24 Mayıs 2018, Perşembe 00:06:41

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı; Atatürk Havalimanı "Millet Bahçesi" olacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TRT’de katıldığı canlı yayında Atatürk Havalimanı’nın Millet Bahçesi olacağını açıkladı.
  • Millet değil Türk milleti. Korkmayın cesur olun.
  • Millet bahçesi; bu millet hangi millet???? Ağzınıza almaktan korkuyorsunuz, TÜRK MİLLETİ demek zormu??? Tabi zor kastedilen başka olunca
  • Herşeyiniz yalan herşeyiniz takiye ama artık yolun sonu geldi. Tekrar seçilseniz bile fazla gidemeyeceksiniz. Yaptıklarınız ve yapmadıklarınız yüzünden ülkemiz bu hale geldi nasıl düzeltiriz bilmiyorum.
  • Ülkemizde adalet bitmiş, adam adamı vuruyor tutuksuz yargılanıyor, suç patlama yapmış,insanlar saygısızlık, sahtekarlık,çıkarcılık, ahlaksızlık, adilikte sınır tanımıyor,terör ve göç bitirilememiş,askerlik parayla satılır olmuş, ülkemiz aleyhine ne varsa yapan ülke vatandaşları kimlikle ülkemize giriyor, vergisiz ev, arsa alıyorlar, bütün devlet ihaleleri bu ülkelere veriliyor, döviz ve faiz'in durumu ortada, işsizlik %20 lerde, herşey ateş pahası, hayvancılık ve tarım mahfolmuş, torpil ve hemşehricilik almış gitmiş, kul hakkı yemek sıradan bir şey olmuş, yolsuzluklar ortada,iktidar yandaşları haksız zengin olmuşlar, özel uçak ve makam arabaları cennetiyiz, yeşillik diye birşey kalmamış heryer betona dönmüş, 2000-2015 arası İstanbul'a suriyeliler dahil 10 milyon civarı insan göç etmeşine seyirci kalınmış, yatırımların çoğu hep bir bölgeye ve şehire yapılmış, eğitim kalitemiz rezalet, hastaneler insan seli, trafik felaket, kaldırımlar otopark olmuş ortada polis yok vs . Hal böyleyken millet bahçesi gibi vaatler trajikomik oluyor. Allah sonumuzu hayır etsin diyecek başka birşey yok maalesef.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TRT’de katıldığı canlı yayında Atatürk Havalimanı’nın Millet Bahçesi olacağını açıkladı.

24 Haziran’daki seçim öncesi seçim beyannamesi hakkında ipuçlarını açıklayan Erdoğan, en önemli projelerden birinin Millet Bahçeleri olacağını açıkladı. Çeşitli şehirlere millet bahçeleri yapılarak yeşil alan oluşturulacağını duyuran Cumhurbaşkanı Erdoğan, Atatürk Havalimanı’nın da Millet Bahçesi yapılacağını açıkladı.

Seçim beyannamesinin en önemli maddelerinden birinin Millet Bahçesi olacağını açıklayan Erdoğan, detayları manifesto duyurusunda anlatacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı; Atatürk Havalimanı "Millet Bahçesi" olacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (93)

Millet ~ 3 ay önce
Millet değil Türk milleti. Korkmayın cesur olun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yorumcu ~ 3 ay önce
Millet bahçesi; bu millet hangi millet???? Ağzınıza almaktan korkuyorsunuz, TÜRK MİLLETİ demek zormu??? Tabi zor kastedilen başka olunca

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eyyyy iktidar ~ 3 ay önce
Herşeyiniz yalan herşeyiniz takiye ama artık yolun sonu geldi. Tekrar seçilseniz bile fazla gidemeyeceksiniz. Yaptıklarınız ve yapmadıklarınız yüzünden ülkemiz bu hale geldi nasıl düzeltiriz bilmiyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İktidar'ın eserleri ! ~ 3 ay önce
Ülkemizde adalet bitmiş, adam adamı vuruyor tutuksuz yargılanıyor, suç patlama yapmış,insanlar saygısızlık, sahtekarlık,çıkarcılık, ahlaksızlık, adilikte sınır tanımıyor,terör ve göç bitirilememiş,askerlik parayla satılır olmuş, ülkemiz aleyhine ne varsa yapan ülke vatandaşları kimlikle ülkemize giriyor, vergisiz ev, arsa alıyorlar, bütün devlet ihaleleri bu ülkelere veriliyor, döviz ve faiz'in durumu ortada, işsizlik %20 lerde, herşey ateş pahası, hayvancılık ve tarım mahfolmuş, torpil ve hemşehricilik almış gitmiş, kul hakkı yemek sıradan bir şey olmuş, yolsuzluklar ortada,iktidar yandaşları haksız zengin olmuşlar, özel uçak ve makam arabaları cennetiyiz, yeşillik diye birşey kalmamış heryer betona dönmüş, 2000-2015 arası İstanbul'a suriyeliler dahil 10 milyon civarı insan göç etmeşine seyirci kalınmış, yatırımların çoğu hep bir bölgeye ve şehire yapılmış, eğitim kalitemiz rezalet, hastaneler insan seli, trafik felaket, kaldırımlar otopark olmuş ortada polis yok vs . Hal böyleyken millet bahçesi gibi vaatler trajikomik oluyor. Allah sonumuzu hayır etsin diyecek başka birşey yok maalesef.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000