26 Ocak 2017, Perşembe 16:12:12

Atatürk Havalimanı'nda yarınki uçuşlar yüzde 15 azaltıldı

Atatürk Havalimanı Meteorolojik Acil Durum Komitesi (MADKOM) bugün yaptığı toplantıda alınan karar doğrultusunda 27 Ocak Cuma (yarın) günü yapılacak seferler yüzde 15 azaltıldı.
  • Teknolojimiz bu kadar ilerlemişken, halen olumsuz hava şartlarıyla mÜcadele etmek yerine, Kar yağsa da boş giden bir kaç seferi iptal etsek kurtulsak düşüncesiyle hareket etmek çok gülünç bir durumdur...
  • Ülkenin her yanı kulis. Patronlar her yerde! 2 günlük seferi 1 güne indirmenin peşinde. Çanakçıları zaten hazır. Bravo.
  • kar yağmadan uçuş iptal olan tek ülkeyiz! o zaman norveç ve fillandiya hiç uçmasın:) yolcu yok uçakları birleştiriyoruz deseniz bence daha doğru olur!
  • Bir de Karaçi'ye 4700 TL Para veriyorum. Şaka gibi. İnsanlar bu paraya ailecek Amerika'ya gidiyorlar. Ve bavul gelmiyor. Sonradan anladım. Karaçi uçağı 737-800. Pakistan'lı yolcular üçer, dörder tane valiz taşıyorlar. 15 -20 tane İstanbul'dan binen yolcuların valizlerine yer yok. Transit gelen yolcuların valizleri geldi, bizimkiler yok. Ne o, İstanbul'da kalmış. Yol da uzun, 737 ful yakıt alıyor. Ağırlık sorunu var. Hadi o zaman kalsın Türk yolcuların valizleri. Kafa bu kafa. Benim memleketimin havayolu beni düşünmeyecek, ben vatan, millet deyip onu kollayacağım. Hadi ordan, hadi ordan. Bu arada kabin ekiplerine lafım yok. Bu zor yolcu profiline rağmen, işlerini en iyi şekilde yapmaya çalışıyorlar. Ben gazlı içecek içemiyorm. Dönüşte uçakta bir damla meyve suyu kalmadı. Ben "başka birşey içemiyorum" dediğimde hanım kızımız gitti, çantasından tesadüfen yanında kalmış,kendi özel küçük paket meyve suyunu getirdi. THY şu anda eğer hala ayakta duruyorsa bu kabin ekiplerine dua etsin.

Atatürk Havalimanı Meteorolojik Acil Durum Komitesi (MADKOM) bugün yaptığı toplantıda alınan karar doğrultusunda 27 Ocak Cuma (yarın) günü yapılacak seferler yüzde 15 azaltıldı.

Bugün öğlen saatlerinde düzenlenen toplantıya Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Türk Hava Yolları, Onur Air, AtlasGlobal Havayoları, AOC, TGS, Havaş, Çelebi ve TAV yetkilileri katıldı.

Atatürk Havalimanı çıkışlı uçuşlarda alınan karar gereği yüzde 15 azalma olacak. Uçuşu olan yolcuların bilet aldıkları havayolu firmasından uçuşlarını kontrol etmeleri istendi.

Atatürk Havalimanı'nda yarınki uçuşlar yüzde 15 azaltıldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Gülünç... ~ 2 yıl önce
Teknolojimiz bu kadar ilerlemişken, halen olumsuz hava şartlarıyla mÜcadele etmek yerine, Kar yağsa da boş giden bir kaç seferi iptal etsek kurtulsak düşüncesiyle hareket etmek çok gülünç bir durumdur...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Saydam ~ 2 yıl önce
Ülkenin her yanı kulis. Patronlar her yerde! 2 günlük seferi 1 güne indirmenin peşinde. Çanakçıları zaten hazır. Bravo.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iptal? ~ 2 yıl önce
kar yağmadan uçuş iptal olan tek ülkeyiz! o zaman norveç ve fillandiya hiç uçmasın:) yolcu yok uçakları birleştiriyoruz deseniz bence daha doğru olur!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sürücü 2 ~ 2 yıl önce
Bir de Karaçi'ye 4700 TL Para veriyorum. Şaka gibi. İnsanlar bu paraya ailecek Amerika'ya gidiyorlar. Ve bavul gelmiyor. Sonradan anladım. Karaçi uçağı 737-800. Pakistan'lı yolcular üçer, dörder tane valiz taşıyorlar. 15 -20 tane İstanbul'dan binen yolcuların valizlerine yer yok. Transit gelen yolcuların valizleri geldi, bizimkiler yok. Ne o, İstanbul'da kalmış. Yol da uzun, 737 ful yakıt alıyor. Ağırlık sorunu var. Hadi o zaman kalsın Türk yolcuların valizleri. Kafa bu kafa. Benim memleketimin havayolu beni düşünmeyecek, ben vatan, millet deyip onu kollayacağım. Hadi ordan, hadi ordan. Bu arada kabin ekiplerine lafım yok. Bu zor yolcu profiline rağmen, işlerini en iyi şekilde yapmaya çalışıyorlar. Ben gazlı içecek içemiyorm. Dönüşte uçakta bir damla meyve suyu kalmadı. Ben "başka birşey içemiyorum" dediğimde hanım kızımız gitti, çantasından tesadüfen yanında kalmış,kendi özel küçük paket meyve suyunu getirdi. THY şu anda eğer hala ayakta duruyorsa bu kabin ekiplerine dua etsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000