02 Ocak 2017, Pazartesi 23:24:41

Atatürk Havalimanı'nda ortalık karıştı

Sosyal medyada Türkiye'yi aşağılayıcı paylaşımları nedeniyle KKTC'den sınır dışı edilen Barbaraos Şansal'ı taşıyan uçakta ve Atatürk Havalimanı'nda gergin anlar yaşandı.
  • Bize Göre Değil Çirkefin Elinde Deli Olmak Zuul Olmak Biz Böyle Görmedik Haramı Bilmedik Eğilmedik Bükülmedik Bize Göre Değil Bizim İçin Değil Siyaha Beyaz Demek, Çirkine Oh ala Zalime Pek Ala Yoksula Olmaz Demek karnının doymayacağının korkusunu koklayanlar bakıyorumda pek bir yalanmış yorumlara yazık Türk soyu sonsuza dek ebet dik kalacaktır.
  • saldırı tüm dünyada haber oldu ve bu olay yüzünden yarın bir gün yabancı firmalar ve uluslararası havacılık kurumları türkiye'de limanlar güvenli değil çok risk var diye uçuşlarını iptal ederlerse ya da yasaklarlarsa ne olacak düşünen var mı? mesela 15 temmuz olayından sonra abd uçuşları durduruldu thy ne kadar zarar etti biliyor musunuz? bu olayla ilgili ve bunlara sempati duyan müdür,şef vs kim varsa işten atılmalıdır. bu basit bir tepki değildir. havalimanı apronu tepki verilecek yer değildir. hele orada çalışanlarca hiç değildir. terör yüzünden transit yolcular bile bizimle uçmak istemezken, turizm olayımız batmışken, teröristlere,hırsızlara,yolsuzluk yapanlara,sapıklara vs göz yumanlara, bunlara devlet kurumlarında iş,ihale verenlere,fetoyu devlete sokanlara tepki gösteremeyen ama bunları yapmamış,abuk bir video yayınlamış,aklı gitmiş birine apronda on havalimanı çalışanı olarak saldırarak sözüm ona tepki veren,birilerine yalakalık peşindeki artistler yüzünden daha da batmasın...
  • Geçmiş Olsun Türkiye
  • kovun bunları

Modacı Barbaros Şansal, sosyal medyadaki paylaşımları dolayısıyla KKTC’den sınır dışı edildi. Şansal'ın sosyal medya hesabından Türkiye'ye hakaret ettiği görüntülerinin yayınlanması, KKTC İçişleri Bakanlığı'nı harekete geçirdi.

Yılbaşı tatili için geldiği KKTC'de gözaltına alınan Şansal, Türk Hava Yolları'nın 20.55 tarifeli uçağıyla İstanbul'a gönderildi.

YOLCULARDAN TEPKİ

Modacı Barbaros Şansal ile bindirildiği uçaktaki yolcular arasında gerginlik yaşandı.

Şansal’ın taşkınlık yaptığını iddia eden yolcular, kendisine tepki gösterdi. Tartışmanın büyümesi üzerine olaya polis müdahale etti. Gerginlik nedeniyle uçağın kalkışı bir süre uzadı. Tartışmanın sona ermesinin ardındansa Barbaros Şansal'ı taşıyan uçak Türkiye’ye hareket etti.

ATATÜRK HAVALİMANI'NDA ORTALIK KARIŞTI

THY uçağıyla İstanbul'a getirilen ünlü modacı Şansal, yocuların büyük öfkesiyle karşılandı. Uçaktan indirildiği sırada yere bir ara düşen Barbaros Şansal yolcular tarafından kovalandı. Şansal emniyet güçlerinin araya girmesiyle linç edilmekten son anda kurtarıldı.

Atatürk Havalimanı'nda ortalık karıştı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (283)

Siz biteceksiniz ~ 2 yıl önce
Bize Göre Değil Çirkefin Elinde Deli Olmak Zuul Olmak Biz Böyle Görmedik Haramı Bilmedik Eğilmedik Bükülmedik Bize Göre Değil Bizim İçin Değil Siyaha Beyaz Demek, Çirkine Oh ala Zalime Pek Ala Yoksula Olmaz Demek karnının doymayacağının korkusunu koklayanlar bakıyorumda pek bir yalanmış yorumlara yazık Türk soyu sonsuza dek ebet dik kalacaktır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
büyük yanlış ~ 2 yıl önce
saldırı tüm dünyada haber oldu ve bu olay yüzünden yarın bir gün yabancı firmalar ve uluslararası havacılık kurumları türkiye'de limanlar güvenli değil çok risk var diye uçuşlarını iptal ederlerse ya da yasaklarlarsa ne olacak düşünen var mı? mesela 15 temmuz olayından sonra abd uçuşları durduruldu thy ne kadar zarar etti biliyor musunuz? bu olayla ilgili ve bunlara sempati duyan müdür,şef vs kim varsa işten atılmalıdır. bu basit bir tepki değildir. havalimanı apronu tepki verilecek yer değildir. hele orada çalışanlarca hiç değildir. terör yüzünden transit yolcular bile bizimle uçmak istemezken, turizm olayımız batmışken, teröristlere,hırsızlara,yolsuzluk yapanlara,sapıklara vs göz yumanlara, bunlara devlet kurumlarında iş,ihale verenlere,fetoyu devlete sokanlara tepki gösteremeyen ama bunları yapmamış,abuk bir video yayınlamış,aklı gitmiş birine apronda on havalimanı çalışanı olarak saldırarak sözüm ona tepki veren,birilerine yalakalık peşindeki artistler yüzünden daha da batmasın...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
isimsiz ~ 2 yıl önce
çok güzel açıklamışsın,havacılığın ruhunu,mantığını,nasıl bir işte ve nerede çalıştığını anlayamayan ve yaptığı hareketin nerelere varabileceğini tahmin edemeyenler.Orası belediyenin yol bakım şefliği değil.
Selami ~ 2 yıl önce
Geçmiş Olsun Türkiye

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kovulmalılar ~ 2 yıl önce
kovun bunları

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000