20 Eylül 2012, Perşembe 13:20:49

ATATÜRK HAVALİMANI'NDA HAC YOĞUNLUĞU

Atatürk Havalimanı’nda Hac yoğunluğu yaşanıyor...
  • Vaktiyle Sabiha Gökçen tamamen atıl vaziyetteyken orayı hacıların yolculukları ihya etmişti. Uçuşları Sabiha Gökçen'e yönlendirmek en kestirme çözüm gibi görünüyor. Hatta uluslararası uçuş yapılabilir mi bilmiyorum ama Çorlu, Kocaeli gibi yerlerdeki havaalanlarından da faydalanmak lazım. AHL'nin yoğunluğu malum. Bir de hacı adaylarımızı oraya sürüklemek hem onlarla yakınlarına hem de diğer yolculara zorluk çıkartıyor.
  • Bu hac seferleri SAW dan veya Çorlu dan yapılmalı. 1 kişiyi yolcu etmeye 20 kişi geliyor. Ve havalimanında tüm trafik birbirine giriyor. Kısaca rezalet
  • elite plus ile ayrı pasaport bankosunun kıymeti hac zamanı, lounge un kıymeti rotar zamanı anlaşılır derler :)
  • ARKADAS UTANIYORSAN O SENI BAGLAR OSMANLININ TORUNUNU BAGLAMAZ. HERSEYE SAYGI GÖSTERMEK GEREKMEZ MI ? SENIN MENSUP OLDUGUN DINDE EMINIM SERBESTLIGI HOSGÖRÜYÜ TAVSIYE EDIYORDUR. ONUN ICIN YOZLASMIS DÜSÜNCELERINIZI SAYGIYLA BAGISTIRIN.

 

Türkiye’nin en yoğun meydanı olan Atatürk Havalimanı Hac sezonunun açılmasıyla birlikte tıklık tıklım doldu. Hacc’a gitmek üzere Atatürk Havalimanı’na gelen Hacı adayları ve yakınları havalimanı pasaport bankoları önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

Kontuarlar ve pasaport kontrolü öncesindeki yoğunluğu açmaya çalışmak ise havalimanı personeline düştü. Son vedalaşma anında Hacı adayları ile yakınları arasında duygusal anlar yaşandı.

Bu arada söz konusu yoğunluk Atatürk Havalimanı otoparkına da yansıdı. Katlar tıklım tıklım dolarken, giriş ve çıkışlarda uzun kuyruklar oluştu.

©AirportHaber

ATATÜRK HAVALİMANI'NDA HAC YOĞUNLUĞU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

AYKUT ~ 6 yıl önce
Vaktiyle Sabiha Gökçen tamamen atıl vaziyetteyken orayı hacıların yolculukları ihya etmişti. Uçuşları Sabiha Gökçen'e yönlendirmek en kestirme çözüm gibi görünüyor. Hatta uluslararası uçuş yapılabilir mi bilmiyorum ama Çorlu, Kocaeli gibi yerlerdeki havaalanlarından da faydalanmak lazım. AHL'nin yoğunluğu malum. Bir de hacı adaylarımızı oraya sürüklemek hem onlarla yakınlarına hem de diğer yolculara zorluk çıkartıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Terminal ~ 6 yıl önce
Bu hac seferleri SAW dan veya Çorlu dan yapılmalı. 1 kişiyi yolcu etmeye 20 kişi geliyor. Ve havalimanında tüm trafik birbirine giriyor. Kısaca rezalet

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
elite plus ile ayrı pasaport bankosunun kıymeti hac zamanı, lounge un kıymeti rotar zamanı anlaşılır derler :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
utaniyorum diyene ~ 6 yıl önce
ARKADAS UTANIYORSAN O SENI BAGLAR OSMANLININ TORUNUNU BAGLAMAZ. HERSEYE SAYGI GÖSTERMEK GEREKMEZ MI ? SENIN MENSUP OLDUGUN DINDE EMINIM SERBESTLIGI HOSGÖRÜYÜ TAVSIYE EDIYORDUR. ONUN ICIN YOZLASMIS DÜSÜNCELERINIZI SAYGIYLA BAGISTIRIN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000