17 Ocak 2016, Pazar 19:57:59

Burası Kalamış marina değil Atatürk Havalimanı!

İstanbul'da etkili olan yoğun yağış nedeniyle Atatürk Havalimanı'nda da bazı bölgeler su birikintileri ile doldu.
  • Haber yapmış olmak için haber yapılıyor galiba.O kadar yoğun yağış sonrası kar eriyip suya dönüşmüş veya yağmur da birikmiş olabilir.Koca apron bir anda suyla kaplı olabilir ve temizleme işlemi de yapılmaktadır.Her havalimanında olabilecek bir olayı haber yapmak ne kadar etik olur bilmiyorum.
  • siz kalamış marinayı iyi bilirsiniz!
  • Turkiye'nin en buyuk havalimaninin su kadarcik yagista geldigi hale bak! thy'nin torpilli baskani gecen hafta haberlerde bir sikago'yu bir detroit'i ornek veriyordu! hani ahl devamli odul aliyordu? hani cok gelismistik,ilerlemistik? hani herkes bize gipta ile bakiyordu? hani hizmet kalitesi? hani insana,calisana,emege saygi? is bilmez,yeteneksiz,vizyonsuz,tecrubesizleri torpille yonetici yaparlarsa olacagi bu !
  • Haber yapip para kazaniyorsunuz hemde thy ve tgs kotuluyorsunuz dalga geciyorsunuz haram aldiginiz para..birazda guzel seyler yazin ve reklam yapin zaten suan cok iptal var be zarar icindeyiz...bu kadar duyarsiz olmanizi tebrik ediyorum

İstanbul'da etkisini gösteren yağışlı hava nedeniyle Atatürk Havalimanı'nda bazı bölgelerde su birikintileri meydana geldi.

Yoğun yağış nedeniyle apronda biriken sular, yolcular ve yer hizmetleri araçlarının uçaklara ulaşmasını da zorlaştırdı.

İptal seferler ve rötarlı uçuşlar nedeniyle yoğunluk yaşanan Atatürk Havalimanı'nda oluşan su birikintileri en çok da havalimanı personelini zorladı.Burası Kalamış marina değil Atatürk Havalimanı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

android ~ 2 yıl önce
Haber yapmış olmak için haber yapılıyor galiba.O kadar yoğun yağış sonrası kar eriyip suya dönüşmüş veya yağmur da birikmiş olabilir.Koca apron bir anda suyla kaplı olabilir ve temizleme işlemi de yapılmaktadır.Her havalimanında olabilecek bir olayı haber yapmak ne kadar etik olur bilmiyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yatış ~ 2 yıl önce
yatışa bahane de hazır. yatın efendiler yatın nasıl olsa yarın güneş açar su da buharlaşır gider! ne gerek var suyu temizliyorsunuz!!?
beyaz Türkler ~ 2 yıl önce
siz kalamış marinayı iyi bilirsiniz!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hani ? ~ 2 yıl önce
Turkiye'nin en buyuk havalimaninin su kadarcik yagista geldigi hale bak! thy'nin torpilli baskani gecen hafta haberlerde bir sikago'yu bir detroit'i ornek veriyordu! hani ahl devamli odul aliyordu? hani cok gelismistik,ilerlemistik? hani herkes bize gipta ile bakiyordu? hani hizmet kalitesi? hani insana,calisana,emege saygi? is bilmez,yeteneksiz,vizyonsuz,tecrubesizleri torpille yonetici yaparlarsa olacagi bu !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kadir ~ 2 yıl önce
Haber yapip para kazaniyorsunuz hemde thy ve tgs kotuluyorsunuz dalga geciyorsunuz haram aldiginiz para..birazda guzel seyler yazin ve reklam yapin zaten suan cok iptal var be zarar icindeyiz...bu kadar duyarsiz olmanizi tebrik ediyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
deli kadri ~ 2 yıl önce
"suan cok iptal var be zarar icindeyiz" demen bu rezillligi gizlemen için yakınman ve haber yapip para kazanmak haram demen bile haram senin sen neyden bahsediyorsun gerçegi kapatip yalan haber mi yapsinlar çok iyi mi desinler bu şekilde para kazanmakta haram zihniyetten yoksun insan
Kadir ~ 2 yıl önce
Gizleyin diye bisey demedim goruntulediginiz yere kesin mudale yapilmistir seferler neden iptal oluyor dikkat ediyormusunuz kar yagisindan ve kar eridigi zaman su birikintisi olur bunlari iyice arastir yoksun insan..bu arada begenmeyen leri kabul ediyorsunuz begenenleri kabul etmiyorsunuz cok dikkat cekiyor biraz daha adaletli olun sizin haberinize kotu elestiri yapan beni 6 kisi begenmemis..ama yeni yonetime atip tutan saldiranlara begeni kabul ediyorsunuz....

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000