15 Ağustos 2012, Çarşamba 08:33:14

HAVACILIK SEKTÖRÜ İFTARDA BULUŞTU

Havacılık Sektörü ACM-Air Charter Market Temsil ve Gozetim şirketinin iftar yemegi davetinde buluştu...
  • Keşke TGS de de yüzler böyle gülse hep...
  • ACM şirketini gerçekten yükselen bir değer olarak çok sık sosyal medyada (havacılık) karşımıza çıkıyor... Şimdi ACM'i daha çok yakından takip ediyor, faaliyetlerini ciddiye alıyorum.
  • Bende temsil gözetim firmasında çalışıyorum. Ancak bizim firmamız ve diğer birçok firma gerçekten zor durumda. İşlerin iyiye gitmediği çok ortada. Ancak ACM'nin böyle güçlü olması beni imrendirdi. Açıkçası kıskandım... Bizim firmadan koca ramazan boyunca tık ses gelmedi...
  • ACM Sektörün yükselen değeridir ve her geçen gün başarılarına bir yenisini ekliyor.

ACM-Air Charter Market Temsil ve Gozetim Sirket’ i Yonetim Kurul Baskani Seyhmus Ozkan, havacilik sektorunun onde gelen is ortaklari ve yakın dostları için bir iftar daveti verdi. Florya Kasibeyaz Restoran’daki yemekte is yogunlugu dolayisiyla gorusemeyen sektör temsilcileri bol bol sohbet etme fırsatı buldu.

Florya Kaşıbeyaz Restoran”da gerçekleştirilen yemege Ak Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Muş, Atatürk Havalimanı DHMİ Baş Müdürü Celal Özuğur,  Çelebi Hava Servisi A.Ş Genel Müdürü Talha Göksel,  Havaş GMY Rezzan Köseoğlu, Palmali Havacılık Yer İşletme Müdürü Mehmet Dülger ve OCC Müdürü Alper Kurtis, Fırat Havacılık Genel Müdürü Tamer Dinler, TFF - Türkiye Futbol Federasyonu Genel Sekreter Yardımcısı Ahmet Müfit Cengiz, Sancak Air Genel Müdürü Yavuz Murat Yüzgen, Airep Genel Müdürü Ferzan Ünlüsoy, Sunexpress Satış & Pazarlama Müdürü Necdet Gürsoy, Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni, sektörde yer alan sirket yöneticileri, çalışanları ve basın mensupları katıldı.

Affan Grup “ACM - Air Charter Market” Yönetim Kurulu Başkanı Şeyhmus Özkan “Birlik ve beraberliğe  ihtiyaç duyduğumuz şu zamanda sofraların en güzeli olan iftar  sofrasında birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz. Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz bu davetle birlikte Ramazan ayının dayanışmaya ve birlikteliğe olan katkısını yeniden içimizde hissettik. Bununla birlikte ACM’nin Havacılık Sektöründe önemli bir aktör olduğunu bizlere hatırlatan tüm misafirlerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte doğru yolda olduğumuzu görmek bizi son derece onurlandırdı. Bu vesile ile geleneksel iftar yemek davetimize bizleri kırmayarak katılan ve onurlandıran sektörün değerli temsilcilerine ve misafirlerimize ACM Aılesı adina teşekkür ediyorum.” dedi.

 

 

HAVACILIK SEKTÖRÜ İFTARDA BULUŞTU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Keşke TGS de de yüzler böyle gülse hep...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ARTMAVRO ~ 6 yıl önce
ACM şirketini gerçekten yükselen bir değer olarak çok sık sosyal medyada (havacılık) karşımıza çıkıyor... Şimdi ACM'i daha çok yakından takip ediyor, faaliyetlerini ciddiye alıyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vay be ~ 6 yıl önce
Bende temsil gözetim firmasında çalışıyorum. Ancak bizim firmamız ve diğer birçok firma gerçekten zor durumda. İşlerin iyiye gitmediği çok ortada. Ancak ACM'nin böyle güçlü olması beni imrendirdi. Açıkçası kıskandım... Bizim firmadan koca ramazan boyunca tık ses gelmedi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ACM ~ 6 yıl önce
ACM Sektörün yükselen değeridir ve her geçen gün başarılarına bir yenisini ekliyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000