18 Ocak 2012, Çarşamba 12:11:57

HEYECAN BAŞLADI

Türkiye Havayolu Pilotları Derneği'nin 8. Olağan Genel Kurulu Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde bulunan Ali Sürmen Konferans Salonu'nda başladı.
  • canimizi kimlere emanet ediyorz
  • Resimde gördüğün asker kaptanlar hiç bir zaman sivil-asker ayrımına girmemiş ve listesinde bak bakalım kaç tane sivil pilot bulunduran kişiler. Herkes bu kişilerin samimiyetine güveniyor, seçim sonucunda da bunu görücez inşallah.
  • Mantı Kaptan sizi pilvak'tan beri tanırım.Orda bırseyler yapmadıgınız gıbı gelsin caylar gıtsin caylar formatında devam edip ayrıca bilmem ne kadar bin doları ızaire gomup bırde hıcbır sey olmamıs gibi aday oluyorsunuz ayıp ya.Bırakta bu ısı gencler yapsın senın kac sene ne yaptıgını gorduk.SEN SUSHI NI YEMEYE DEVAM ET
  • RESİMDE GÖRDÜGÜM ASKER KAPTANLAR ÖZACARIN LİSTESİNDE HERHALDE 50 YAŞ ÜZERİ GENÇ Mİ? DEDEM YAŞI.
Türkiye Havayolu Pilotları Derneği (TALPA)'nın 8. Olağan Genel Kurulu Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde bulunan Ali Sürmen Konferans Salonu'nda başladı.

10:30'da başlayan Genel Kurul, saygı duruşu ve İstiklal marşının ardından 7. Dönemin Yönetim Kurulu üyelerinin icraatlerini ibrasıyla devam ediyor.

Tüzük oylaması ve bazı maddelerin değişiminin de oylanacağı genel kurul bu akşam saat 18:00'a kadar devam edecek.

13:30'da başlaması beklenen oylamanın ardından 8. dönem TALPA Başkanı'nın da belirleneceği toplantıya katılım her dakika artıyor...

İŞTE TOPLANTIDAN BAZI KARELER


HEYECAN BAŞLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 6 yıl önce
canimizi kimlere emanet ediyorz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Resimde gördüğün asker kaptanlar hiç bir zaman sivil-asker ayrımına girmemiş ve listesinde bak bakalım kaç tane sivil pilot bulunduran kişiler. Herkes bu kişilerin samimiyetine güveniyor, seçim sonucunda da bunu görücez inşallah.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Mantı Kaptan sizi pilvak'tan beri tanırım.Orda bırseyler yapmadıgınız gıbı gelsin caylar gıtsin caylar formatında devam edip ayrıca bilmem ne kadar bin doları ızaire gomup bırde hıcbır sey olmamıs gibi aday oluyorsunuz ayıp ya.Bırakta bu ısı gencler yapsın senın kac sene ne yaptıgını gorduk.SEN SUSHI NI YEMEYE DEVAM ET

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
RESİMDE GÖRDÜGÜM ASKER KAPTANLAR ÖZACARIN LİSTESİNDE HERHALDE 50 YAŞ ÜZERİ GENÇ Mİ? DEDEM YAŞI.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000