04 Mayıs 2009, Pazartesi 16:23:37

GS'Lİ ARDA'NIN ARKADAŞI GÜVENLİKÇİYİ DÖVDÜ (VİDEO)

Galatasaraylı yıldız futbolcu Arda Turan'ın arkadaşı termal kameranın önünden geçmek istemeyince kendisini uyaran güvenlik görevlisini tekme tokat dövdü.
  • Aşağılık adam. Görevini yapan memura saldırmak ha. Umarım sürünürsün. Böyle adamlar neden kendilerinde yaşama hakkı hissederler ki ? Ne faydası var memlekete ? Ne faydası var insanlığa.
  • Çok iyi yapmış diye yorum yapan kendini bilmez insan, oradaki görevliler sana,ailene,sevdiklerine herhangi bir zarar gelmemesi için çalışıyor ve önlem alıyorlar.Ama sen oradaki görevlilere ve bunun gibi görev üstlenmiş, ekmek parasını bu işten kazanan insanlara işe yaramayan ve cahil diyerek hakarette bulunuyorsun.Bundanda kimin cahil olduğu anlaşılıyor.Hiç kimse başka bir insanı aşağlayıp, hakarette bulunamaz.
  • İYİ VEDE SAĞLIKLI BAŞLAMANIZ İÇİN GÖREV YAPAN BU İNSANLARINDA GURURLARI VARDIR..SİZLER LUNAPARKA GİTMİYOR VEYA PARKTAN EVİNİZE DÖNMÜYORSUNUZ.. LÜTFEN GÖREV YAPAN ARKADAŞLAR NE DİYOLARSA YAPINIZKİ DAHA SONRA SIKINTI ÇEKİLMESİN ONLARA VERİLEN GÖREV BUDUR..İNSİYATİF KULLANMA ŞANSLARI YOKTUR.. UYUN İMAMA SÖZÜ OKUNMADAN YAPIN LÜTFEN SONRA İŞ ÖMER HOCAYA KALIR Kİ ODA GÖMÜN DERSE İŞTE SIKINTI BİTER BU BİR HİKAYEDİR İÇİNDEN ALINIZ.
  • Yolculara bir sorsanız . Acaba bu özel güvenlikcilerden memnunlar mı ?

Domuz gribine karşı Atatürk Havalimanı'na kurulan termal kameraların önünden geçmek istemeyen bir yolcu ortalığı birbirine kattı.

Galatasaraylı futbolcu Arda Turan ile birlikte TK 1826 sefer sayılı uçakla saat 15:55'te Paris'ten İstanbul'a gelen bir yolcu, termal kameranın önünden geçmek istemedi.

Görevlilerin ısrarına rağmen termal kameranın önünden geçmeyen yolcuya güvenlik görevlisi müdahale etti. Arda'nın arkadaşı bu uyarıya sinirlenince güvenlik görevlisine  saldırdı.

Görevliyi tekme tokat döven yolcu polis tarafından gözaltına alındı. Arda ve arkadaşı sorgulanmak üzere Atatürk Havalimanı Pasaport Büro Amirliği'ne alındı.

GS'Lİ ARDA'NIN ARKADAŞI GÜVENLİKÇİYİ DÖVDÜ (VİDEO)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (37)

Misafir ~ 9 yıl önce
Aşağılık adam. Görevini yapan memura saldırmak ha. Umarım sürünürsün. Böyle adamlar neden kendilerinde yaşama hakkı hissederler ki ? Ne faydası var memlekete ? Ne faydası var insanlığa.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Çok iyi yapmış diye yorum yapan kendini bilmez insan, oradaki görevliler sana,ailene,sevdiklerine herhangi bir zarar gelmemesi için çalışıyor ve önlem alıyorlar.Ama sen oradaki görevlilere ve bunun gibi görev üstlenmiş, ekmek parasını bu işten kazanan insanlara işe yaramayan ve cahil diyerek hakarette bulunuyorsun.Bundanda kimin cahil olduğu anlaşılıyor.Hiç kimse başka bir insanı aşağlayıp, hakarette bulunamaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
İYİ VEDE SAĞLIKLI BAŞLAMANIZ İÇİN GÖREV YAPAN BU İNSANLARINDA GURURLARI VARDIR..SİZLER LUNAPARKA GİTMİYOR VEYA PARKTAN EVİNİZE DÖNMÜYORSUNUZ.. LÜTFEN GÖREV YAPAN ARKADAŞLAR NE DİYOLARSA YAPINIZKİ DAHA SONRA SIKINTI ÇEKİLMESİN ONLARA VERİLEN GÖREV BUDUR..İNSİYATİF KULLANMA ŞANSLARI YOKTUR.. UYUN İMAMA SÖZÜ OKUNMADAN YAPIN LÜTFEN SONRA İŞ ÖMER HOCAYA KALIR Kİ ODA GÖMÜN DERSE İŞTE SIKINTI BİTER BU BİR HİKAYEDİR İÇİNDEN ALINIZ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Yolculara bir sorsanız . Acaba bu özel güvenlikcilerden memnunlar mı ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000