05 Haziran 2012, Salı 20:25:34

AYÇİN: "AYRIŞTIĞIMIZ NOKTA BUDUR"

Emekli-Sen üyeleri, eylemlerinin 8'inci gününü dolduran Hava-İş Sendikası'na destek vermek amacıyla Atatürk Havalimanı'na geldi.
  • sen atilay efendinin konuşmalarını hiç dinlemedin galiba. maşallah kendisi istanbul beyefendisi. merak etme biz alma demeyide biliriz elma demeyide... bak ağan yukarda baya seviyeli konuşmuş "ya yola gelecekler ya yola gelecekler" bunu kim söylemiş. senin koruduğun seviyesi belli başkanın. böyle mi aldıracak bu insanları geriye.
  • bu sendikaya laf atanları cok merak ediyorum kimler adına calısıyor nerelerde görev yapıyorlar. kimseyi kolundan sürükleyip götürmüyor kimse. eger ssendika olmayıp işimiz bu yöneticilere kalsaydı vay halimizeydi o zaman. adam bırak sana zam yapmayı elindeki kazandıgını da alırdı. adamların amacı sektörü daraltmak maasları düsürmek. gözleri hep thy yi bu gunlerre getiren calısanların kazandıklarında. kimse müdürün baskanın maasını sorgulamıyor. elini sallasan müdüre degiyor. ne gerek var bu mkadar mudure. adamlar birde gecmişlerine baksan bir sekilde girmiş ve 10ar adım atarak müdürlüge baskanlıga seflige cıkmıs baskalarının sırtına basarak. hiçbirinin de birseyden haberi yok. birileri yırtınırken onlar bakınmakta ve kendilerine pay cıkarmakta....
  • bu sendikaya güvenip de bakkala bile gitmem ben :) esas mevzu aycin değil şirkette ucan fakat kendini sendika temsilcisi diye tanıtıp hava atan kişiler..
  • Sn. Baskan ben istifa ediyorum ama kizlar isine donsun de. Mert bir lider oldugunu anlayalim. thy de bunu kabul eder belki.

Emekli-Sen de destek vermek amacıyla, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde 8'inci eylem gününü geçiren Hava İş Sendikası'yla birleşti.

Atatürk Havalimanı metrosunun girişinde gruplar halinde birleştikten sonra sloganlar atarak Hava-İş Sendikası'nın eylemlerini gerçekleştirdiği Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Geliş katında bulunan metro iniş bölgesine doğru hareket ettiler.

Emekli-Sen'in de gelmesiyle gruplar kısa birer basın açıklaması yaptı.

Hava-İş Sendikası Genel Başkanı Atilay Ayçin yaptığı konuşmada: "Onlar güvensiz uçuşlar oluşturmaya çalışıyor. Biz ise güvenli şartlarda emniyetli uçuşlar oluşturmaya çalışıyoruz. Ayrıştığımız nokta budur. Bizi bu ayrışma noktasında hiçbir güç bir araya getiremedi. Ya yola gelecekler, ya yola gelecekler. Bunun başka çaresi yok" dedi.

Ayçin'den sonra konuşan Emekli-Sen Genel Başkanı Veli Beysülen ise: "Bir iktidar düşünün ki şirketi marka yapmış insanları bir çırpıda gözden çıkarabiliyor. Hani son günlerde bir tartışma var ya: kürtaj için cinayet diyor ya: işte cinayet. İnsanların çalışma hakkını elinden alarak cinayet işliyorsun. Bizim 40 bin üyemiz var. Hepsi sizin yanınızda" dedi.AYÇİN: "AYRIŞTIĞIMIZ NOKTA BUDUR"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (37)

saygı ve seviye diyen arkadaş ~ 6 yıl önce
sen atilay efendinin konuşmalarını hiç dinlemedin galiba. maşallah kendisi istanbul beyefendisi. merak etme biz alma demeyide biliriz elma demeyide... bak ağan yukarda baya seviyeli konuşmuş "ya yola gelecekler ya yola gelecekler" bunu kim söylemiş. senin koruduğun seviyesi belli başkanın. böyle mi aldıracak bu insanları geriye.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
teknik a.ş. ~ 6 yıl önce
bu sendikaya laf atanları cok merak ediyorum kimler adına calısıyor nerelerde görev yapıyorlar. kimseyi kolundan sürükleyip götürmüyor kimse. eger ssendika olmayıp işimiz bu yöneticilere kalsaydı vay halimizeydi o zaman. adam bırak sana zam yapmayı elindeki kazandıgını da alırdı. adamların amacı sektörü daraltmak maasları düsürmek. gözleri hep thy yi bu gunlerre getiren calısanların kazandıklarında. kimse müdürün baskanın maasını sorgulamıyor. elini sallasan müdüre degiyor. ne gerek var bu mkadar mudure. adamlar birde gecmişlerine baksan bir sekilde girmiş ve 10ar adım atarak müdürlüge baskanlıga seflige cıkmıs baskalarının sırtına basarak. hiçbirinin de birseyden haberi yok. birileri yırtınırken onlar bakınmakta ve kendilerine pay cıkarmakta....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ne ayaksınız lee siz..! ~ 6 yıl önce
bu sendikaya güvenip de bakkala bile gitmem ben :) esas mevzu aycin değil şirkette ucan fakat kendini sendika temsilcisi diye tanıtıp hava atan kişiler..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
takas ~ 6 yıl önce
Sn. Baskan ben istifa ediyorum ama kizlar isine donsun de. Mert bir lider oldugunu anlayalim. thy de bunu kabul eder belki.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000