02 Ocak 2016, Cumartesi 14:05:00

İstanbul hava trafiği normale dönüyor

İstanbul’da etkisini azaltan kar yağışı sonrası hava trafiği normale dönmeye başladı.
  • Flight 24 den izledim kar yoğun yağarken karla mücadele ekiplerini bilgisayardan takip ettim snow1 , Snow 2 gibi , herbiri bağımsız hareket ediyordu onları kim yönetiyorsa bir saat iniş pistini kapatıp temizleyemediler her biri ayrı bir yerdeydi .Yazık Dhmı ye yönetim sıfır puan aldı 25 cm kara teslim oldular.Bu basiretsiz ve kifayetsiz yöneticileri vakit geçirmeden azledip kullanılmayan havalimanlarına memur yapsınlar, yeter artık insanları bukadar madur etmeye kimsenin HAKKI YOK.
  • Yer personellerinin işi gerçekten çok zor..
  • ATATÜRK DHM BENCE GİDİP SAW dan MAKİNİST ALSIN ÖÇGRENSİN KARLA MÜCADELE NASIL YAPILIR..
  • Kar yagisi durup karlar kendiliginden eriyince tabiki normale doner. Gecen sene oldugu gibi bu sefer de DHMI isi eline yuzune bulastirmistir. Sorun sadece istanbulla bitmiyor, istanbuldan ucamadigi icin baglantisini kaciran, gittigi yerde ekip mesaisi yuzunden ground olan seferleri kimse gormuyor. Iki gun sonra ortaya cikip cok calistik su oldu bu oldu diye etrafta gezerler, aldiklari para haram bence.

Çarşamba gününden itibaren İstanbul genelinde etkili olan kar yağışı nedeniyle çok sayıda uçak seferi iptal edilmişti ve bazı seferler saatlerce rötara girmişti. Hava trafiği yüzünden çok sayıda yolcu İstanbul Atatürk Havalimanı’nda yılbaşını geçirmek zorunda kalmıştı.

Kar yağışının etkisini azaltmasıyla birlikte hava trafiği de normale dönmeye başladı.

Atatürk Havalimanı'nda THY ve Pegasus'un bugün gerçekleştiremeyeceği seferlerin dışında birkaç uçuşta gecikme yaşandığı ve yarından itibaren tüm seferlerin normale döneceği öğrenildi.

İstanbul hava trafiği normale dönüyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

İphone ~ 2 yıl önce
Flight 24 den izledim kar yoğun yağarken karla mücadele ekiplerini bilgisayardan takip ettim snow1 , Snow 2 gibi , herbiri bağımsız hareket ediyordu onları kim yönetiyorsa bir saat iniş pistini kapatıp temizleyemediler her biri ayrı bir yerdeydi .Yazık Dhmı ye yönetim sıfır puan aldı 25 cm kara teslim oldular.Bu basiretsiz ve kifayetsiz yöneticileri vakit geçirmeden azledip kullanılmayan havalimanlarına memur yapsınlar, yeter artık insanları bukadar madur etmeye kimsenin HAKKI YOK.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ali ~ 2 yıl önce
Yer personellerinin işi gerçekten çok zor..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TGS ~ 2 yıl önce
ATATÜRK DHM BENCE GİDİP SAW dan MAKİNİST ALSIN ÖÇGRENSİN KARLA MÜCADELE NASIL YAPILIR..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
B1/B2 ~ 2 yıl önce
Kar yagisi durup karlar kendiliginden eriyince tabiki normale doner. Gecen sene oldugu gibi bu sefer de DHMI isi eline yuzune bulastirmistir. Sorun sadece istanbulla bitmiyor, istanbuldan ucamadigi icin baglantisini kaciran, gittigi yerde ekip mesaisi yuzunden ground olan seferleri kimse gormuyor. Iki gun sonra ortaya cikip cok calistik su oldu bu oldu diye etrafta gezerler, aldiklari para haram bence.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000