19 Aralık 2017, Salı 11:17:09

Atatürk Havalimanı'nda lüks taksi dönemi başladı

Türkiye'de "ilk kez" bir durağa bağlı lüks taksi uygulaması, Atatürk Havalimanında başladı.
  • UBER Candır.
  • Yahu bunlar ne boş insanlar überi geçemezler 1 2. Olarak über çok daha ucuz
  • araç VIP ama arka lastik şahinden çıkma
  • taksi ve taksi şöferlerinin yüzde 90 ı vukaat türkleri bile dolandırmanın peşinde yolcuya askıntı olur adama atar yapar herkez rızkının peşinde UBER ile keyifli güvenli yolculuk yapıyoruz menunuz. rahatsız olan taksiciler korsancılar sizde UBER le yolculuk yapın keyfli yolculuklar.

Türkiye'de "ilk kez" bir durağa bağlı lüks taksi uygulaması, Atatürk Havalimanında başladı.

Atatürk Havalimanı Taksiciler Kooperatifi, korsan taksicilikle mücadele kapsamında yerli ve yabancı yolculara lüks taksilerle de hizmet vermeye başladı. Kooperatif, ilk lüks taksiyi bu sabah yolcuların hizmetine sundu.

Özel tasarlanan, televizyondan bar hizmetine kadar bir çok özelliğin bulunduğu, 8+1 yolcu taşıma kapasitesine sahip taksi, diğer taksilerden farklı olarak kendi sırasında, talebe göre hizmet verecek. Aracın taksimetre ücreti ise normal ücretin iki katı olarak belirlendi.

Lüks taksinin sahibi Lami As, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, VIP hizmet vereceklerini, lüks aracın normal taksilerden ayrı sırası olacağını söyledi.

As, "Kalabalık ve lüks hizmet isteyenler talep ettiğinde gideceğiz. Bu hem İstanbul'da hem de Türkiye'de ilk. Açılış ve tarife fiyatı 2 katı olacak. 2-3 tane daha araç gelecek. Amacımız Uber ile korsanla, kiralık taksiyle mücadele. Fazla ücret talep edenlerin de önünü kesmek amacımız." diye konuştu.

As, aracın normal fiyatının 115 bin lira olduğunu iç tasarımın ise 15 bin liraya mal edildiğini söyledi.

Atatürk Havalimanı'nda lüks taksi dönemi başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (44)

UA ~ 6 ay önce
UBER Candır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uberci ~ 6 ay önce
Yahu bunlar ne boş insanlar überi geçemezler 1 2. Olarak über çok daha ucuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bltgzr ~ 6 ay önce
araç VIP ama arka lastik şahinden çıkma

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yolcu ~ 6 ay önce
taksi ve taksi şöferlerinin yüzde 90 ı vukaat türkleri bile dolandırmanın peşinde yolcuya askıntı olur adama atar yapar herkez rızkının peşinde UBER ile keyifli güvenli yolculuk yapıyoruz menunuz. rahatsız olan taksiciler korsancılar sizde UBER le yolculuk yapın keyfli yolculuklar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000