13 Eylül 2017, Çarşamba 15:17:48

Atatürk Havalimanı'nda cenazeler karıştı

Şanlıurfa’da defnedilmek üzere İzmir’den gönderilen kardeşinin cenazesini son kez görmek isteyen Bakır Asal, morgda hayatının şokunu yaşadı
  • ne demie meselenin bizlw ilgisi yok ,yanlis etiket yapistirmislar.. iki cenaze gelmis, biri kadin, biri erkek, morgdan cikarken hata olmaz, cenazeleri alan gorevli iki etiket cikarmis, etiketleir ale acele yapistirmis, sanki ayni destinasyona giden iki canta gibi.. ee bunlar ayni destinasyona gitmiyor, beraber giden cantada degiller.. kadin urfadan cikti,sans eseri.. yahi bir yerde demek ki kaza eseri vefat etsek, cenazeyi izmire diye sivasa ,samsuna gondereceksiniz .. bizimkiler psikopat da degiller acip baksinlar bu bizim oglan mi diye.. eee sivasta agac altinda oyle kiyamete kadar bekleyeceiz.. dinle beni bla bla bla , kalkarim o mezardan sana evinde hayatinda ne huzur veririm, ben o gun ne halt ettimde bu cin,bu ruh artik neyse bana musallat oldu dersin.. ulan cenaze bu, biraz ciddi is yapin yahu.. burda her yoruma laf yetistirecegine ,isinizi dogru yapin..
  • son yıllarda özellikle de thy'de oldukça sık görülen bir durum...
  • ETİKETİ HANGİ FİRMAYA BAĞLI KİŞİ YAPIŞTIRIYOR CENAZE İŞLERİMİ BENCE ALTAN KARDEŞŞŞ SANA BLA BLA BLA :)
  • Cenaze işleri her zaman sıkıntılı işlerdir havayolları ile nakil her zaman zordur

Şanlıurfa’da defnedilmek üzere İzmir’den gönderilen kardeşinin cenazesini son kez görmek isteyen Bakır Asal, morgda hayatının şokunu yaşadı. Abisini defnetmeye hazırlanan acılı kardeş, morgda bir kadına ait cenazeyle karşılaştı. Kısa süre sonra cenazenin Atatürk Havalimanı'nda karıştırıldığı ortaya çıktı.

Edinilen bilgiye göre, Aydın’ın Söke ilçesinde tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden 50 yaşındaki Halil Asal'ın cenazesi önce İstanbul’a daha sonra ise memleketi olan Şanlıurfa’ya gönderilmek istendi. Ancak bu sırada Asal’ın cenazesi Erzincan’a gönderilmek istenen bir kadın cenazesi ile karıştırıldı. Kadına ait cenaze Erzincan yerine Şanlıurfa’ya gönderildi. Şanlıurfa’da cenazeyi teslim alan aile bireyleri ise yanlışlığı cenaze namazı öncesi cami morgunda fark etti.

Ağabeyi Halil Asal’ın cenazesini son kez görmek isteyen Bakır Asal, kefenin yüz kısmını açtığında cenazenin bir kadına ait olduğunu fark etti. Durumu yakınlarına haber veren Asal, havayolu şirketi ile irtibata geçti. Olayı inceleyen yetkililer aileden özür dileyerek cenazelerin karıştığını belirtti. Yapılan araştırma sonunda Halil Asal’ın cenazesinin İstanbul Atatürk Havalimanı’nda olduğu, Erzincan’a gönderilmesi gereken cenazenin ise Şanlıurfa’ya gönderildiği ortaya çıktı.

 

Atatürk Havalimanı'nda cenazeler karıştı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

ztk ~ 10 ay önce
ne demie meselenin bizlw ilgisi yok ,yanlis etiket yapistirmislar.. iki cenaze gelmis, biri kadin, biri erkek, morgdan cikarken hata olmaz, cenazeleri alan gorevli iki etiket cikarmis, etiketleir ale acele yapistirmis, sanki ayni destinasyona giden iki canta gibi.. ee bunlar ayni destinasyona gitmiyor, beraber giden cantada degiller.. kadin urfadan cikti,sans eseri.. yahi bir yerde demek ki kaza eseri vefat etsek, cenazeyi izmire diye sivasa ,samsuna gondereceksiniz .. bizimkiler psikopat da degiller acip baksinlar bu bizim oglan mi diye.. eee sivasta agac altinda oyle kiyamete kadar bekleyeceiz.. dinle beni bla bla bla , kalkarim o mezardan sana evinde hayatinda ne huzur veririm, ben o gun ne halt ettimde bu cin,bu ruh artik neyse bana musallat oldu dersin.. ulan cenaze bu, biraz ciddi is yapin yahu.. burda her yoruma laf yetistirecegine ,isinizi dogru yapin..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
karışan cenazeler ~ 10 ay önce
son yıllarda özellikle de thy'de oldukça sık görülen bir durum...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ETİKET... ~ 10 ay önce
ETİKETİ HANGİ FİRMAYA BAĞLI KİŞİ YAPIŞTIRIYOR CENAZE İŞLERİMİ BENCE ALTAN KARDEŞŞŞ SANA BLA BLA BLA :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Altan ~ 10 ay önce
Cenazeyi veya işlemleri yapan kimse o kişi yapıştırıyor kargo personeli hangi cenazenin neresi olduğunu nerden bilecek
Cenaze ~ 10 ay önce
Cenaze işleri her zaman sıkıntılı işlerdir havayolları ile nakil her zaman zordur

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000