20 Haziran 2013, Perşembe 17:56:45

ATATÜRK HAVALİMANI'NDA SARHOŞ YOLCU DEHŞETİ!

Atatürk Havalimanı'nda geçtiğimiz günlerde yaşanan bir olay görenleri adeta şoke etti. Yabancı bir yolcu, aprona çıkıp sigara içebilmek için elindeki bir cisimle aprona çıkış kapısını kırdı...
  • Bunu başka ülkede yapsa anasından doğduğuna pişman ederler. Normal müdahalede bulunuyor polis. Ama o adamın Türkiye ye bir daha gelememesi gerek.
  • Orada bulunan birisi olarak soruyorum, bu kapının tam karşısına konulan kameralar süs müdür? Değilse neden izlenmiyor? Biz çağırmasak polis gelmeyecek ve müdahale etmesek adam aprona çıkacak. Allah muhafaza orada birisine zarar verilse gelen olmayacak. Olay sonrasınıda anlatmak istiyorum. Polis yolcuyu aldı gitti 10 dk sonra getirip buna mukayet olun ha diyip bıraktı. Ego hastası polisler azcık işini yapsa çok sevinirim.
  • Alkol, o olgun insanlari ne hale düşürüyor, görmüyor musun?? Hala hangi mantıkla alkol içmeyi savuyorsunuz?? Ne ictin sen birader :)
  • Kerim ..harikasin

Atatürk Havalimanı'nda geçtiğimiz günlerde ilginç bir olay yaşandı. Rus uyruklu bir yolcu, sigara içebilmek için elindeki bir cisimle Atatürk Havalimanı Dış Hatlar'daki 213 numaralı kapının camını kırdı.

Dakikalarca kapıya vuran Rus yolcunun darbeleri sonucunda kapının camı parçalandı. Uzun süre şiddetini sürdüren şahsa kimsenin müdahale etmemesi dikkat çekti.

Elindeki cisimle camı kıran şahsı, aprona çıkamadan havalimanı personeli durdurdu. Daha sonra olay yerine polis çağrıldı. Havalimanı personeline ve gözaltına alındığı sırada polise zorluk çıkaran ve sarhoş olduğu öğrenilen Rus yolcu, ''bana sigara verin. Kapıyı kırdım parasını ödeyeceğim. Bırakın sigara içeyim' dedi.

Gözaltına alınan şahıs, Atatürk Havalimanı Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.

İşte o görüntüler:©AirportHaber.com

ATATÜRK HAVALİMANI'NDA SARHOŞ YOLCU DEHŞETİ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Mustafa ~ 5 yıl önce
Bunu başka ülkede yapsa anasından doğduğuna pişman ederler. Normal müdahalede bulunuyor polis. Ama o adamın Türkiye ye bir daha gelememesi gerek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Süs? ~ 5 yıl önce
Orada bulunan birisi olarak soruyorum, bu kapının tam karşısına konulan kameralar süs müdür? Değilse neden izlenmiyor? Biz çağırmasak polis gelmeyecek ve müdahale etmesek adam aprona çıkacak. Allah muhafaza orada birisine zarar verilse gelen olmayacak. Olay sonrasınıda anlatmak istiyorum. Polis yolcuyu aldı gitti 10 dk sonra getirip buna mukayet olun ha diyip bıraktı. Ego hastası polisler azcık işini yapsa çok sevinirim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
anlamak'a ~ 5 yıl önce
Alkol, o olgun insanlari ne hale düşürüyor, görmüyor musun?? Hala hangi mantıkla alkol içmeyi savuyorsunuz?? Ne ictin sen birader :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Lost and found ~ 5 yıl önce
Kerim ..harikasin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000