M.Çamlıbel
  • hayırlı olsun

Merkür Grup'un Türkiye temsilciliğini üstlendiği Airbus A320 tipi uçağı ve 76 yolcusuyla Atatürk Havalimanı'na saat 14:40'da teker koyan Ghadames Air Transport uçağı, Çelebi Hava Servisi ve şirket yetkililerinin yanısıra Merkür Grup temsilcileri tarafından karşılandı. 

Haftada 3 kez karşılıklı olarak yapılan seferlerden dolayı son derece memnun olduklarını ifade eden bazı yolcular, şehrin buna ihtiyacı olduğunu ve Tripoli-İstanbul arasının önemli bir potansiyel olduğunu ifade ettiler. 

Havacılık temsil gözetim firması Merkür Grup'un Türkiye temsilciğini üstlendiği ve Türkiye'ye gelmesinde başrolü oynadığı 2004 yılında kurulan Ghadames Air Transport şirketinin filosu, iki adet McDonnell Douglas DC-9-31 ve bir adet de Airbus A320 tipi olmak üzere 3 uçaktan oluşuyor.

Şirket, geçtiğimiz Kasım ayında SAGA Havayolları filosunun en yeni üyesi olan A320-200 tipi TC-SGN tescilli uçağı kiralayarak filosundaki uçak sayısını 3'e çıkardı.

SAGA Havayolları'nın uçağı, geçtiğimiz Temmuz ayının ilk haftası filoya dahil edilmiş ve ertesi hafta ise Onur Havayolları'na kiralanmıştı. 


SAGA EKİBİ TC-SGN UÇAĞINI BÖYLE KARŞILAMIŞTI

LİBYALI GHADAMES İSTANBUL'DA

Facebook Yorum

Yorumlar

Mehmet alya ~ 4 yıl önce
Istanbul subesi adres ve numara icin yardimci olurmusunuz rica ediyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sagadan Alacaklarını Gelmeyen Alacaklılar ~ 5 yıl önce
tebrik etmemizimi bekliyorsunuz alkışlayalımmı sagayı bence hiç gerek yok cünkü hala insanların alacaklarını ödemeyip boyle haberler ile öne çıkmakmı havacılık bence degil çalışanlar bile guvenmıyor nasıl CRM beklıyorsunuz. ınsanları base lere yollayıp harcırah vermemek nasıl bı olaydır bence bu şirket kimseye mahmelere basvurmadan hiç bir şey ödemez. çünkü herkes hakkıında iftiralar uretıyor. unutmayalımki herkesin elindede kendini savunacak doneler var. nasıl vereceksin bunca insanın hakkını öbür tarafta MİLLET BEKLEMEYİN ÖDEME YAPMIYCAKLAR aldıgım son duyum MAHKEMEYE GIDIN DIYORLAR nokta

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Halis DİN ~ 5 yıl önce
Merkür Havacılığın sahibi Halis Din kardeşimi tebrik ediyorum.Başarılarının artarak devam etmesini diliyorum.H.M.Çamlıbel

Yanıtla

Kalan karakter 1000
merkur ~ 5 yıl önce
hayırlı olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000