19 Mart 2009, Perşembe 19:32:55

BAHADIR ALTAN SERBEST BIRAKILDI MI?

Bugün öğlen saatlerinde Atatürk Havalimanı'nda gözaltına alınan Bahadır Altan serbest bırakıldı.
  • benim yaşadığım olay da öyle YILLAR ÖNCE FALAN DEĞİLDİ. Boarding tamamlanmış ve push-back bekleniyordu.bir vatandaş boş olan birbaşka yere geçmek için kabin görevlisine yanımda kibar bir dille ricada bulundu.Kabin görevlisi çok ters bir edayla kendisini reddetti.Adamcağız sadece kısık bir ses tonuyla "nedenki?" diye sordu.Hostes,Bir hışımla kabin amirinin bulunduğu yere doğru gitti.2-3 dakika sonra koskoca kaptan geldi kabin memuru tarafından gösterilen vatandaşa sinirli bir tavırla "nedir sorun beyefendi?" dedi.Adamcağız dondu kaldı "yani şey"gibi bir laf çıktı ağzından o kadar. Biraz bekledikten sonra ön kapı açıldı.Polisler geldi.Adam "SORUNLU YOLCU" olmuştu çoktan.
  • Havalimanındaki bir özel güvenliğin KOMPLEKSİ belli ki seni çok üzmüş.Ama en azından senden sonuçta özür dilenmiş. Peki Bazı kaptanların F/O lara davranışlarındaki kompleksleri, (kendi eşine bile davranmayacağı davranışları) bayan kabin amirlerine karşı sergiledikleri kompleksleri de bu camiayı çok üzüyor.Ama özür dileyen de yok.
  • AL BİR ÇOK BİLEN DAHA............ Asıl komik olan sensin.Belli ki "Ya olay hakkında hiç yorumları okumamışsın,yada okuduklarını da anlamamışsın" Sen git Döviz ne olmuş ona bak,muhtemelen senin de gelirin dövizle.........Bir de senin kompleksin mi var türkçeden yana da COOL muş...
  • yillar once Ataturk havalimani ic hatlar giriste uniformaliyken ozel guvenlikcinin kompleksli davranisina maruz kalan bir yolcuya yardimci oldum. is buyudu, polis mudahale etti ama derdimi anlatamadim. beni ucusum olmasina ragmen gene havalimaninda bir karakola goturduler, bu sirada babami arayarak durumu anlattim. karakolda birde ozur dilediler, guvenlikciyi de sikayet ettim. ucagima da zamaninda yetistim. Bize oradaki guvenligi anlatmayin.

Atatürk Havalimanı Koruma Şube Müdürlüğü'nde gözaltında tutulan Bahadır Altan, yaklaşık 20 dakika önce serbest bırakıldı.

Bahadır Altan'ın haksız yere gözaltına alındığını gerekçe göstererek emniyet güçleri hakkında suç duyurusunda bulunacağı öğrenildi.

BAHADIR ALTAN SERBEST BIRAKILDI MI?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (62)

Misafir ~ 9 yıl önce
benim yaşadığım olay da öyle YILLAR ÖNCE FALAN DEĞİLDİ. Boarding tamamlanmış ve push-back bekleniyordu.bir vatandaş boş olan birbaşka yere geçmek için kabin görevlisine yanımda kibar bir dille ricada bulundu.Kabin görevlisi çok ters bir edayla kendisini reddetti.Adamcağız sadece kısık bir ses tonuyla "nedenki?" diye sordu.Hostes,Bir hışımla kabin amirinin bulunduğu yere doğru gitti.2-3 dakika sonra koskoca kaptan geldi kabin memuru tarafından gösterilen vatandaşa sinirli bir tavırla "nedir sorun beyefendi?" dedi.Adamcağız dondu kaldı "yani şey"gibi bir laf çıktı ağzından o kadar. Biraz bekledikten sonra ön kapı açıldı.Polisler geldi.Adam "SORUNLU YOLCU" olmuştu çoktan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Havalimanındaki bir özel güvenliğin KOMPLEKSİ belli ki seni çok üzmüş.Ama en azından senden sonuçta özür dilenmiş. Peki Bazı kaptanların F/O lara davranışlarındaki kompleksleri, (kendi eşine bile davranmayacağı davranışları) bayan kabin amirlerine karşı sergiledikleri kompleksleri de bu camiayı çok üzüyor.Ama özür dileyen de yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
AL BİR ÇOK BİLEN DAHA............ Asıl komik olan sensin.Belli ki "Ya olay hakkında hiç yorumları okumamışsın,yada okuduklarını da anlamamışsın" Sen git Döviz ne olmuş ona bak,muhtemelen senin de gelirin dövizle.........Bir de senin kompleksin mi var türkçeden yana da COOL muş...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
yillar once Ataturk havalimani ic hatlar giriste uniformaliyken ozel guvenlikcinin kompleksli davranisina maruz kalan bir yolcuya yardimci oldum. is buyudu, polis mudahale etti ama derdimi anlatamadim. beni ucusum olmasina ragmen gene havalimaninda bir karakola goturduler, bu sirada babami arayarak durumu anlattim. karakolda birde ozur dilediler, guvenlikciyi de sikayet ettim. ucagima da zamaninda yetistim. Bize oradaki guvenligi anlatmayin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000