21 Nisan 2016, Perşembe 19:29:46

Austrian uçağı Atatürk Havalimanı'na acil iniş yaptı

Avusturyalı havayolu şirketi Austrian Airlines'ın Larnaka-Viyana seferini yapan uçağı, yanık kokusu nedeniyle Atatürk Havalimanı'na acil iniş yaptı.
  • Her zaman İstanbul-Larnaka uçuşu olmasını hayal eder dururum. Umarım bir gün siyasi gerilim son bulur ve bu hayalim gerçek olur.
  • avusturya'dan savaş ganimeti istenmeli.uçaklarını geri vermemeliyiz. thy bünyesine katılmalı acillll!!
  • Yasal olarak Güney Kıbrıs'a Türkiye'den karşılıklı uçuş yasak bu uçak o zaman geri dönmek zorunda mı kalacak,ya da Yunan Adaları'ndan birine inip ordan mı Larnaca'ya kalkış yapacak.
  • Yolculari Viyena'ya baska havayoluyla gondermek gerekirse secenek IST'de obur havaalanlarindan daha fazla.

Austrian Airlines'ın Güney Kıbrıs Rum Kesimi'nin Larnaka kentinden havalanarak Viyana'ya giden uçağı Atatürk Havalimanı'na acil iniş gerçekleştirdi.

AirportHaber'in edindiği bilgilere göre; IS832 sefer sayısı ile Avusturya'nın başkenti Viyana'ya gitmek üzere Larnaka'da havalanan Austrian Airlines'ın Airbus A320 tipi uçağının klimasından yanık kokusu gelmeye başladı.

Uçağın pilotu Atatürk Havalimanı kule görevlileri ile irtibata geçerek acil iniş için izin istedi. Saat 19.15 sularında Atatürk Havalimanı'na sorunsuz bir iniş gerçekleştiren uçakta kontoller yapılmaya başlandı.Austrian uçağı Atatürk Havalimanı'na acil iniş yaptı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

~ 2 yıl önce
Her zaman İstanbul-Larnaka uçuşu olmasını hayal eder dururum. Umarım bir gün siyasi gerilim son bulur ve bu hayalim gerçek olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
rezalet ~ 2 yıl önce
avusturya'dan savaş ganimeti istenmeli.uçaklarını geri vermemeliyiz. thy bünyesine katılmalı acillll!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TR ~ 2 yıl önce
Yasal olarak Güney Kıbrıs'a Türkiye'den karşılıklı uçuş yasak bu uçak o zaman geri dönmek zorunda mı kalacak,ya da Yunan Adaları'ndan birine inip ordan mı Larnaca'ya kalkış yapacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Elpida ~ 2 yıl önce
Larnaka'dan kalkmış zaten, Viyana'ya gidiyor.
Acemi caylak'a ~ 2 yıl önce
Yolculari Viyena'ya baska havayoluyla gondermek gerekirse secenek IST'de obur havaalanlarindan daha fazla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000