12 Eylül 2010, Pazar 17:25:52

ATATÜRK HAVALİMANI'NDA REFERANDUM TARTIŞMASI

Atatürk Havalimanı'nda oy kullanmak isteyen bir grup vatandaşın gerekli yasal şartları taşımadıkları gerekçesiyle oy kullanmalarına izin verilmeyince tartışma yaşandı.
  • aziz nesin sen rahat ol. 60lık oranı 40a indirdik biz
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • İLK ÖNCE İRTİCAYDI SONRA LAİKLİK ELDEN GİDİYORDU,SONRA HERYERİ SATTILAR EKONOMİYİ BATIRDILAR, BUNLARDA BİTTİ ŞİMDİDE ÜLKE BÖLÜNÜYOR VS. ASIL ÜLKE BÜTÜNLENİYOR. DOĞU HALKINI GÖDÜK YÜZDE DOKSANBEŞLERDE EVET DEDİ. BUNDANDA ŞU ANLAŞILIYOR BDP KANALIYLA DOĞU HALKINI BASKI ALTINA ALDIRIP OY KULLANDIRMAYARAK REFARANDUMA EVET OYU ÇIKARTTIRMAMAKTI ETO NUN PLANI. DOĞU HALKININ BU İĞRENÇLERDEN NEKADAR BIKTIĞI VE ARTIK HUZUR İSTEDİĞİ ANLAŞILIYOR. YETER ARTIK SÖZ MİLLETİN.
  • ZULUMLE BURAYA KADARMIŞ. UÇAN DİNAZOR DEVRİ BİTTİ ARKADAŞLAR, SİZ HALA CURASİ PARKI SEYRETMEYE DEVAM EDİYORSUNUZ. BUNLAR GERÇEKLER FILM DEĞİL. İNGİLİZLERİN HEP BİŞEYLERLE HALKIMIZI MEŞGÜL ETME DÖNEMLERİ BİTİYOR. KÜRT TÜRK ,SOL SAĞ, LAİK GERİCİ GİBİ MEŞGUL EDİCİ DÖNEMLER BİTİP AYAĞA KALKTIĞIMIZ DÖNEMLER GELDİ. BU CİHAN DEVLETİ ALLAHIN İZNİ İLE YENİDEN TAHTINA OTURACAK VE BATI ZULMUNE DURRR DİYECEK. AFRİKANIN, AÇ ÇOCUĞUNUN KANINI EMEMİYECEKSİN ARTIK.

Yurtdışında yaşayan ve tatillerini Türkiye'de geçiren yaklaşık 40 kişilik bir grup, Atatürk Havalimanı'na pasaportları ile gelerek geliş katındaki gümrüklü sahada oy kullanmak istedi.

Havalimanındaki görevliler, gelen gruba oy kullanabilmeleri için yurt dışına çıkış yapmaları gerektiğini hatırlatarak, kendilerinin Türkiye'ye sınır kapılarında oy verme işleminin başladığı 3 Ağustos tarihinden önce giriş yaptıklarını ve dönüş tarihlerinin de 12 Eylül'den sonra olduğu gerekçesiyle oy kullanmalarının mümkün olmadığını ifade ettiler.

Bu açıklamanın ardından görevlilerle tartışan grup, kendilerine oy kullandırmayan görevliler hakkında şikayette bulunacaklarını söylediler.

ATATÜRK HAVALİMANI'NDA REFERANDUM TARTIŞMASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 8 yıl önce
aziz nesin sen rahat ol. 60lık oranı 40a indirdik biz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
İLK ÖNCE İRTİCAYDI SONRA LAİKLİK ELDEN GİDİYORDU,SONRA HERYERİ SATTILAR EKONOMİYİ BATIRDILAR, BUNLARDA BİTTİ ŞİMDİDE ÜLKE BÖLÜNÜYOR VS. ASIL ÜLKE BÜTÜNLENİYOR. DOĞU HALKINI GÖDÜK YÜZDE DOKSANBEŞLERDE EVET DEDİ. BUNDANDA ŞU ANLAŞILIYOR BDP KANALIYLA DOĞU HALKINI BASKI ALTINA ALDIRIP OY KULLANDIRMAYARAK REFARANDUMA EVET OYU ÇIKARTTIRMAMAKTI ETO NUN PLANI. DOĞU HALKININ BU İĞRENÇLERDEN NEKADAR BIKTIĞI VE ARTIK HUZUR İSTEDİĞİ ANLAŞILIYOR. YETER ARTIK SÖZ MİLLETİN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ZULUMLE BURAYA KADARMIŞ. UÇAN DİNAZOR DEVRİ BİTTİ ARKADAŞLAR, SİZ HALA CURASİ PARKI SEYRETMEYE DEVAM EDİYORSUNUZ. BUNLAR GERÇEKLER FILM DEĞİL. İNGİLİZLERİN HEP BİŞEYLERLE HALKIMIZI MEŞGÜL ETME DÖNEMLERİ BİTİYOR. KÜRT TÜRK ,SOL SAĞ, LAİK GERİCİ GİBİ MEŞGUL EDİCİ DÖNEMLER BİTİP AYAĞA KALKTIĞIMIZ DÖNEMLER GELDİ. BU CİHAN DEVLETİ ALLAHIN İZNİ İLE YENİDEN TAHTINA OTURACAK VE BATI ZULMUNE DURRR DİYECEK. AFRİKANIN, AÇ ÇOCUĞUNUN KANINI EMEMİYECEKSİN ARTIK.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000