03 Temmuz 2016, Pazar 17:37:44

Binali Yıldırım: "Saldırının failleri belirlendi"

Başbakan Yıldırım, Atatürk Havalimanı'ndaki terör saldırısıyla ilgili ''Bu saldırıyı yapanlar, onlara aracılık edenler, azmettirenler belirlenmiş durumda. 29 zanlı gözaltında bulunuyor'' dedi.
  • bu olayin ve son bir senedir olan tum olaylarin faili senin baas partin .. 2002 de ulkede teror yoktu..
  • 29 kisi tespit etmisler.Son 6 ayda bir suru patlama oldu. Her patlamadan sonra bir suru tererist tesbit edildi(!)Bunlara ne islemi yapildi peki?Hic. TBMM`de komisyon kurulmasina her seferinde karsi cikan bir hukumet bu.Sinirli (!) cocuklari her firsatta koruyan,tedavi eden, silah veren bir hukumet.Sizce tesbit ettiklerine ne yapacaklar.Olsa olsa odul falan vereceklerdir.Odul toreni de yapip ozcekim yaparak horon da teperler mi acaba?
  • Bu paralari egitime harcasaniz yeni nesil sana uzay ussu insaa eder. hemde bedavaya.
  • Suriyeli diye alıyorsunuz arada neler kaynıyor neler birde vatandaşlik vereceksiniz. Peki neden terör olmasın ki ???

Başbakan Binali Yıldırım Eskişehir'e giderken, Kocaeli'de Osmangazi Köprüsü'nde gazetecilere açıklamalarda bulundu ve soruları yanıtladı.

Yıldırım, ''Çanakkale'ye de inşallah Çanakkale 1915 Köprüsü'nü yapacağız. Önümüzdeki yıl 18 Mart Çanakkale şehitlerini anma yıl dönümünde, inşallah ilk kazmayı vurmayı hedefliyoruz'' dedi.

Başbakan Yıldırım, Atatürk Havalimanı'ndaki terör saldırısıyla ilgili ise şu ifadeleri kullandı:

''Bu saldırıyı yapanlar, onlara aracılık edenler, azmettirenler belirlenmiş durumda. 29 zanlı gözaltında bulunuyor. Zaman ilerledikçe detaylar ortaya çıkacak. Doğru, farklı ülke vatandaşı olanlar var. Bütün ihtimaller değerlendiriliyor."

Binali Yıldırım: "Saldırının failleri belirlendi"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

ztk ~ 2 yıl önce
bu olayin ve son bir senedir olan tum olaylarin faili senin baas partin .. 2002 de ulkede teror yoktu..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
29 ~ 2 yıl önce
29 kisi tespit etmisler.Son 6 ayda bir suru patlama oldu. Her patlamadan sonra bir suru tererist tesbit edildi(!)Bunlara ne islemi yapildi peki?Hic. TBMM`de komisyon kurulmasina her seferinde karsi cikan bir hukumet bu.Sinirli (!) cocuklari her firsatta koruyan,tedavi eden, silah veren bir hukumet.Sizce tesbit ettiklerine ne yapacaklar.Olsa olsa odul falan vereceklerdir.Odul toreni de yapip ozcekim yaparak horon da teperler mi acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
K/M ~ 2 yıl önce
Bu paralari egitime harcasaniz yeni nesil sana uzay ussu insaa eder. hemde bedavaya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
teknik ~ 2 yıl önce
eğitimde ne var eksik olan söyler misin ? eğitim sistemi çökük evet ama sorun öğretmenlerden ve geleceği umrunda olmayan gençlerden kaynaklanıyor. Eğitime yön verebilecek gerçek bir projeyle devlete talepte bulunsan emin ol hiçbir masraftan ve yükten kaçınılmayacaktır.Ama laiklik diye getirdikleri sistemde elin oğlu tarih dersi alırken bizimkiler "Ali ata bak." "Işık ılık süt iç"... Böyle gelmiş böyle gidiyor. Sistemi kökünden değiştirmek lazım. bazı vatan hainleri yapılan yenilikleri hep engellemeye çalışıyor bizim saf halkımız da onların bu oyunlarına katılıyo farkına varmadan kendi nesline zarar veriyo.Önce bu milletin uyanıp birlik olması, kendi devletinin milletinin arkasında durması gerek!!
!! ~ 2 yıl önce
Suriyeli diye alıyorsunuz arada neler kaynıyor neler birde vatandaşlik vereceksiniz. Peki neden terör olmasın ki ???

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000