06 Ocak 2017, Cuma 23:25:54

Atatürk Havalimanı'nda uçuş operasyonları durdu

İstanbul'u da akşam saatlerinde başlayan kar yağışı nedeniyle Atatürk Havalimanı'nda yüzlerce sefer iptal edildi. Havayolu şirketlerinin bilet satış ofislerinde uzun kuyruklar oluştu.
  • YAZIK! IC HATLAR TGS SEFI YOLCULARA OTEL YERINE LAHMACUN AYRAN TEKLIF EDIN DEDI. ISTE VIZYON ISTE YONETIM. ILCE TESKILATINDA SOLICEM HEPSINI.
  • olay cıkarmaya meraklı dunyada kac tane millet vardır merak edıyorum, kac gundur soyluyor haberler adamların umrunda degil. yollara baksan da aynı. altında 300000bin bmw mercedes ama lastik o bicim. yolda kalıyo neyıne guvenıyosa. yanından albea basıp gecıyo kar lastigiyle. acımıyorum cidden. zihniyet her kesımde aynı. bana bırsey olmaz. ıdare edilir. ya tutarsa vs.
  • Evini sevmeyen ırk! Trafik de havalimanlarıda aynı adam yenibosnada oturuyo havalimanjnda olay yaratıyo bide neden iptal diyo
  • Hollandada 5cm kar yagar bırakın uçak seferlerini birçok tren seferleri iptal olur

İstanbul'da bu akşam saatlerinde etkili olan kar yağışı hava trafğini de vurdu.

Atatürk Havalimanı İç Hatlar terminalinde, havayolu şirketlerinin bilet satış ofislerinde uzun kuyruklar oluştu. 

İç Hatlar'da arındırılmış bölge olan ikinci güvenlik noktalarının çoğu yoğunluk olmaması nedeniyle kapatıldı. Türk Hava Yolları ve Turkish Ground Services personeli iptal seferler nedeniyle yüzlerce yolcuya bilgilendirme yapıyor. 

23.46 | Dar gövdeli uçakların yaptığı tüm seferlerin iptal edildiği belirtildi.















Atatürk Havalimanı'nda uçuş operasyonları durdu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (35)

TGS CALISANi ~ 2 yıl önce
YAZIK! IC HATLAR TGS SEFI YOLCULARA OTEL YERINE LAHMACUN AYRAN TEKLIF EDIN DEDI. ISTE VIZYON ISTE YONETIM. ILCE TESKILATINDA SOLICEM HEPSINI.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
vaTandas ~ 2 yıl önce
olay cıkarmaya meraklı dunyada kac tane millet vardır merak edıyorum, kac gundur soyluyor haberler adamların umrunda degil. yollara baksan da aynı. altında 300000bin bmw mercedes ama lastik o bicim. yolda kalıyo neyıne guvenıyosa. yanından albea basıp gecıyo kar lastigiyle. acımıyorum cidden. zihniyet her kesımde aynı. bana bırsey olmaz. ıdare edilir. ya tutarsa vs.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hava durumundan ötürü hemşoo ~ 2 yıl önce
Evini sevmeyen ırk! Trafik de havalimanlarıda aynı adam yenibosnada oturuyo havalimanjnda olay yaratıyo bide neden iptal diyo

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AG1910 ~ 2 yıl önce
Hollandada 5cm kar yagar bırakın uçak seferlerini birçok tren seferleri iptal olur

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000