29 Mart 2012, Perşembe 10:14:05

ATATÜRK HAVALİMANI'NDA YİNE RÜZGAR ÇİLESİ

Atatürk Havalimanı'nda güneyden esen rüzgar nedeniyle uçuşlarda uzun süreli rötarlar yaşanıyor. Şu dakikalarda 20'nin üzerinde uçak kalkış için sırada bekliyor.
  • Sen onu benim külahıma anlatta yemezler sen eniyisimi onu Ankara da DHMİ yöneticilerine anlatki onlarda Bakanlıktaki yöneticilerine anlatsın Sen bugünkü 12 saatlik trafiği bırakta sonraki 12 saate ve dün ve yarınki 24 saate ne oldu onu da anlat. Sen günün 12 saatinde trafiği kiltlersen geriye kalan 12 saatin de 24 saatin trafiğine hizmet verirsinki oda toplam trafiğin yarısı eder. Biz ne demişiz sen farklı ne diyorsun anlat anlat heyacanlı oluyor. İstersen sen onu benim külahıma anlat.
  • bu günkü 12 saatlik trafik sayısı 630. ortalaması saatte 52,5. bir dost
  • hikaye ya yazın bu çile hiç çekilmez
  • Sen rüzgarın estiği yöne bakma o gün AHL'deki trafiği yöneten yönetimin estiği yöne bak onlar hangi yöne isterse trafikte o yöne akar. Rüzgar hiçbir yönden esmese bile onlar kafasına göre estirirler. Esme rüzgar esme AHL trafiği perişan yolcular mağdur, hava yolu taşıyıcıları zarar edip duruyor bu gidişle çok yakında AHL ne uçak ne de yolcu trafiği göremeyecek.
 Atatürk Havalimanı bir kez daha güneyden esen rüzgarın kabusunu yaşıyor. Çok sayıda uçak ters esen rüzgar sebebiyle rötara girerken kalkış için sıra bekleyen uçak sayısının 20'yi aştığı belirtildi.

Uçaklar iniş için Ataköy yönündeki pisti, kalkış için ise Sefaköy yönündeki pisti kullanıyor.

Dün de sabah saatlerinde etkili olan ters rüzgar, öğlen saatlerinde etkisini yitirmişti. 

Airporthaber.com
ATATÜRK HAVALİMANI'NDA YİNE RÜZGAR ÇİLESİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 6 yıl önce
Sen onu benim külahıma anlatta yemezler sen eniyisimi onu Ankara da DHMİ yöneticilerine anlatki onlarda Bakanlıktaki yöneticilerine anlatsın Sen bugünkü 12 saatlik trafiği bırakta sonraki 12 saate ve dün ve yarınki 24 saate ne oldu onu da anlat. Sen günün 12 saatinde trafiği kiltlersen geriye kalan 12 saatin de 24 saatin trafiğine hizmet verirsinki oda toplam trafiğin yarısı eder. Biz ne demişiz sen farklı ne diyorsun anlat anlat heyacanlı oluyor. İstersen sen onu benim külahıma anlat.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
bu günkü 12 saatlik trafik sayısı 630. ortalaması saatte 52,5. bir dost

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
hikaye ya yazın bu çile hiç çekilmez

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Sen rüzgarın estiği yöne bakma o gün AHL'deki trafiği yöneten yönetimin estiği yöne bak onlar hangi yöne isterse trafikte o yöne akar. Rüzgar hiçbir yönden esmese bile onlar kafasına göre estirirler. Esme rüzgar esme AHL trafiği perişan yolcular mağdur, hava yolu taşıyıcıları zarar edip duruyor bu gidişle çok yakında AHL ne uçak ne de yolcu trafiği göremeyecek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000