20 Kasım 2008, Perşembe 15:13:08

İŞTE AHL'DEKİ TECAVÜZ SKANDALININ İÇ YÜZÜ!

Atatürk Havalimanı, İstanbul aktarmalı Paris’e gitmek isteyen bir yolcuya tecavüz edilmesi skandalıyla çalkalanıyor.
  • ya arkadaslar, bir turizm sirketinde calisan eleman aldi kizi goturdu diyelim. kiz bir sekilde kacti gitti.emniyete haber verdi, ifadesinde belirtti diyor haberde. e emniyet ne yapiyor. kizi tekrar havalimanina getirip birakiyor. bu mudur? sonrada baska bir sirket yetkilisi gel canim ben seni gondereyim memleketine diyor.boyle haber olur mu? o zaman emniyetin hatasi var. bu haber suc duyurusu teskil ediyor o zaman.
  • bu tür insanların bu suç ta kullandıklarırı suc aleti imha edilirse kimse bu sucu işlemeye kalkışmaz !!!!!
  • Ben, ne güzel yazmışsın yazısındaki şifreyi çözdüm gibi.Turizm şirketindeki vatandaş hem didmiş hemde şirketler vasıtasıyla kendini güzelce aklamış.
  • Tüm okuyucuların affına sığınarak söylüyorum ki şerefsiz bir sapık bir tezek yiyor ve bu sanki AHL nin suçu gibi manşet yapılıyor.Bir ilçe nüfusu kadar çalışanı olan bir tesiste böyle polisiye durumların olması istenmese de normaldir.Önemli olan,tavır ve davranışlarıyla muhabbetleriyle bu yönde eğilimleri olduğu apaçık ortada olan alçakların bu güzide çatının altında barınmasına göz yumulmasından vazgeçilmesidir.

Atatürk Havalimanı tecavüz skandalıyla çalkalanıyor...

Geçtiğimiz günlerde Paris’e gitmek üzere Tunus’tan İstanbul’a gelen ancak vizesi olmadığı için Atatürk Havalimanı’nda mahsur kalan 20 yaşındaki genç kıza defalarca tecavüz edildiği iddia edildi.

İstanbul aktarmalı olarak Paris’e gitmek isteyen ancak vize problemi nedeniyle AHL’de mahsur kalan kıza yardım etmek istediğini söyleyen ve bir turizm şirketinde çalıştığı belirtilen personelin genç kızı “Ben sana vize alırım” yalanıyla kandırdığı söyleniyor. AHL’de çalışan bu personelin yalanına kanan 20 yaşındaki S.R.’nin ızdırabı da bu saatten sonra başlıyor.

Vize alma yalanıyla S.R.’yi kandıran personelin genç kızın uçak biletini yırttığı ve Avcılar’da bulunan bir eve götürdüğü belirtiliyor. Götürüldüğü evde 3-4 gün boyunca uyuşturucu ve alkol verilerek çok sayıda kişi tarafından tecavüze uğradığını iddia eden S.R. ise bu vahşetten ancak kaçarak kurtulabildiğini emniyet birimlerine verdiği ifadede belirtti.

Olayın ardından, mağdur olan genç kıza ise yine Atatürk Havalimanı’nda faaliyet gösteren bir turizm şirketinin yetkilileri sahip çıktı. Tecavüze uğradıktan sonra ülkesine dönmesi için tekrardan AHL’ye gelen 20 yaşındaki genç kıza, turizm şirketinin personeli arasında topladıkları parayla dönüş bileti aldı ve anlaşmalı oldukları bir otelde 2 gün boyunca konaklamasını sağladı. Turizm şirketinin yetkilileri, AirportHaber’e yaptıkları açıklamada bu tür olaylara karışanların kısa sürede yakalaması gerektiğini ifade ettiler.

Genç kızın yaklaşık 3 hafta kadar önce İstanbul aktarmalı olarak Paris’e giden annesinin yanına gitmek için İstanbul’a geldiği belirtildi.

Mağdure bugün ülkesi Tunus’a gönderildi.

Skandalın en büyük tanığının ülkesine gönderilmesiyle birlikte olayın nasıl çözümleneceği ise tam bir muamma...

©AirportHaber.com

İŞTE AHL'DEKİ TECAVÜZ SKANDALININ İÇ YÜZÜ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

hadicanım ~ 10 yıl önce
ya arkadaslar, bir turizm sirketinde calisan eleman aldi kizi goturdu diyelim. kiz bir sekilde kacti gitti.emniyete haber verdi, ifadesinde belirtti diyor haberde. e emniyet ne yapiyor. kizi tekrar havalimanina getirip birakiyor. bu mudur? sonrada baska bir sirket yetkilisi gel canim ben seni gondereyim memleketine diyor.boyle haber olur mu? o zaman emniyetin hatasi var. bu haber suc duyurusu teskil ediyor o zaman.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
allahın adaleti ~ 10 yıl önce
bu tür insanların bu suç ta kullandıklarırı suc aleti imha edilirse kimse bu sucu işlemeye kalkışmaz !!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
nasılyazıbu ~ 10 yıl önce
Ben, ne güzel yazmışsın yazısındaki şifreyi çözdüm gibi.Turizm şirketindeki vatandaş hem didmiş hemde şirketler vasıtasıyla kendini güzelce aklamış.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Theater ~ 10 yıl önce
Tüm okuyucuların affına sığınarak söylüyorum ki şerefsiz bir sapık bir tezek yiyor ve bu sanki AHL nin suçu gibi manşet yapılıyor.Bir ilçe nüfusu kadar çalışanı olan bir tesiste böyle polisiye durumların olması istenmese de normaldir.Önemli olan,tavır ve davranışlarıyla muhabbetleriyle bu yönde eğilimleri olduğu apaçık ortada olan alçakların bu güzide çatının altında barınmasına göz yumulmasından vazgeçilmesidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000