01 Ağustos 2008, Cuma 14:47:17

DHMİ’DE İLGİNÇ ATAMA

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Atatürk Havalimanı Başmüdürlüğü ilginç bir atama ile çalkalanıyor. Başmüdürlük Güvenlik Müdürlüğü’ne yapılan görevlendirme inanılmaz rahatsızlık yarattı.
  • Şimdi gelen sn.bilgin kutluğ müdürümüz çok iyi . Müdürü kötüleyenlere sesleniyorum: siz daha biseý olamamışken kendi kendinize neyin yorumunu yapıyorsunuz yaa!!! Siz de o mevkiye erişin ondan sonra konuşun!! Ayrıca sn. Bilgin bey 12 yıldan beri dhmi deydi. Hatrlatrm saygılar..
  • valla diyecek birşey bulamıyorum DHMİ resmen bitmiş ağlayanı yok yazık yazık
  • GALİBA SENDE SİCİLİ BOZULAN KİŞİLERDENSİN BE DOSTUM. GALİBA SENENİN 365 GÜNÜNÜN YARISINI ÇALIŞAN BUNUNDA 120 GÜNÜNÜ RAPOR ALANLARDANSIN.. EVET DOSTUM BENDE ÇOK BEDDUA ETTİM. AMA SENİN GİBİ RAPORU ÇOK ALIP AYIN 15 İNDE MAAŞINI UNUTMAYAN VE YAZIN O KİLİMASI OLMAYAN MOBODA NÖBET TER İÇİNDE NÖBET TUTUĞUMDA SENİN GİBİLERİNE BEDDUA ETTİM. (NOT: KİLİMASIZ DEDİĞİM MOBOLARA CEMAL MÜDÜRÜN SAYESİNDE KİLİMA TAKILDIĞINI HATIRLATMAK İSTERİM.)HERKES ŞAPKASINI ÖNÜNE KOYSUN BEYLER..... NE KAYBETTİK NE KAZANDIK.. PEKİ SORUYORUM SİZE SAYIN ARKADAŞIM BİLGİ MÜDÜRLE KAZANDIĞIMIZ NE??? BENCE KOS KOCA BİR SIFIR... NEDENMİ? TECRÜBE ARKADAŞIM TECRÜBE.. ELİNİ NE ZAMAN TAŞIN ALTINA SOKARSA O ZAMAN... BİRDE UNUTMADAN TECRÜBE YANI BAŞINDA DİMİ... KİMMİ SİZ DAHA İYİ BİLİYORSUNUZ... GEÇMİŞTEN GELEN KANUNİ SULTAN ......... ONUN TECRÜBELERİYLE DİMİ...:):):):)
  • cemal beyden haber alan varmı ltfen soleyın ne işle ugrasır şimdi benden fena beddua almıstıda:)))

Atatürk Havalimanı Başmüdürlüğü Güvenlik Müdürü Cemal Karanfil Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Orhan Birdal tarafından ani bir kararla görevinden alınarak yerine ilginç bir atama yaptı. Sade bir güvenlik görevlisi olan Bilgin Kutluğ Atatürk Havalimanı Başmüdürlüğü Güvenlik Müdürlüğü’ne vekaleten atandı.

 

Atama tüm güvenlik personeli arasında rahatsızlık yarattı. Özellikle kadrolu iki şef ve iki vekil şef dururken Bilgin Kutluğ’un atanması Orhan Birdal’ın hemşerisine kıyak yapması olarak algılandı. Bilindiği gibi Orhan Birdal Erzincanlı. Bilgin Kutluğ’un da Erzincanlı olduğu ifade ediliyor.

 

Geçen yıl izin döneminde Ankara’dan imza yetkisi alan Bilgin Kutluğ’un bu yıl da tıpkı geçen yıl olduğu gibi izin döneminde Ankara’dan kendisine torpil yaparak vekaleten Güvenlik Müdürlüğü’ne atandığı iddia ediliyor.

DHMİ’DE İLGİNÇ ATAMA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (69)

joker ~ 4 yıl önce
Şimdi gelen sn.bilgin kutluğ müdürümüz çok iyi . Müdürü kötüleyenlere sesleniyorum: siz daha biseý olamamışken kendi kendinize neyin yorumunu yapıyorsunuz yaa!!! Siz de o mevkiye erişin ondan sonra konuşun!! Ayrıca sn. Bilgin bey 12 yıldan beri dhmi deydi. Hatrlatrm saygılar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Anti_Euro_Control ~ 9 yıl önce
valla diyecek birşey bulamıyorum DHMİ resmen bitmiş ağlayanı yok yazık yazık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tilki ~ 9 yıl önce
GALİBA SENDE SİCİLİ BOZULAN KİŞİLERDENSİN BE DOSTUM. GALİBA SENENİN 365 GÜNÜNÜN YARISINI ÇALIŞAN BUNUNDA 120 GÜNÜNÜ RAPOR ALANLARDANSIN.. EVET DOSTUM BENDE ÇOK BEDDUA ETTİM. AMA SENİN GİBİ RAPORU ÇOK ALIP AYIN 15 İNDE MAAŞINI UNUTMAYAN VE YAZIN O KİLİMASI OLMAYAN MOBODA NÖBET TER İÇİNDE NÖBET TUTUĞUMDA SENİN GİBİLERİNE BEDDUA ETTİM. (NOT: KİLİMASIZ DEDİĞİM MOBOLARA CEMAL MÜDÜRÜN SAYESİNDE KİLİMA TAKILDIĞINI HATIRLATMAK İSTERİM.)HERKES ŞAPKASINI ÖNÜNE KOYSUN BEYLER..... NE KAYBETTİK NE KAZANDIK.. PEKİ SORUYORUM SİZE SAYIN ARKADAŞIM BİLGİ MÜDÜRLE KAZANDIĞIMIZ NE??? BENCE KOS KOCA BİR SIFIR... NEDENMİ? TECRÜBE ARKADAŞIM TECRÜBE.. ELİNİ NE ZAMAN TAŞIN ALTINA SOKARSA O ZAMAN... BİRDE UNUTMADAN TECRÜBE YANI BAŞINDA DİMİ... KİMMİ SİZ DAHA İYİ BİLİYORSUNUZ... GEÇMİŞTEN GELEN KANUNİ SULTAN ......... ONUN TECRÜBELERİYLE DİMİ...:):):):)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ltfen cvp ~ 10 yıl önce
cemal beyden haber alan varmı ltfen soleyın ne işle ugrasır şimdi benden fena beddua almıstıda:)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000