27 Eylül 2014, Cumartesi 20:08:43

FREKANSA TİYATRO KARIŞTI BODRUM'DA!

Türkiye Hava Trafik Kontrolörleri Derneği tarafından organize edilen Frekansa Tiyatro Karıştı isimli tiyatro oyunu bu defa Bodrum'da sahnelenecek.
  • insanların 08-17 arası dışında kalan 16 saatlik bir hayat dilimleri var,bu süreçte sizin yanınızdaki işini ciddi yapan adam değil,çok eğlenceli bir baba, maceraperest bir eş ya da içine kapalı evden çıkmayan bir insan olabiliyorlar, ve gerçek kişilikleri o 16 saatlik zaman dilimindeki insanda yaşıyor, bu yüzden sanat müziğiyle uğraşan cerrahlar, tiyatro yapan pilotlar ,balık tutan öğretmenler ,evinde çocuklarıyla ve bebeklerle oyunlar oynayan ciddi iş kadını anneler ,bu insanların hobilerini acımasızca eleştiren sizlerden çok daha gerçek ve çok daha sahici insanlar.
  • Bu kadar güzel bir oluşuma bu kadar çirkin bir yaklaşım ancak bizim ülkemizde olur herhalde. Bu yorumlarin sahiplerinin mesai arkadaslarimiz pilotlar olduguna inanmiyorum. Öyle olsaydi altina isim yazabilecek cesaretleri olurdu. Arkadaslarima basarilar diliyorum, moralinizi bozmayin sahne sizin ;) Çağdaş Bahçekapılı
  • uçağı arıza yapıp teknik iniş yapınca beklemeye giren ve uçuş saatim doldu diyerek yolcuyu indiği meydanda bırakıp otele giden pilot efendiler birine söz söylemeden önce kendi icraatlarınızı değerlendirin.
  • Bu arkadaşlarımın hiçbiri işlerini ihmal ederek bu oyunu çıkarmış değiller. biz hepimiz evlerimizde istirahat ederken onlar nöbet çıkışlarında, tüm boş günlerinde uğraşarak ve çalışarak bizler için müthiş bir oyun ortaya koydular. Üstelik oyun günlerini bile boş günlerine denk gelecek şekilde planladılar. Bu oyunu ortaya çıkarabilmek için ne işlerini ihmal ettiler ne de bir arkadaşlarına yük oldular. tabii biz hep iyi yapılan şeyi takdir etmek yerine kötüleriz ya aynen o duruma düşmüşsünüz. Uçakların yerde veya havada beklemelerinin sebebi hiç bir hava trafik kontrolörü arkadaşımın suçu olmadığı gibi tiyatrodaki ardaşlarımın suçu hiç değildir. Bu yüreklliğinizi ve açık sözlülüğünüzü buna sebep olan mercilerin önünde gösterirseniz daha doğru bir şey yapmış olursunuz...

Türkiye Hava Trafik Kontrolörleri Derneği tarafından organize edilen Frekansa Tiyatro Karıştı isimli tiyatro oyunu bu defa Bodrum'da izleyicilerle buluşacak.

Hava Trafik Kontrolörleri'nin mesai saatlerinden arta kalan zamanda prova yaparak hazırlandığı ve tamamı Atatürk Havalimanı'nda görevli hava trafik kontrolörlerinden oluşan bir ekiple sergilenen oyun, 28 Eylül Pazar günü saat 20.00'da Bodrum Belediyesi Bodrum OASİS Nurol Kültür Merkezi`nde sahnelenecek.

Tekrar izlemek ya da oyunu daha önce izleyemeyenler Türkiye Hava Trafik Kontrolörleri Derneği'nin (TATCA) internet sitesindeki forumu doldurarak Frekansa Tityatro Karıştı oyununu izleyebilirler.

Form sayfasına ulaşmak için tıklayın.

FREKANSA TİYATRO KARIŞTI BODRUM'DA!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

?? ~ 4 yıl önce
insanların 08-17 arası dışında kalan 16 saatlik bir hayat dilimleri var,bu süreçte sizin yanınızdaki işini ciddi yapan adam değil,çok eğlenceli bir baba, maceraperest bir eş ya da içine kapalı evden çıkmayan bir insan olabiliyorlar, ve gerçek kişilikleri o 16 saatlik zaman dilimindeki insanda yaşıyor, bu yüzden sanat müziğiyle uğraşan cerrahlar, tiyatro yapan pilotlar ,balık tutan öğretmenler ,evinde çocuklarıyla ve bebeklerle oyunlar oynayan ciddi iş kadını anneler ,bu insanların hobilerini acımasızca eleştiren sizlerden çok daha gerçek ve çok daha sahici insanlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Bu kadar güzel bir oluşuma bu kadar çirkin bir yaklaşım ancak bizim ülkemizde olur herhalde. Bu yorumlarin sahiplerinin mesai arkadaslarimiz pilotlar olduguna inanmiyorum. Öyle olsaydi altina isim yazabilecek cesaretleri olurdu. Arkadaslarima basarilar diliyorum, moralinizi bozmayin sahne sizin ;) Çağdaş Bahçekapılı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mağdur yolcu ~ 4 yıl önce
uçağı arıza yapıp teknik iniş yapınca beklemeye giren ve uçuş saatim doldu diyerek yolcuyu indiği meydanda bırakıp otele giden pilot efendiler birine söz söylemeden önce kendi icraatlarınızı değerlendirin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
atc/ltba ~ 4 yıl önce
Bu arkadaşlarımın hiçbiri işlerini ihmal ederek bu oyunu çıkarmış değiller. biz hepimiz evlerimizde istirahat ederken onlar nöbet çıkışlarında, tüm boş günlerinde uğraşarak ve çalışarak bizler için müthiş bir oyun ortaya koydular. Üstelik oyun günlerini bile boş günlerine denk gelecek şekilde planladılar. Bu oyunu ortaya çıkarabilmek için ne işlerini ihmal ettiler ne de bir arkadaşlarına yük oldular. tabii biz hep iyi yapılan şeyi takdir etmek yerine kötüleriz ya aynen o duruma düşmüşsünüz. Uçakların yerde veya havada beklemelerinin sebebi hiç bir hava trafik kontrolörü arkadaşımın suçu olmadığı gibi tiyatrodaki ardaşlarımın suçu hiç değildir. Bu yüreklliğinizi ve açık sözlülüğünüzü buna sebep olan mercilerin önünde gösterirseniz daha doğru bir şey yapmış olursunuz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000