09 Ocak 2017, Pazartesi 14:15:01

Atatürk Havalimanı'nda kar kabusu sürüyor

Atatürk Havalimanı'nda dördüncü gününe giren kar yağışı uçuşları etkilemeye devam ediyor.
  • tav sadece para kazanayım,işleri dhmi yapsın diyor.terminaller soğuk,wc ler kokuyor,apron tarla olmuş,çör çöp .normal terminal temizliğini bile yapmıyor.körük-köprü altını bile dhm ye temizletiyor,körük,köprü parasını tav kazanıyor.kul-kamu hakkı yiyor bu tav.
  • DHMI'nin beceriksizliği Yere inen uçaklar park yerine 2 saatte gidebiliyor Zamanında park yerini temizlemeyi akıl etseler uçaklarda park etmek için beklemek zorunda kalmazlar Yazık
  • Herhalde Tav Dhmi temizlesin diyor Dhmi de sen temizle diyor olan millete Thy ve diğer havayolu sirketlerine oluyor dunyanin heryerinde kar yagiyor kar yuzunden bu kadar iptal olmuyordur.
  • Birakin sokaklari caddeleri millet hayatinda karda buzda araba ne zaman kullanmiş hiçbir zaman..geç.. pistler ve apron neden temizlenemiyor

Yoğun kar yağışının bugün de devam etmesi üzerine Atatürk Havalimanı'nda başka havalimanına yönlendirmeler başladı. Kar yağışı ile birlikte görüş mesafesinin de düşmesiyle hava trafiği zaman zaman durma noktasına geliyor.

Operasyon güçlükle yürütülürken bir çok uçak Marmara üzerinde tur atmak zorunda kalıyor. Atatürk Havalimanı'na inemeyen birçok uçak ise şimdiden İzmir'e yönlendirilmeye başlandı.

Görüş mesafesinin iyice düşmesi sebebiyle de düşük görüş operasyona olanak sağlayan Cat 3 operasyona başlandığı kaydedildi.

15.01 | Öte yandan Atatürk Havalimanı'nda operasyonların akşam 18:00'e kadar durdurulduğu öğrenildi.

Airporthaber.com

Atatürk Havalimanı'nda kar kabusu sürüyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

ahy ~ 2 yıl önce
tav sadece para kazanayım,işleri dhmi yapsın diyor.terminaller soğuk,wc ler kokuyor,apron tarla olmuş,çör çöp .normal terminal temizliğini bile yapmıyor.körük-köprü altını bile dhm ye temizletiyor,körük,köprü parasını tav kazanıyor.kul-kamu hakkı yiyor bu tav.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Frk ~ 2 yıl önce
DHMI'nin beceriksizliği Yere inen uçaklar park yerine 2 saatte gidebiliyor Zamanında park yerini temizlemeyi akıl etseler uçaklarda park etmek için beklemek zorunda kalmazlar Yazık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aviation ~ 2 yıl önce
Herhalde Tav Dhmi temizlesin diyor Dhmi de sen temizle diyor olan millete Thy ve diğer havayolu sirketlerine oluyor dunyanin heryerinde kar yagiyor kar yuzunden bu kadar iptal olmuyordur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hi ~ 2 yıl önce
Apron işletmesi DHMI, terminal işletmesi TAV'a aittir. Dolayısıyla otoritelerin temizliği birbirine paslama durumu söz konusu değil. Apronu temizlemekle yükümlü otorite DHMI'dir.
aviation ~ 2 yıl önce
Her nekadar Tav terminal isletmeciside olsa mudahale etme sansi yokmu neticede hizmette buyuk bir aksama soz konusu Ataturk Havalimanı gibi bir yerde saygilarimla
camarothy ~ 2 yıl önce
Birakin sokaklari caddeleri millet hayatinda karda buzda araba ne zaman kullanmiş hiçbir zaman..geç.. pistler ve apron neden temizlenemiyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000