12 Eylül 2017, Salı 16:20:05

İspark'tan havalimanı otoparkı

İSPARK, Atatürk ve Sabiha Gökçen havalimanlarında 1 saat ücretsiz otopark hizmeti verecek.
  • Ayhan Günal Kaptan yıllardır hem sendikal hem de otoparklarla ilgili resmi yetki alıp çalışmalar yapıyor ama her ikisinde de geldiğimiz durum bu galiba!
  • Gelişmiş havalimanlarında otoparklar alan disarisinda. Terminal ulaşımı ücretsiz ring tramvaylari ile yapılıyor. Bizde ise millet bakkala hatta wc ye bile arabayla gidecek nerdeyse
  • İyi bir yer sürkli kulldğım yer hem uygun hem geniş alan ideal
  • Ucucu personel isine giderken otopark parasi ödüyor. Cok garip bir durum..

İSPARK, Atatürk ve Sabiha Gökçen havalimanlarında 1 saat ücretsiz otopark hizmeti verecek.

İSPARK, Sabiha Gökçen ve Atatürk Havalimanına yakın mesafede hizmete açtığı yaklaşık 3 bin 500 araç kapasiteli otoparklarında yeni bir uygulama başlatıyor. Özellikle havalimanı girişlerinde yolcu bekleyen araçların oluşturduğu uzun kuyruklar ve yol açtığı trafiğin ortadan kalkması amacıyla sürücüler, havalimanına 5 dakika mesafede bulunan İSPARK otoparklarına yönlendirilecek. Otoban kenarında bekleyen araçların trafikte yol açtığı tehlikelerin önlenmesi ve güvenli bir parklanmanın yapılması sağlanacak.

ÜCRETSİZ SERVİS VE VIP BEKLEME ALANLARI

İSPARK otoparklarına araçlarını bırakan ya da yolcularını almak için bekleyen sürücüler için ring servisleri bulunacak. Sürücüler servisle gelen yolcuları otoparktan alarak hem emniyet şeridinde bekleme yapmayacak, hem de trafiğe sebep olan uzun araç kuyruğu oluşturmayacak. Ayrıca otoparkta bulunan ring araçlarıyla yolcularını havalimanlarına güvenli bir şekilde gönderebilecek.

İSPARK Genel Müdürü Nurettin Korkut, İstanbul Büyükşehir Belediyesinin desteği ile vatandaşların hayatını kolaylaştırmak ve trafik akışına katkı sağlamak amacıyla farklı uygulamaları hayata geçirdiklerini belirterek, İki havalimanında bulunan otoparklarımızda sürücülere 1 saat ücretsiz hizmet vereceğiz. Bunun yanında otopark ve havalimanları arasında yine ücretsiz ring seferleri düzenlemeye devam edeceğiz dedi.

Sürücülere otopark içerisinde bulunan ücretsiz internet vb. hizmetlerin de bulunduğu VIP bekleme salonu hizmet verecek.

Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanına 5 dakikalık mesafede olan 3 bin 500 araç kapasiteli otoparklar, 24 saat boyunca 8 TLye hizmet veriyor. Yolcular için bekleme salonunun olduğu otoparkta giden ve gelen yolcular için 5 dakikada bir ring yapan ücretsiz servis araçları da bulunuyor. Ayrıca İstanbulkart ve kredi kartı ile otoparkta ödeme yapılabiliyor. (Hürriyet)

İspark'tan havalimanı otoparkı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

TALPA?! ~ 10 ay önce
Ayhan Günal Kaptan yıllardır hem sendikal hem de otoparklarla ilgili resmi yetki alıp çalışmalar yapıyor ama her ikisinde de geldiğimiz durum bu galiba!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Raylı sistem ~ 10 ay önce
Gelişmiş havalimanlarında otoparklar alan disarisinda. Terminal ulaşımı ücretsiz ring tramvaylari ile yapılıyor. Bizde ise millet bakkala hatta wc ye bile arabayla gidecek nerdeyse

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Airbus ~ 10 ay önce
İyi bir yer sürkli kulldğım yer hem uygun hem geniş alan ideal

Yanıtla

Kalan karakter 1000
737 FO ~ 10 ay önce
Ucucu personel isine giderken otopark parasi ödüyor. Cok garip bir durum..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Züğürt aga ~ 10 ay önce
Işe arabayla gidebiliyorsan zenginin demekki bizim gibi servis beklesen ne yapacan
la ~ 10 ay önce
la toplu tasım dıye bır sıstem var duymadın mı hala
Ne alaka ? ~ 10 ay önce
Iyide senin çalıştığın şirketin otoparkı değil ya tabiki ödeyeceksin. Uçucu olunca torpilli mi olacaksınız ?
737 ~ 10 ay önce
Uçucular personel de diğerleri değil mi ? Ne ayrıcalığınız var sizin ? Tabii ki ödeyeceksin. Ben de ödüyorum. Babanın otoparkı değil ki ?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000