29 Kasım 2013, Cuma 10:23:00

EMİRATES İSTANBUL'U YASA BOĞAN ÖLÜM

Emirates Atatürk Havalimanı İstasyon Müdürü Şahin Nalbantoğlu, dün gece beyin kanaması geçirerek hayatını kaybetti.
  • " Küçük ", beceriksiz, uçak düşüren yalaka bile yazmış, sanki çok tanırmış gibi. Rahmetlinin sağlığında ne kadar görüşmüşler acaba da, vefatından sonra " ben de varım; benim de yorumum yayımlansın da dergi de görüneyim " diye utanmadan yorum göndermişler. Şahin bey ile tanışmamız 1991 yılına dayanır. Allah rahmet eylesin ve cennetine kabul etsin. Kederli ailesine de başsağlığı dilerim.
  • SAHIN BEY KARDESIMIZE ALLAH TAN RAHMET,KEDERLI AILESINE DE SABIRLAR DILERIM. MEKANI CENNET OLSUN MEHMET KUCUKAYYILDIZ
  • Şahin Beycim .. Diğer tarafın daha sakin ve huzurlu olduğuna inananlardanım... Nurlar içinde yolculuğun başladı emınım çok huzurlusun ...
  • Şahin abinizin ruhu da şu an buraya yazdıklarınızı okuyup şad oldu. En çok ben severdim Şahin abiyi zırvasını bırakın, şovu bırakın! Nur içinde yatsın iyi adamdı demekle mekanı nurlanmaz rahmetlinin. Önce 3 ihlas 1 fatiha, sonra vakit bulursanız, ağıt, yakarma vesaire. Ben kötü adam olayım bu yazdıklarımla ama siz önce 3 ihlas sonra 1 fatiha!!

Emirates Atatürk Havalimanı İstasyon Müdürü Şahin Nalbantoğlu, dün gece beyin kanaması geçirerek hayatını kaybetti.

Atatürk Havalimanı'nda uzun yıllardır görev yapan Nalbantoğlu'nun vefatı Emirates ailesini ve sevenlerini yasa boğdu.

Nalbantoğlu'nun cenazesi, 30Kasım Cumartesi(yarın) Ataköy 5.kısım Çamii'nde öğle namazını müteakip kılınacak cenaze namazından sonra Karacahmet Mezarlığı'nda defnedilecek.

Airporthaber ailesi olarak merhuma Allah'tan rahmet sevenlerine sabır diliyoruz.

Airporthaber.com ÖZEL

EMİRATES İSTANBUL'U YASA BOĞAN ÖLÜM

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (39)

B-52 ~ 4 yıl önce
" Küçük ", beceriksiz, uçak düşüren yalaka bile yazmış, sanki çok tanırmış gibi. Rahmetlinin sağlığında ne kadar görüşmüşler acaba da, vefatından sonra " ben de varım; benim de yorumum yayımlansın da dergi de görüneyim " diye utanmadan yorum göndermişler. Şahin bey ile tanışmamız 1991 yılına dayanır. Allah rahmet eylesin ve cennetine kabul etsin. Kederli ailesine de başsağlığı dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MEHMET KUCUKAYYILDIZ ~ 4 yıl önce
SAHIN BEY KARDESIMIZE ALLAH TAN RAHMET,KEDERLI AILESINE DE SABIRLAR DILERIM. MEKANI CENNET OLSUN MEHMET KUCUKAYYILDIZ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Arzu Aktugan ~ 4 yıl önce
Şahin Beycim .. Diğer tarafın daha sakin ve huzurlu olduğuna inananlardanım... Nurlar içinde yolculuğun başladı emınım çok huzurlusun ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 4 yıl önce
Şahin abinizin ruhu da şu an buraya yazdıklarınızı okuyup şad oldu. En çok ben severdim Şahin abiyi zırvasını bırakın, şovu bırakın! Nur içinde yatsın iyi adamdı demekle mekanı nurlanmaz rahmetlinin. Önce 3 ihlas 1 fatiha, sonra vakit bulursanız, ağıt, yakarma vesaire. Ben kötü adam olayım bu yazdıklarımla ama siz önce 3 ihlas sonra 1 fatiha!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
nerde yazıyor ~ 4 yıl önce
öldükten sonra ;3 ihlas 1 fatiha öleni kurtarır nerde yazıyor ?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000