27 Eylül 2014, Cumartesi 10:51:57

B747 VE A350'NİN YERİ DOLDURULAMIYOR!

Yeni adıyla ilk kez düzenlenen Istanbul Airshow'un üçüncü gününde hava şartlarının kötü olması ziyaretçi sayısını da etkiledi. Şu sıralarda Airshow'a katılım oldukça az.
  • dünyanın sayılı fuarı falan deniyor ama tamamen yalan! birde böyle fuarlar neden bu mevsimde yaparlar oda ayrı bir organizasyon yanlışlığı
  • Fuar mı? Şaka yapıyor olmalısınız! Orlando'da Universal stüdyolarını ziyaret edin daha çok öğrenir ve zevk alırsınız!
  • gerçekten fiyasko
  • Fuara vatandaşın girmesini engellemek için herşey yapılırsa haliyle boş kalır. Dubai Airshow dediğin dünya havacılığının en önemli fuarı olur bizimkinin esamesi bile okunmaz. Fuarın dünya markası olmadan nasıl dünyanın havacılık üssü olacağız diyebiliriz? Ayrıca havacılık sektöründe çalışanların bile girememesi, girince de fuara uçak gelmeye gelen insanlara uçakları gezdirmezlerse sonuç bu olur.

Mint Fuarcılık tarafından 1996 yılından itibaren, her iki yılda bir İstanbul Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Apron’unda düzenlenen Airex fuarı, bu yıl itibariyle Istanbul Airshow olarak yaılmaya başlandı.

Istanbul Airshow'un özellikle ilk iki gününde oldukça yoğun olan fuar alanı, fuarın üçüncü günü olan bugün boş kaldı.

Özellikle son dönemin en gözde iki yeni nesil uçağı Boeing B747-8 International ve Airbus A350 XWB'nin Istanbul Airshow'a katılması ve fuarın ilk iki gününü kullanmaları nedeniyle fuar alanı oldukça kalabalıktı.

Dün akşam saatlerinden beri etkili olan yağışlı hava nedeniyle Istanbul Airshow'un üçüncü gününde katılım oldukça az. Şu an fuara gelen ziyaretçiler, çeşitli firmaların standlarını gezerken en büyük ilgiyi ise simülatörü olan standlar görüyor.

Fuardaki uçakların sergilendiği apron alanı ise özellikle B747 ve A350'nin gitmesiyle iş jetlerine kaldı. 

B747 VE A350'NİN YERİ DOLDURULAMIYOR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

abartmayın ~ 4 yıl önce
dünyanın sayılı fuarı falan deniyor ama tamamen yalan! birde böyle fuarlar neden bu mevsimde yaparlar oda ayrı bir organizasyon yanlışlığı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Fuar mı? Şaka yapıyor olmalısınız! Orlando'da Universal stüdyolarını ziyaret edin daha çok öğrenir ve zevk alırsınız!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Berbat ~ 4 yıl önce
gerçekten fiyasko

Yanıtla

Kalan karakter 1000
interpretor ~ 4 yıl önce
Fuara vatandaşın girmesini engellemek için herşey yapılırsa haliyle boş kalır. Dubai Airshow dediğin dünya havacılığının en önemli fuarı olur bizimkinin esamesi bile okunmaz. Fuarın dünya markası olmadan nasıl dünyanın havacılık üssü olacağız diyebiliriz? Ayrıca havacılık sektöründe çalışanların bile girememesi, girince de fuara uçak gelmeye gelen insanlara uçakları gezdirmezlerse sonuç bu olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000