11 Mart 2017, Cumartesi 17:51:08

Atatürk Havalimanı'nda 'oyuncak tabanca' krizi

Atatürk Havalimanı'nda bir yolcunun oyuncak tabancayla uçağa binmekte ısrar etmesi krize neden oldu.
  • Hiç buralara haber olmasına gerek kalmadan koy gitsin.Akıl edememeleri enteresan olmuş
  • gercek silah gibi silah posetiyle yollanabilirdi veya kabin altı bagaja koyulabilirdi kendi kabin altı bagajı yoksa başka yolcudan rica edilip onun kabin altı bagajına koyulabilrdi .yolcu bilinçsiz olabilir ama görevliler yolcu leyhine çözüm geliştirebilirdi...kemer cüzdan çıkart demekle güvenlikçi olunmuyor mallaesef:)
  • Ya benim.anlamadigim bu yolcu mekkeden gelmedimi nasil geldi ucakla gelmedimi o geldigi ucak plastuk tabacya sorun cikarmamis ve transfer yolcu gülünç birsey
  • O ZAMAN HEMEN UCAGINI BAGAJ KISMA KOYACAKSIN ORDAKI ISCILER EVE GÖTÜRMÜSTÜR KESIN

İstanbul Atatürk Havalimanı'nda yolcuların bagajlarında yapılan kontroller sırasında güvenlik görevlileri, bir kadın yolcunun çantasında uçağa alınması yasaklı maddeler arasında yer alan oyuncak tabanca buldu.

Görevlilerin oyuncak tabancayla uçağa binemeyeceğini söylemesi üzerine oyuncağı vermek istemeyen yolcuyla güvenlik görevlileri arasında tartışma çıktı.

Kadın yolcu, çocuğu için Mekke’den oyuncak tabanca aldığını ve vermek istemediğini belirterek "Sanki gerçek silah kaçırıyoruz" şeklinde tepki gösterdi.

POLİS İZİN VERMEDİ
Güvenlik görevlisi ise kurallar gereği oyuncak tabancanın yasak olduğu konusunda yolcuyu tekrar uyarıp olay yerine polis çağırdı. Olay yerine gelen polisler de oyuncağın yasak olduğunu tekrarlayarak plastik tabancanın uçağa alınmasına izin vermedi.

Atatürk Havalimanı'nda 'oyuncak tabanca' krizi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (36)

SECURİTY BAG ~ 1 yıl önce
Hiç buralara haber olmasına gerek kalmadan koy gitsin.Akıl edememeleri enteresan olmuş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sedrof ~ 1 yıl önce
gercek silah gibi silah posetiyle yollanabilirdi veya kabin altı bagaja koyulabilirdi kendi kabin altı bagajı yoksa başka yolcudan rica edilip onun kabin altı bagajına koyulabilrdi .yolcu bilinçsiz olabilir ama görevliler yolcu leyhine çözüm geliştirebilirdi...kemer cüzdan çıkart demekle güvenlikçi olunmuyor mallaesef:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Q mantık ~ 1 yıl önce
Ya benim.anlamadigim bu yolcu mekkeden gelmedimi nasil geldi ucakla gelmedimi o geldigi ucak plastuk tabacya sorun cikarmamis ve transfer yolcu gülünç birsey

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kaptan ~ 1 yıl önce
Arkadasım :) Mekke ve tüm Arabistan'da güvenle kontrolü okadar kötüdür ki uçağa bazuka bıle sokabilırsın...
Egridir düz ~ 1 yıl önce
O ZAMAN HEMEN UCAGINI BAGAJ KISMA KOYACAKSIN ORDAKI ISCILER EVE GÖTÜRMÜSTÜR KESIN

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000