14 Ağustos 2008, Perşembe 13:53:45

İŞTE ÇİLENİN FOTOĞRAFLARI!

İran Cumhurbaşkanı Ahmedinejad'ın İstanbul ziyareti nedeniyle İstanbul polisi alarma geçirildi. Atatürk Havalimanı'nda görevli personel ve yolcular adeta giriş çıkış noktalarında çile çekiyor.
  • Konuk devlet başkanının havaalanından getirilip götürülmesi için helikopter önermiştim ilk yorumumda. Olayları ve yazıları okuduktan sonra ikinci bir seçenek geldi daha geldi aklıma. Hem de uygulanması kolay. Nasılsa konuk başkan Anıtkabire gitmemek için Ankara'ya gelmek istemiyor. O zaman protokole önerim şu: Neden Sinop yada onun gibi küçük bir havaalanında karşılanmıyor konuk başkan? Ne yüzbinlerce vatandaş çile çeker ne de binlerce güvenlik görevlisine gerek kalır. Devlete de daha az paraya patlar.
  • Dün kiracımız bu yüzden hayatını kaybetti! Bunun hesabını kim verecek? Trafikte sıcağın altında kalbine yenik düşen ve hastaneye dahi Ahmedinejad gelecek diye yetiştirilemeden hayatını kaybeden 44 yaşındaki Mustafa abimin hesabını kim nasıl verecek!!! İnsana verilen değer işte bu kadar bizim ülkemizde, Allahınızdan bulun...
  • konunun tartışılması elbette doğru. uygulamanın abartılı olup olmadığı neden bu tip bir uygulamaya gidildiği tartışılmalı. benim lafım her konuyu Atatürke siyasete ak partiye vs vs çeken at gözlüklü arkadaşlara.
  • Fare dağa küsmüş, dağın haberi olmamış.. Adamın ne günahı var? Biz kendimiz ediyoruz, kendimiz buluyoruz.. Saygılar..

Ahmedinejad'ın kullanacağı yol güzergahı ve Atatürk Havalimanı'na gelen tüm yollar trafiğe kapatıldı. Polis helikopteri güvenlik nedeniyle devriye uçuşları yapıyor.

Havalimanı ve çevresinde olağanüstü güvenlik önlemleri alınırken, yüksek binalara keskin nişancı özel harekat timleri yerleştirildi. Havalimanında bomba arama köpekleriyle sürekli arama yapılıyor. Havalimanı gelen ve havalimanından çıkan yolcular yürüyerek ulaşımlarını sağlıyor.


İşte MOBESE kameralarından İstanbul:

İstanbul

İstanbul

İstanbul

İstanbul

Atatürk Havalimanı'nda yaşanan çilenin fotoğrafları için TIKLAYIN

©AirportHaber.com

İŞTE ÇİLENİN FOTOĞRAFLARI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

Çağdaş ~ 10 yıl önce
Konuk devlet başkanının havaalanından getirilip götürülmesi için helikopter önermiştim ilk yorumumda. Olayları ve yazıları okuduktan sonra ikinci bir seçenek geldi daha geldi aklıma. Hem de uygulanması kolay. Nasılsa konuk başkan Anıtkabire gitmemek için Ankara'ya gelmek istemiyor. O zaman protokole önerim şu: Neden Sinop yada onun gibi küçük bir havaalanında karşılanmıyor konuk başkan? Ne yüzbinlerce vatandaş çile çeker ne de binlerce güvenlik görevlisine gerek kalır. Devlete de daha az paraya patlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bunun hesabını kim verecek? ~ 10 yıl önce
Dün kiracımız bu yüzden hayatını kaybetti! Bunun hesabını kim verecek? Trafikte sıcağın altında kalbine yenik düşen ve hastaneye dahi Ahmedinejad gelecek diye yetiştirilemeden hayatını kaybeden 44 yaşındaki Mustafa abimin hesabını kim nasıl verecek!!! İnsana verilen değer işte bu kadar bizim ülkemizde, Allahınızdan bulun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yoda ~ 10 yıl önce
konunun tartışılması elbette doğru. uygulamanın abartılı olup olmadığı neden bu tip bir uygulamaya gidildiği tartışılmalı. benim lafım her konuyu Atatürke siyasete ak partiye vs vs çeken at gözlüklü arkadaşlara.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ushuaia ~ 10 yıl önce
Fare dağa küsmüş, dağın haberi olmamış.. Adamın ne günahı var? Biz kendimiz ediyoruz, kendimiz buluyoruz.. Saygılar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000