04 Kasım 2012, Pazar 16:15:57

HAVA-İŞ SENDİKASI'NA DESTEK İÇİN GELİYORLAR

Özellikle Lufthansa'daki grev süreçlerinde gündeme sık sık gelen Ver.di'den Hava-İş'e sürpriz destek geldi.
  • bu atilay ve yandaşları ne zaman gidicek yeter artık...
  • Memlekete bak ya.. bir allahın kulu bu sendikaya destek vermiyor.Adamlar da mecburen yurtdışına açılmışlar iki de bir farklı ülkelerden siyasetci ve senkikacı çağırıp fotoğraf çektiriyorlar.Daha çağrılacak çok ülke ve sendikacı var 2013 Aralık ayına kadar devam ederler bu işe başka yapacak birşeyleri yok çünkü.Nedenmi aralık 2013, Genel kurul var da onun icin.Atilay seçimi kazanmak icin işten atılan işcileri ve komuoyunu kullanmayı iyi bilir.Geçmişine bakın ne dediğimi anlarsınız.işçiler atılır.Atilay onları genel kurula kadar tutar.Seçim kazanılır. Atılan işcilerinde işi biter.Hayırlara vesile olsun kardeşler.Ver.di' nin desteği önemli çoook önemli..Hayırlara vesile olur insallah.
  • Uzaktan cene yapmak yerine git arkadaslarina destek ver!
  • Dış hatlar gelişte birseyler yaptığını sanan arkadaslarım. Sizler mı grev yasağını kaldırdınız. İs kolları birleştiği icin grev yasağı otomatikman kalktı. Tis imzalandı evet. Yeni haklar mı kazanıldı. Hayır. Mevcut şartlar korundu. Biz 305 kişi bu yüzden mı olduk yani isimizden. Ve en önemlisi; bu olup bitenlerin tamamı çalışanlar icin. Bizi bağlayan hiçbirşey yok. 161 gündür işsizim. İssizlik parası dahi alamıyoruz. Ama sizler 1500 liranızı pekala alıyorsunuz. Bu nasıl sendikaciliktir ki,üye ayrımı yapıyor. Ben kiralık değilim sizler gibi. Hiçbirinize de inanmıyorum. Zaten ne kaybettiysem inancım yüzünden,herkesi de kendim gibi sandığım icin kaybettim. Sendika baskanı 161 gündür maaşını almaya devam ediyor. Sizlere de her öğlen dürüm ismarliyor. Afiyetle yiyin. Bizi bugüne düşüren thy yönetimi de,siyasi iktidar da,sendika da bu yüzlerce insanın ve aileleriyle binlerce insanın veballerinde yok olacaklar. Allah büyüktür. Keser doner sap doner,gün gelir hesap doner. Umutla kalın.

Almanya'nın kısa adı Ver.di olan Birleşik Hizmetler Sendikası, Hava-İş Yönetimi'ne destek amacıyla Türkiye'ye geliyor.
Hava-İş Sendikası Başkanı Atilay Ayçin tarafından Atatürk Havalimanı'nda karşılancak Ver.di yönetiminin saat 10:30 sularında İstanbul'da olması bekleniyor.

Grev sürecinde işten çıkarılan 305 kişiye ve Hava-İş Sendikası'na destek amacıyla gelcek olan Ver.di yönetiminin havalimanından sonra Hava-İş Genel Merkezi'ne geçeceği öğrenildi.

Ayrıntıları AirportHaber'den takip edebilirsiniz...

HAVA-İŞ SENDİKASI'NA DESTEK İÇİN GELİYORLAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

ahu ~ 6 yıl önce
bu atilay ve yandaşları ne zaman gidicek yeter artık...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
verdi.. ~ 6 yıl önce
Memlekete bak ya.. bir allahın kulu bu sendikaya destek vermiyor.Adamlar da mecburen yurtdışına açılmışlar iki de bir farklı ülkelerden siyasetci ve senkikacı çağırıp fotoğraf çektiriyorlar.Daha çağrılacak çok ülke ve sendikacı var 2013 Aralık ayına kadar devam ederler bu işe başka yapacak birşeyleri yok çünkü.Nedenmi aralık 2013, Genel kurul var da onun icin.Atilay seçimi kazanmak icin işten atılan işcileri ve komuoyunu kullanmayı iyi bilir.Geçmişine bakın ne dediğimi anlarsınız.işçiler atılır.Atilay onları genel kurula kadar tutar.Seçim kazanılır. Atılan işcilerinde işi biter.Hayırlara vesile olsun kardeşler.Ver.di' nin desteği önemli çoook önemli..Hayırlara vesile olur insallah.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Klavye delikanlilarina ~ 6 yıl önce
Uzaktan cene yapmak yerine git arkadaslarina destek ver!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
305 ~ 6 yıl önce
Dış hatlar gelişte birseyler yaptığını sanan arkadaslarım. Sizler mı grev yasağını kaldırdınız. İs kolları birleştiği icin grev yasağı otomatikman kalktı. Tis imzalandı evet. Yeni haklar mı kazanıldı. Hayır. Mevcut şartlar korundu. Biz 305 kişi bu yüzden mı olduk yani isimizden. Ve en önemlisi; bu olup bitenlerin tamamı çalışanlar icin. Bizi bağlayan hiçbirşey yok. 161 gündür işsizim. İssizlik parası dahi alamıyoruz. Ama sizler 1500 liranızı pekala alıyorsunuz. Bu nasıl sendikaciliktir ki,üye ayrımı yapıyor. Ben kiralık değilim sizler gibi. Hiçbirinize de inanmıyorum. Zaten ne kaybettiysem inancım yüzünden,herkesi de kendim gibi sandığım icin kaybettim. Sendika baskanı 161 gündür maaşını almaya devam ediyor. Sizlere de her öğlen dürüm ismarliyor. Afiyetle yiyin. Bizi bugüne düşüren thy yönetimi de,siyasi iktidar da,sendika da bu yüzlerce insanın ve aileleriyle binlerce insanın veballerinde yok olacaklar. Allah büyüktür. Keser doner sap doner,gün gelir hesap doner. Umutla kalın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000