18 Kasım 2010, Perşembe 08:35:24

ISG - AHL BİRBİRİNE BAĞLANIYOR

Dünyanın en büyük tünellerinden olan Kadıköy-Kartal metro hattının kazım işlemi bitti.
  • Bu ülkeyi bu hale getiren badem bıyık ordusudur. Neyseki seneye gidiyorlar.
  • Tarihde darbeleri kimlerin yaptıgını bu millet çok iyi biliyor... Sol zihniyet + ordu = Darbe *** Darbecilerin okuluymuş :))))) Komik adam seni
  • o bahsi geçen okulun tarihi darbe yapan adamları yetiştirmektir. sizin f tipi efendiniz de orada. tesadüf mü bu? neden bir islam ülkesinde değil ? tek basına osmanlı yada Türkiye mi dünya tarihi yazıyor. yoksa bütün dünyamı bu tarih dediğin şey i yazıyor.
  • ağa babanız USA da ya, USA lılar onu koruyup kolluyorlar ya siz oraya da laf söyletmezsiniz. adamlar haminiz nası olsa.
Taraf gazetesinin haberine göre; İstanbul Anadolu yakasının `toplu taşıma omurgası` denilen Kadıköy-Kartal metro hattının kazım işlemi tamamlandı. 1.5 milyar dolara mâl olacak metro hattı üzerinde yapılması planlanan 16 istasyonda harıl harıl çalışan mühendisler açılışın yapılacağı 31 Aralık 2011 tarihini iple çekiyor.

4700 metre ray döşendi
İnşaat Mühendisi Muhammet Yılmaz(30), raylar hakkında yaptığı açıklamada `Rayların döşenmesi işlemi çok hassas şekilde mühendisler denetiminde yapılıyor. Çünkü raylardaki santimetrelik oynama ileride büyük bir faciaya neden olabilir. Şu ana kadar yaklaşık 4700 metre ray döşendi. Ayrıca tünel, Sabiha Gökçen Havalimanı`na kadar uzatılacak ve Atatürk Havalimanı`yla bağlantısı sağlanacak" dedi.

Deneme seferleri haziranda
Kadıköy-Kartal Metrosu`nun Kontrol Müdürü Binnur Barışkan ise yolcuların rahat yolculuk etmesi için hiçbir ayrıntının gözden kaçırılmadığını söyleyerek `Görme özürlü vatandaşlarımızın rahat seyahat etmesi için Bralille Alfabesi`nden oluşan haritalar koyulacak. Bu proje daha sonra İstanbul`daki diğer ulaşım araçlarında uygulanmaya başlayacak. Projede sıra elektrik hatlarının çekilmesine ve 16 istasyonun inşasına geldi. Haziran ayında ilk deneme seferleri yapılmaya başlanacak. 2011`in aralık ayında ise tünel tamamlanmış olacak` diyor.

ISG - AHL BİRBİRİNE BAĞLANIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

Misafir ~ 7 yıl önce
Bu ülkeyi bu hale getiren badem bıyık ordusudur. Neyseki seneye gidiyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Tarihde darbeleri kimlerin yaptıgını bu millet çok iyi biliyor... Sol zihniyet + ordu = Darbe *** Darbecilerin okuluymuş :))))) Komik adam seni

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
o bahsi geçen okulun tarihi darbe yapan adamları yetiştirmektir. sizin f tipi efendiniz de orada. tesadüf mü bu? neden bir islam ülkesinde değil ? tek basına osmanlı yada Türkiye mi dünya tarihi yazıyor. yoksa bütün dünyamı bu tarih dediğin şey i yazıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ağa babanız USA da ya, USA lılar onu koruyup kolluyorlar ya siz oraya da laf söyletmezsiniz. adamlar haminiz nası olsa.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000