10 Eylül 2012, Pazartesi 15:52:22

FUNDA OCAK ÜÇ YIL DAHA...

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Yönetim Kurulu üyesi ve Genel Müdür yardımcısı Funda Ocak, üç yıl daha yönetim kurulu üyeliğine devam edecek.
  • ESENBOĞA HAVAALANI 3 PİST YAPILAÇAK DEDİLER ŞERH KONULDU AMA NEDENSE MİLLET KANDIRILIYO HER TÜRLÜ MAŞALLAH BAŞTAKİLERE
  • bir de sürüncemede kalan smart'a el atsa belki işler yoluna girecek.
  • aynen hava trafik rumuzlu arkadaşa katılıyorum. tarihinde DHMİ bu kadar kötü yönetilmemişti bunu da gördük bakalım daha neler göreceğiz. dhmi nin pesonele zorla yaptırdığı anketler neden açıklanmıyor acaba...?
  • DHMİ Genel Müdürlüğüne yakışan kişi Sayın FUNDA CAK'dır...bilgi ve tecrübesiyle....insanları ayrıştırarak, kategorize ederek yönetici olunmaz...yönetici birleştirici olmalıdır....DHMİ personeli olarak Funda hanımı seviyoruz ve destekliyoruz.....

 

Türkiye’de Antalya Havalimanı ile uygulanmaya başlanan ve Atatürk Havalimanı ile devam eden Yap-İşlet-Devret projesinin başarıyla hayata geçirilmesinde önemli rol oynayan DHMİ Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür yardımcısı Funda Ocak’ın yönetim kurulu üyeliği üç yıl daha uzatıldı.

Başta Antalya Havalimanı olmak üzere Atatürk, Bodrum, İzmir, Esenboğa, Dalaman gibi havalimanlarının ihale şartnamelerinin hazırlanması ve ihaleye çıkılması konusunda önemli rolü bulunan Ocak, görev yaptığı sürece bir çok başarılı görevde bulundu.

Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu olan Ocak, İngilizce biliyor.

FUNDA OCAK ÜÇ YIL DAHA...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

3 PİST ~ 5 yıl önce
ESENBOĞA HAVAALANI 3 PİST YAPILAÇAK DEDİLER ŞERH KONULDU AMA NEDENSE MİLLET KANDIRILIYO HER TÜRLÜ MAŞALLAH BAŞTAKİLERE

Yanıtla

Kalan karakter 1000
başarılara devam ~ 6 yıl önce
bir de sürüncemede kalan smart'a el atsa belki işler yoluna girecek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
elazığ ~ 6 yıl önce
aynen hava trafik rumuzlu arkadaşa katılıyorum. tarihinde DHMİ bu kadar kötü yönetilmemişti bunu da gördük bakalım daha neler göreceğiz. dhmi nin pesonele zorla yaptırdığı anketler neden açıklanmıyor acaba...?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hava trafik ~ 6 yıl önce
DHMİ Genel Müdürlüğüne yakışan kişi Sayın FUNDA CAK'dır...bilgi ve tecrübesiyle....insanları ayrıştırarak, kategorize ederek yönetici olunmaz...yönetici birleştirici olmalıdır....DHMİ personeli olarak Funda hanımı seviyoruz ve destekliyoruz.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000