16 Haziran 2014, Pazartesi 09:43:18

İSTANBUL'DAN SONRA BİR REKOR DA ANTALYA'DAN

Atatürk Havalimanı geçtiğimiz hafta yolcu ve uçak trafiği bakımından kendi rekorunu kırmıştı. Atatürk Havalimanı'ndan sonra Antalya Havalimanı da önceki gün tüm zamanların rekorları kırdı.
  • biz rekora yardimci olduk sonucta 12-15 saatler calisarak bazilari bos bos konussun diye degil:) turkiyenin 2 lokomotifi var 1 istanbul ahl 2 ayt antalya baska 3. Yok kusura bakmayin.havalimanini atlanta gibi yapsan nolur ankaraya kim gelir devlet adami disinda:)
  • En azından Ankara'nın dış hatları yılın her zaman olan tarifeli seferleri. İzmir gibi sadece yazları olan charter değil. Anadolujetin 20 uçağı Ankara base bu arada. İzmir de kaç base uçak var acaba. Sunex AJ operasyonunun oturtunca İzmir çıkışlı charter dış hatlarını da Ankara ya kaydıracak.
  • Hiç ara vermeden 12 saat çalışanda hava trafik tarihine yazıldı heralde :) komik
  • Dış hatları sinek avlıyan angaralılar da gelmiş

Yaz sezonuna hızlı giren Antalya Havalimanı, okulların kapanmasıyla birlikte uçak ve yolcu rekoru kırdı. 

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) verilerine göre Antalya Havalimanı'ndan Cumartesi günü 960 uçak iniş kalkış yaptı. Yolcu sayısı ise 165 bin 532 oldu.

Atatürk Havalimanı da geçtiğimiz Cuma günü 24 saat içerisinde 1294 uçağa ve 142 bin yolcuya hizmet vererek tüm zamanların en yüksek trafik rakamlarına ulaşmıştı.

İSTANBUL'DAN SONRA BİR REKOR DA ANTALYA'DAN

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
biz rekora yardimci olduk sonucta 12-15 saatler calisarak bazilari bos bos konussun diye degil:) turkiyenin 2 lokomotifi var 1 istanbul ahl 2 ayt antalya baska 3. Yok kusura bakmayin.havalimanini atlanta gibi yapsan nolur ankaraya kim gelir devlet adami disinda:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DEPARTURES ~ 4 yıl önce
En azından Ankara'nın dış hatları yılın her zaman olan tarifeli seferleri. İzmir gibi sadece yazları olan charter değil. Anadolujetin 20 uçağı Ankara base bu arada. İzmir de kaç base uçak var acaba. Sunex AJ operasyonunun oturtunca İzmir çıkışlı charter dış hatlarını da Ankara ya kaydıracak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Hiç ara vermeden 12 saat çalışanda hava trafik tarihine yazıldı heralde :) komik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Dış hatları sinek avlıyan angaralılar da gelmiş

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000