29 Haziran 2016, Çarşamba 12:15:29

İşte hayatını kaybedenlerin kimlikleri

Atatürk Havalimanı'ndaki canlı bomba saldırısında hayatını kaybedenlerin isimleri belli oldu. Cenazeler ailelerine teslim ediliyor.
  • isid serefsiz leri almayin ulkeye. bu da su demek oluyo: mutecilere hayir
  • Son bir yıldır güvenlik görevlileri terminalde silah kuşanmadan görev yapıyor. Bu terörist şerefsizler mutlaka keşif yapmıştır. Her noktada bir silahlı polis ve beş sertifikası silahlı fakat silah kuşanmamış güvenlikçi var. Bu doğru mu? Hain noktada herkesi silahla vurup içeri girmiş ve pimi çekmiş.
  • Bizim Adalet Bakani olu sayisini acikladiktan yarim saat sonra bazi ABD kanallari olu sayisini about 50 diye verdi. Bu sabah baktim olu sayisi 46 olmus. Adamlar hakli yani. Ama nasil bildiler?
  • 46 cenaze ve yüzlerce yaralı. Memleket ne hale geldi. güvenli bir saray mı kaldı bu ülkede. vicdanınız ne kadar da rahat kefenle yolla çıkanlar. Terörist ile yatağa girmenin sonucunu masum halk çekiyor......

Atatürk Havalimanı'ndaki canlı bomba saldırısında hayatını kaybedenlerin isimleri belli oldu. Cenazeler ailelerine teslim ediliyor.

Atatürk Havalimanı'nda yaşanan terör saldırısında ortaya çıkan listeyle birlikte hayatını kaybedenlerin sayısının 40'a yükseldiği görülürken; 147 vatandaşımız da yaralandı. Adli Tıp Kurumuna kaldırılan cenazelerin kimlik tespit çalışmaları ise tamamlandı.

Öte yandan 3 teröristin de hayatını kaybettiği ve cesetlerinin parçalanmış olmasından dolayı kimliklerinin henüz tespit edilemediği tahmin ediliyor.

19 CENAZE AİLELERİNE TESLİM EDİLDİ

Gece boyu Adli Tıp Kurumu'nda yapılan kimlik tespiti ve otopsi çalışmalarının ardından 19 cenaze ailelerine teslim edildi.

Hayatını kaybedenlerin kimlikleri:

AİLELER GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Adli Tıp Kurumu önünde cenazelerini almak için bekleyen cenaze yakınları da gözyaşlarını tutamıyor. Bazı cenaze yakınları ise sinir krizi geçirdi. Tedbir amaçlı Adli Tıp Kurumu önünde sağlık ekipleri bekletiliyor. (Haberler)

İşte hayatını kaybedenlerin kimlikleri:

İşte hayatını kaybedenlerin kimlikleri

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (35)

p ~ 2 yıl önce
isid serefsiz leri almayin ulkeye. bu da su demek oluyo: mutecilere hayir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Silahsız Güvenlik ~ 2 yıl önce
Son bir yıldır güvenlik görevlileri terminalde silah kuşanmadan görev yapıyor. Bu terörist şerefsizler mutlaka keşif yapmıştır. Her noktada bir silahlı polis ve beş sertifikası silahlı fakat silah kuşanmamış güvenlikçi var. Bu doğru mu? Hain noktada herkesi silahla vurup içeri girmiş ve pimi çekmiş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Selim ~ 2 yıl önce
Bizim Adalet Bakani olu sayisini acikladiktan yarim saat sonra bazi ABD kanallari olu sayisini about 50 diye verdi. Bu sabah baktim olu sayisi 46 olmus. Adamlar hakli yani. Ama nasil bildiler?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
vatan ~ 2 yıl önce
46 cenaze ve yüzlerce yaralı. Memleket ne hale geldi. güvenli bir saray mı kaldı bu ülkede. vicdanınız ne kadar da rahat kefenle yolla çıkanlar. Terörist ile yatağa girmenin sonucunu masum halk çekiyor......

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000