14 Nisan 2012, Cumartesi 21:41:50

ÇELEBİ ÇALIŞANI UÇAĞIN KARGOSUNDA UNUTULUNCA...

Atatürk Havalimanı'ndan Antalya'ya gidecek yolcu uçağında bagajları yükleyen Çelebi görevlisi, uçağın kargosunda unutuldu.
  • öncelikle kargoda kalan arkadaşa çok ama çok geçmiş olsun. C.Allah korumuş bence. Acaba bu kargoda unutulan kim ? Yoksa uçağın başında yükleme yapan Şefleri mi ? insanların hakkı yenmeye devam ettikçe bu kadar basiretsiz departman md.olduğu sürece bu böyle devam eder, müdürlerin kendine güvenleri yokki çalışanlarının onlara güven duysun, haliyle insanların sırtından emeklerini çalanlara bu yapılanların hesabı sorulmalı. daha önce ayt. uçakta unutulan, bagaj ambarı kapatılmaması sonucu denize düşen bagajlar, daha niceleri malesef ben kurtuldum. Allah çalışanlarını kurtarsın inşallah.
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • sanki başka havayollarında olmamış gibi birbirinize girmeyin kardeşim her türlü aksaklık her yerde oluyor kimse ak kaşık değil THY de olmadı mı sanki burada siz birbirinizi yersiniz şirket adına, patronlar kazanır siz de bu kafayla gidersiniz ve bir şey olmaz...
  • daha ne hikayeler var çelebide.anlatılmaz yaşanır
Uçak bagaj yüklemesini ve yolcu alımını tamamladıktan sonra, pist başına gitmek için hareket etti. Ancak bu sırada yolcular uçağın bagajlarının bulunduğu kargo bölümünden sesler geldiğini kaptan pilota bildirdi. Bunun üzerine pilot, park pozisyonuna geri döndü.

Kargo bölümüne bakıldığında ses çıkaranın bagaj yükleme görevlisi olduğu görüldü.

(Sabah)

ÇELEBİ ÇALIŞANI UÇAĞIN KARGOSUNDA UNUTULUNCA...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (38)

Misafir ~ 6 yıl önce
öncelikle kargoda kalan arkadaşa çok ama çok geçmiş olsun. C.Allah korumuş bence. Acaba bu kargoda unutulan kim ? Yoksa uçağın başında yükleme yapan Şefleri mi ? insanların hakkı yenmeye devam ettikçe bu kadar basiretsiz departman md.olduğu sürece bu böyle devam eder, müdürlerin kendine güvenleri yokki çalışanlarının onlara güven duysun, haliyle insanların sırtından emeklerini çalanlara bu yapılanların hesabı sorulmalı. daha önce ayt. uçakta unutulan, bagaj ambarı kapatılmaması sonucu denize düşen bagajlar, daha niceleri malesef ben kurtuldum. Allah çalışanlarını kurtarsın inşallah.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
sanki başka havayollarında olmamış gibi birbirinize girmeyin kardeşim her türlü aksaklık her yerde oluyor kimse ak kaşık değil THY de olmadı mı sanki burada siz birbirinizi yersiniz şirket adına, patronlar kazanır siz de bu kafayla gidersiniz ve bir şey olmaz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
daha ne hikayeler var çelebide.anlatılmaz yaşanır

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000