10 Ocak 2017, Salı 15:15:54

Atatürk Havalimanı'nda son durum böyle görüntülendi

Atatürk Havalimanı'nda zorlu kış şartları ve kar altında operasyonlar sürmeye devam ediyor.
  • Neyse uzulmeyin seneye bu olaylarin tekrarlarlanmamasi icin dhmi den bir mudurler surusu icin kis sarlartlarinin agir yasandigi meydanlara yazin ortasinda bir egitim gezisi duzenlenir, buradan alinan bilgilerle gelecek sene herseyin daha iyi olacagi beyanatlari verilir. Halbuki park yerlerinin merkez cizgisini acmak adina karlari iki yana yigarsa bunlarin motorlarin altina denk gelecegini hesab etmek icin yurtdisina gitmeye gerek yoktur. Ayni sekilde taksi yolunu kardan temizlerken karlari park yerine itersen oradaki ucaklarin nasil cikacagini dusunmek icin de aynstayn olmaya da gerek yok. Istanbulda temizlenen her bir nokta baska bir yeri bloke etmistir, hic temizlemeseniz ruzgar kari saga sola savurup sizden daha iyi is yapardi !
  • Amerikada 2 metre kar yagdi ucuslari Her zaman devam etdi. DHM gerekli kar aracari yetersiz zannedersem. Biraz Pahali olabilir ama De icing kullanilir taxi ve Runwayslerde . THY some snow a teslim oldu
  • Böyle yorum yapan arkadaşlar pardon arkadaş dedim bebek katillerinden hiç bir farkı yoktur.
  • yahu dün sabahtan öğlene kadar bir damla kar yağmadı ama ortalıkta ne karla mücadele ne de mücadele eden araç insan görüldü. Nerde mücadele ediyorsunuz? Park pozisyonları karla kaplı uçaklara erişilemiyor, uçak çıkmaya çalışsa buzdan çıkamayacak, yollar karla kaplı insanlar görevliler uçaklara ulaşamıyor, herkesin gelip geçtiği meteoroloji kapısının önü kar kaplı bir tane önlem yok bırak önlemi mücadele yok. Ne biçim bir kriz yönetimi? Belediyeye söylesen bir günde tertemiz yapar havaalanını ama burada belediye kadar düşünen biri bile yok. Maddi kaybın bini bir para.

Atatürk Havalimanı'nda zorlu kış şartları ve kar altında operasyonlar sürmeye devam ediyor.

Cuma akşamından itibaren İstanbul'u etkisi altına alan ve aradan 4 gün geçmesine rağmen aralıklarla devam eden kar yağışı en çok Atatürk Havalimanı'nı etkiledi.

4 günde binlerce seferin iptal olduğu ve bir çok uçağın başka meydanlara indiği Atatürk Havalimanı'nda zorlu şartlarda operasyonlar çalışanlar tarafından aksatılmadan sürdürülmeye çalışılıyor.

©AirportHaber

Atatürk Havalimanı'na an itibariyle çalışmaları AirportHaber böyle görüntüledi:

TÜM FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINTÜM FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Atatürk Havalimanı'nda son durum böyle görüntülendi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (33)

Cahiller surusu ~ 2 yıl önce
Neyse uzulmeyin seneye bu olaylarin tekrarlarlanmamasi icin dhmi den bir mudurler surusu icin kis sarlartlarinin agir yasandigi meydanlara yazin ortasinda bir egitim gezisi duzenlenir, buradan alinan bilgilerle gelecek sene herseyin daha iyi olacagi beyanatlari verilir. Halbuki park yerlerinin merkez cizgisini acmak adina karlari iki yana yigarsa bunlarin motorlarin altina denk gelecegini hesab etmek icin yurtdisina gitmeye gerek yoktur. Ayni sekilde taksi yolunu kardan temizlerken karlari park yerine itersen oradaki ucaklarin nasil cikacagini dusunmek icin de aynstayn olmaya da gerek yok. Istanbulda temizlenen her bir nokta baska bir yeri bloke etmistir, hic temizlemeseniz ruzgar kari saga sola savurup sizden daha iyi is yapardi !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hava sartlari ~ 2 yıl önce
Amerikada 2 metre kar yagdi ucuslari Her zaman devam etdi. DHM gerekli kar aracari yetersiz zannedersem. Biraz Pahali olabilir ama De icing kullanilir taxi ve Runwayslerde . THY some snow a teslim oldu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
fark yok ~ 2 yıl önce
Böyle yorum yapan arkadaşlar pardon arkadaş dedim bebek katillerinden hiç bir farkı yoktur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Torpil ~ 2 yıl önce
Peki torpil yapip hak yiyenlerin kimden farki yok gardas :)
Mücadele? ~ 2 yıl önce
yahu dün sabahtan öğlene kadar bir damla kar yağmadı ama ortalıkta ne karla mücadele ne de mücadele eden araç insan görüldü. Nerde mücadele ediyorsunuz? Park pozisyonları karla kaplı uçaklara erişilemiyor, uçak çıkmaya çalışsa buzdan çıkamayacak, yollar karla kaplı insanlar görevliler uçaklara ulaşamıyor, herkesin gelip geçtiği meteoroloji kapısının önü kar kaplı bir tane önlem yok bırak önlemi mücadele yok. Ne biçim bir kriz yönetimi? Belediyeye söylesen bir günde tertemiz yapar havaalanını ama burada belediye kadar düşünen biri bile yok. Maddi kaybın bini bir para.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000