31 Mayıs 2012, Perşembe 09:05:44

BAKAN'DAN BİR KEZ DAHA 3. HAVALİMANI AÇIKLAMASI

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, İstanbul'a 3. havalimanı yapılmasının zaruri olduğunu bildirdi.
  • siz paralari polonyali tenisciye,Manchester United,Barselona gibi takimlar harcayin hava olsun diye ama sabahtan aksama kadar ekmek parasi icin calisan insanlara para yok,üstelik ellerinden grev haklarini alin. Sayin bakan mevkiler gelip gecidir, bir gün sizde onlarin yerinde olabilirsiniz.
  • Siz grev kırıcı takiyyecilere artık kimse inanmıyor. Gidin Çamlıca'ya cami yapın.
  • Arkadaş tüm gerçekleri nasılda özetlemişsin.İdare edenlerin laf değil iş üretmesi lazım.Herşeye gücünüz yetiyor.Siz yeterki samimiyetle iş yapmaya bakın.Bu iktidar ve bu bakan İstanbula havalimanı yapımıyla ilgili 2003 ten beri konuşuyorlar.Sayın etkili yetkililer artık de hadi ne yapacaksanız yapın artık.Bu ülkede hafıza kaybı yaşamayan insanlarda mevcut bunu unutmayın.Hadi halkın, milletin hizmetkarları çok değer verdiğiniz millet sizden hizmet bekliyor.
  • 10 yildir o koltuktasin,yapacam dedinde elini tutanmi oldu,,gunaydin

TBMM Genel Kurulu'nda, korsan taksicilere kesilen para cezalarını artıran yasa teklifinin görüşmeleri sırasında 3. havalimanı hakkında konuşan Bakan Yıldırım, Atatürk Havalimanı'nın yap-işlet-devret süresinin bittiğini, yeniden kiralandığını hatırlatan "İstanbul'da 3. havalimanı yapıldığında, Atatürk Havalimanı'ndaki trafik devam edebilir, fazla trafiğin yeni havaalanına kaydırılması bir yöntemdir. Başka bir yöntem de oradaki trafiği tamamen çekerek kullanılmayan süreler için kira alımından vazgeçmektir. İstanbul'a 3. havalimanının yapılması zaruret haline gelmiştir" diye konuştu.

BAKAN'DAN BİR KEZ DAHA 3. HAVALİMANI AÇIKLAMASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

grev ~ 6 yıl önce
siz paralari polonyali tenisciye,Manchester United,Barselona gibi takimlar harcayin hava olsun diye ama sabahtan aksama kadar ekmek parasi icin calisan insanlara para yok,üstelik ellerinden grev haklarini alin. Sayin bakan mevkiler gelip gecidir, bir gün sizde onlarin yerinde olabilirsiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Siz grev kırıcı takiyyecilere artık kimse inanmıyor. Gidin Çamlıca'ya cami yapın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Günaydın a ~ 6 yıl önce
Arkadaş tüm gerçekleri nasılda özetlemişsin.İdare edenlerin laf değil iş üretmesi lazım.Herşeye gücünüz yetiyor.Siz yeterki samimiyetle iş yapmaya bakın.Bu iktidar ve bu bakan İstanbula havalimanı yapımıyla ilgili 2003 ten beri konuşuyorlar.Sayın etkili yetkililer artık de hadi ne yapacaksanız yapın artık.Bu ülkede hafıza kaybı yaşamayan insanlarda mevcut bunu unutmayın.Hadi halkın, milletin hizmetkarları çok değer verdiğiniz millet sizden hizmet bekliyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gunaydin ~ 6 yıl önce
10 yildir o koltuktasin,yapacam dedinde elini tutanmi oldu,,gunaydin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000