18 Kasım 2009, Çarşamba 12:41:02

BOSPHORUS'UN ESARETİ SONA ERDİ

Üzerlerinde haciz bulunduğu için yıllardır Atatürk Havalimanı apronunda tutulan Bosphorus Havayolları’na ait uçakların haczi kaldırıldı.
  • arkadaşlar bestair ile ilişkilendirilen bu habere istinaden size birkaç şey iletmek isterim öncelikle bestair halen net olarak satılamamıştır nedeni ise bahtışen tunca denilen kadının aç gözlülüğünden başka birşey değildir. şirketi günden güne batıran borca sürükleyende kendisidir. airdüsseldorf alacaktı şirketi ne oldu o kadar borca rağmen bahtışen hanım utanmadan üstüne para istedi olmadı şimdide malezyada yatırımları olan bir türk tüm borcuyla almayı kabul etmişken ve tüm imzalar atılmış ve protokol imzalanmışken bahtışen tunca yine devir için gerekli son imzasını belki daha keriz birini bulurum düşüncesi ile atmaya yanaşmamakta ve sonuçta olan yine maaşlarını alamayan çalışanlarına olmaktadır. kendilerinin tuzu kuru ama hakkımız haram
  • Batı apronda yatan A300-B4 uçaklarını canlandırmak için mytechnic'ten gelen SERDAR ŞENOL,BEHLÜL BEŞBAŞ arkadaşlarımıza ve HÜSEYİN MANİ abimize başarılar diliyoruz.Bu işe girmek bile büyük bir cesaret...KOLAY GELSİNNN
  • Arkadaşlar bir kere şuna bir kanaat getirin best air in yani bahtişanın değil bu uçaklar,ama best air i satın alacak kişinin olabilirmi bilemem ancak şu bir gerçek world airlines kurulum aşamasıyla best air i satın almaya gelen şahıs aynı zaman içinde gelişti.
  • Arkadaşlar tek bildiğim herkes bir şeyler söyler işler yoluna girdiğinde de o şirkette işe girmek için tanıdık ve torpil ararlar ))))

Yaklaşık  6 yıldan bu yana şirket personelinin ve diğer alacaklıların borçlarına karşı koydurduğu haciz kararı nedeniyle Atatürk Havalimanı’nda tutulan 3 adet Airbus 300-B4 tipi uçakların hacizleri kalktı.

5 milyon doları bulan alacaklara karşılık haczedilen uçakları yeni kurulacak bir havayolu şirketi satın almıştı. Ancak, uçakların hacizli olması nedeniyle akıllarda soru işaretleri oluşmuştu. Best Havayolları eski Ticaret Müdürü Hüsamettin Payat, yabancı bir ortakla  yeni bir havayolu kurmak için yola çıkmış, Bosphorus Havayolları’na ait üç uçağı satın almışlardı.
 
©AirportHaber.com

BOSPHORUS'UN ESARETİ SONA ERDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

Misafir ~ 9 yıl önce
arkadaşlar bestair ile ilişkilendirilen bu habere istinaden size birkaç şey iletmek isterim öncelikle bestair halen net olarak satılamamıştır nedeni ise bahtışen tunca denilen kadının aç gözlülüğünden başka birşey değildir. şirketi günden güne batıran borca sürükleyende kendisidir. airdüsseldorf alacaktı şirketi ne oldu o kadar borca rağmen bahtışen hanım utanmadan üstüne para istedi olmadı şimdide malezyada yatırımları olan bir türk tüm borcuyla almayı kabul etmişken ve tüm imzalar atılmış ve protokol imzalanmışken bahtışen tunca yine devir için gerekli son imzasını belki daha keriz birini bulurum düşüncesi ile atmaya yanaşmamakta ve sonuçta olan yine maaşlarını alamayan çalışanlarına olmaktadır. kendilerinin tuzu kuru ama hakkımız haram

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Batı apronda yatan A300-B4 uçaklarını canlandırmak için mytechnic'ten gelen SERDAR ŞENOL,BEHLÜL BEŞBAŞ arkadaşlarımıza ve HÜSEYİN MANİ abimize başarılar diliyoruz.Bu işe girmek bile büyük bir cesaret...KOLAY GELSİNNN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Arkadaşlar bir kere şuna bir kanaat getirin best air in yani bahtişanın değil bu uçaklar,ama best air i satın alacak kişinin olabilirmi bilemem ancak şu bir gerçek world airlines kurulum aşamasıyla best air i satın almaya gelen şahıs aynı zaman içinde gelişti.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Arkadaşlar tek bildiğim herkes bir şeyler söyler işler yoluna girdiğinde de o şirkette işe girmek için tanıdık ve torpil ararlar ))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000