10 Temmuz 2014, Perşembe 12:59:46

HIRSIZLARIN YENİ HEDEFİ AHL POSTANESİ OLDU

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde bulunan PTT şubesinde hırsızlık olayı yaşandı.
  • Güvenliğe laf söyleyen cebinden sigarasını çakmağını çıkarmaktan aciz zavallı cahiller . Güvenlik talimatlara göre hareket eder oradan geçerken sende sana söylenen (apron kartını alırken anlatılır) kurallara uysan sorun kalmayacak . Bizim görev yerlerimiz bellidir postane bizim görev yerimiz değildir araştır bakalım adam nasıl soygun yapmış kesici derici bir aletlemi yoksa orada çalışanların aymazlıgındanmı o gariban emekçi güvenliklerin adını ağızına alırken besmele Çek terbiyesizlik yapmayın.
  • Romenler polonyalilar yada bulgarlar yapmistir oh birde araplar
  • Güvenlik de polis de çalışanlara artislik yapıyor. Apron kartını görünce boğa gibi saldırıyorlar. Ama asıl iş yapacağı esnada arazi oluyorlar. Ukalalıkta zirve: TAV Güvenlik ve AHL Polisi!
  • Ahl kırıtik kapılarında güvenlik olarak duranlar türkçe konuşmasını bilmiyo ptt soyulmuş çokmu

Atatürk Havalimanı'nda son dönemde artan hırsızlık girişimlerinin son adresi PTT şubesi oldu. Bugün sabah saatlerinde kimliği belirsiz bir kişi Atatürk Havalimanı Dış Hatlar'daki PTT şubesine girdi.

Postanenin camlı bölümündeki aralıktan içeri giren yabancı uyruklu olduğu belirtilen kişinin, kasadan 10 bin TL civarında bir parayı alarak kaçtığı belirtildi.

Şu sıralarda havalimanı polisinin parmak izi çalışması yaptığı belirtilirken olayla ilgili geniş çaplı araştırma sürüyor.©Airporthaber.com ÖZEL

HIRSIZLARIN YENİ HEDEFİ AHL POSTANESİ OLDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Güvenliğe laf söyleyen cebinden sigarasını çakmağını çıkarmaktan aciz zavallı cahiller . Güvenlik talimatlara göre hareket eder oradan geçerken sende sana söylenen (apron kartını alırken anlatılır) kurallara uysan sorun kalmayacak . Bizim görev yerlerimiz bellidir postane bizim görev yerimiz değildir araştır bakalım adam nasıl soygun yapmış kesici derici bir aletlemi yoksa orada çalışanların aymazlıgındanmı o gariban emekçi güvenliklerin adını ağızına alırken besmele Çek terbiyesizlik yapmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ziya ~ 4 yıl önce
Romenler polonyalilar yada bulgarlar yapmistir oh birde araplar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Güvenlik de polis de çalışanlara artislik yapıyor. Apron kartını görünce boğa gibi saldırıyorlar. Ama asıl iş yapacağı esnada arazi oluyorlar. Ukalalıkta zirve: TAV Güvenlik ve AHL Polisi!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Ahl kırıtik kapılarında güvenlik olarak duranlar türkçe konuşmasını bilmiyo ptt soyulmuş çokmu

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000