10 Temmuz 2012, Salı 13:47:00

ATATÜRK HAVALİMANI'NDA İLGİNÇ OLAY

Atatürk Havalimanı apronundaki hurda uçağın koltukları söküldüğü sırada denge sorunu ortaya çıkınca uçak şaha kalktı.
  • Cabin crew yazan arkadaş ne kullanıyorsa aynısından istiyorum. Lütfen açıklasın dozajıyla beraber... Yolculara ve ekibe geçmiş olsun dilemiş, eğer yaşıyorsa ben de kendisine diliyorum :))
  • Yorumunuz
  • Haberde yazan doğruysa bu ülkenin yetiştiriği cevherlerden birisi olduğu açık ve net olarak belli olan koltuk sökme işi sorumlusu arkadaşı cani gönülden tebrik etmek istiyorum. Bunu başarmak herkesin harcı değil. Gerçekten uzman olmayı gerektiren bir durum:-)
  • Torpil böyle birşey.. =)

Atatürk Havalimanı Genel Havacılık apronunda bugün hareketli dakikalar yaşandı. Yıllardır Atatürk Havalimanı apronunda atıl halde duran Air Adriatic firmasına ait uçağın burnu bir anda havaya kalktı.

Uçağın içindeki koltukların söküldüğü sırada yaşanan olay heyecana neden oldu. Uçağın ön kısmında bulunan koltukların sökülerek arka bölümde toplanması sonrası uçağın dengesi kayboldu ve burun kısmı havaya kalktı. Bu sırada hem uçakta çalışan görevliler hem de apron çalışanları heyecanlı anlar yaşadı.

Olay yerine gelen DHMİ’ye bağlı itfaiye ekipleri, uçağın burun kısmına bağlanan halatla uçağı eski haline getirmeyi başardı.

İşte apronda yaşanan ilginç olaya ait görüntüler:

ATATÜRK HAVALİMANI'NDA İLGİNÇ OLAY

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (36)

cevap bekliyorum ??? ~ 6 yıl önce
Cabin crew yazan arkadaş ne kullanıyorsa aynısından istiyorum. Lütfen açıklasın dozajıyla beraber... Yolculara ve ekibe geçmiş olsun dilemiş, eğer yaşıyorsa ben de kendisine diliyorum :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Yorumunuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tebrikler... ~ 6 yıl önce
Haberde yazan doğruysa bu ülkenin yetiştiriği cevherlerden birisi olduğu açık ve net olarak belli olan koltuk sökme işi sorumlusu arkadaşı cani gönülden tebrik etmek istiyorum. Bunu başarmak herkesin harcı değil. Gerçekten uzman olmayı gerektiren bir durum:-)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ataistlerden cevap ~ 6 yıl önce
Torpil böyle birşey.. =)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000