30 Ekim 2014, Perşembe 09:21:52

BAKAN ELVAN'A 3. HAVALİMANI SORUSU

MHP'li Alim Işık, Ulaştırma Bakanı'na İstanbul'a yapılan yeni havalimanın adını sordu.
  • Kendileri cok temiz! paralel abiler, Türkiye'yi 1923'ten beri bir noktaya getirmeyen "made in Europe" kemo'lar kafanızı sokun kuma. İnsan yeterki at gözlüğü takmasın. RTE cumhurbaşkanı, RTE adam gibi lider
  • Tek rakibi yine kendisi, aldığı oylara herkes seve seve saygı duyacak ve RTE havalimanından seve seve hepiniz uçacaksınız. Yeter! Söz milletindir..
  • Alman ve abd liler tarafından şişirilen hainler var aramızda. Azlar ama kurgu sağlam medyayla sesleri çok çıkıyor. Her seçimde derslerini alıyorlar. Yazıkkı memleketin ilerleyişini hazmedemeyip rakiplere koz verme yarışındalar.
  • O ismi tüm Türkiye'de oy kullanan vatandaşların yüzde 52'si ile halk vermiştir. Akp hükümeti zamanında hayatında ilk defa uçağa binen 10 milyondan fazla insan var. Bilet fiyatları, otobüs bileti fiyatlarıyla yarışıyor. Hava yolu, halkın yolu sloganını gerçek hale getirmesi nedeniyle, eğer MHP'nin çarpıtmalarından biri değilse 3. hava limanına Recep Tayyip Erdoğan isminin verilmesinden daha doğal bir şey olamaz. Öyle 10 km tren rayı döşeyip demir ağlarla ördük yurdu baştan başa yalanını söyleyenlerden daha çok yakışır..

MHP Kütahya Milletvekili Prof. Dr. Alim Işık, İstanbul’da inşaatı devam eden yeni havalimanına Recep Tayyip Erdoğan (RTE) adının verilmesi ve Atatürk Havalimanı’nın tarifeli uçuşlara kapatılacağına ilişkin iddiaları Meclis gündemine taşıdı.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan'a, t24'de yer alan habere göre; "RTE önerisi kimden gelmiş ve hangi nedenlerle kimler tarafında bu isme karar verilmiştir" diye sordu.

Alim Işık'ın İstanbul’da yapımı kararlaştırılan 3. Havalimanına ilişkin TBMM Başkanlığına verdiği soru önergesi şöyle:

“-Söz konusu isim önerisi kimden gelmiş ve hangi nedenlerle kimler tarafında bu isme karar verilmiştir?

-Anılan havalimanı inşaatının tamamlandığında Atatürk Havalimanı’nın tarifeli uçuşlara ve kullanıma kapatılarak Atatürk adının da silinmek istendiği iddiaları doğru mudur?

-Hangi gerekçelerle Atatürk Havalimanı kapatılmak istenmektedir? Atatürk havalimanı sahasının, hangi amaçlarla ve nasıl değerlendirilmesi planlanmıştır?

-Bölgedeki hava sahasının darlığından dolayı iki havalimanının aynı anda kullanılamayacağı gerekçesiyle Atatürk havalimanının kapatılmak istendiği iddiaları doğru mudur?

-Yeni havalimanının ilk fazının ne zaman devreye girmesi planlanmıştır? Bakanlığınızın anılan konulara ilişkin görüşü ve 2014-2015 yılı programları nasıldır?”

BAKAN ELVAN'A 3. HAVALİMANI SORUSU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Kendileri cok temiz! paralel abiler, Türkiye'yi 1923'ten beri bir noktaya getirmeyen "made in Europe" kemo'lar kafanızı sokun kuma. İnsan yeterki at gözlüğü takmasın. RTE cumhurbaşkanı, RTE adam gibi lider

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Tek rakibi yine kendisi, aldığı oylara herkes seve seve saygı duyacak ve RTE havalimanından seve seve hepiniz uçacaksınız. Yeter! Söz milletindir..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Alman ve abd liler tarafından şişirilen hainler var aramızda. Azlar ama kurgu sağlam medyayla sesleri çok çıkıyor. Her seçimde derslerini alıyorlar. Yazıkkı memleketin ilerleyişini hazmedemeyip rakiplere koz verme yarışındalar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tru ~ 4 yıl önce
O ismi tüm Türkiye'de oy kullanan vatandaşların yüzde 52'si ile halk vermiştir. Akp hükümeti zamanında hayatında ilk defa uçağa binen 10 milyondan fazla insan var. Bilet fiyatları, otobüs bileti fiyatlarıyla yarışıyor. Hava yolu, halkın yolu sloganını gerçek hale getirmesi nedeniyle, eğer MHP'nin çarpıtmalarından biri değilse 3. hava limanına Recep Tayyip Erdoğan isminin verilmesinden daha doğal bir şey olamaz. Öyle 10 km tren rayı döşeyip demir ağlarla ördük yurdu baştan başa yalanını söyleyenlerden daha çok yakışır..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000