10 Mart 2017, Cuma 17:27:22

'Çantamda bomba var' deyip Atatürk Havalimanı'nı karıştırdı

Atatürk Havalimanı'nda güvenlik kontrolünden geçen Y.E. isimli Alman pasaportu taşıyan Türk vatandaşı çantamda bomba var deyince gözaltına alındı.
  • Tgs ye alim var mı
  • Tam bir alamancı davranışı. Bunlar her yerde böyle. Pasaportu aldıkları zaman alman olduklarını sanıyorlar. Ben olsam uçağa bindirmezdim
  • abi bu nasıl bir laf y ahu "Alman pasaportu taşıyan Türk vatandaşı"??? hani çift pasaportlu falan deseniz, veya Türk kökenli Alman vatandaşı gibi anlarız da, bu biraz yanlış bir terim olmuş sanki.
  • Sizin bu Alman hayranliginiz batsin. Kanununun olup olmadigina tarafsizca karar verebilecek yurek var ise Avrupali polislerin sokak ortasinda kontrol adi altinda yabancilari nasil boynundan sikararak oldurdugune sizler gozlerinizi kapatirsaniz tabiki yabanci hayranligi sizde tavan yapar.

Almanya’nın Düsseldorf şehrine gitmek için Atatürk Havalimanı'na gelen Y.E. isminde Alman pasaportu taşıyan Türk vatandaş, çantamda bomba var deyince gözaltına alındı.

Düsseldorf’a gitmek için Atatürk Havalimanına gelen Y.E. pasaporttan geçtikten sonra, güvenlik kontrolünden geçerken çantasında güvenlik görevlileri arama yapmak istedi. Güvenlik görevlisinin çantanızda elektronik malzeme var mı? diye sorması üzerine “hayır bomba var” diyen Y.E. için güvenlik prosedürü işletildi.
Özel odada arandı

Çantamda bomba var demesi üzerine x-ray cihazını kapatan özel güvenlik personeli Emniyet personeline haber verdi. Olay yerine gelen polis memurunun eşliğinde çantaları yeniden x- ray cihazından geçirilen Y.E. arama odasına alınarak elle arandı. Üzerinden ve çantasından olumsuz bir şey çıkmayan Y.E. gözaltına alınarak, ifadesi alınması için karakola gönderildi.

Atatürk Havalimanı emniyet müdürlüğünde ifadesi alınan Y.E. daha sonra Bakırköy nöbetçi savcılığına sevk edildi.

'Çantamda bomba var' deyip Atatürk Havalimanı'nı karıştırdı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (39)

Tgs ~ 1 yıl önce
Tgs ye alim var mı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Alamanya ~ 1 yıl önce
Tam bir alamancı davranışı. Bunlar her yerde böyle. Pasaportu aldıkları zaman alman olduklarını sanıyorlar. Ben olsam uçağa bindirmezdim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
nk ~ 1 yıl önce
abi bu nasıl bir laf y ahu "Alman pasaportu taşıyan Türk vatandaşı"??? hani çift pasaportlu falan deseniz, veya Türk kökenli Alman vatandaşı gibi anlarız da, bu biraz yanlış bir terim olmuş sanki.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ALMAN HAYRANLARINA ~ 1 yıl önce
Sizin bu Alman hayranliginiz batsin. Kanununun olup olmadigina tarafsizca karar verebilecek yurek var ise Avrupali polislerin sokak ortasinda kontrol adi altinda yabancilari nasil boynundan sikararak oldurdugune sizler gozlerinizi kapatirsaniz tabiki yabanci hayranligi sizde tavan yapar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000