28 Ağustos 2009, Cuma 12:56:18

Atatürk Havalimanı'nda birbirlerine girdiler!

Havalimanında görev yapan taksicilerin başı son zamanlarda artan korsan olayları ile dertte... Son örnekse bugün sabah saatlerinde dış hatlar geliş katında meydana geldi.
  • Binmeyin lan havalimanı taksiye çok şükür hiçbir hosteese yada dangalak müşteriye ihtiyacımız yok!!!
  • korsan taksi soforleri ve hostesler bakin bu sizinle son kez muhatap olusum lutfen haddinizi bilin 3 kurusa tenezzul eden aclar ile ise yaramaz soforlere sesleniyorum taksi plakasi 570bin tl birarada kac kez gordunuz bilmem, burasi dagbasi degil kanun var yasa var kanunlari cigneyen bir zavalli toplum olmussunuz,utanmadan korsan'i savunup duruosunuz! korsan gemi degil bunlar hirsiz bunlar ne zaman anlarsiniz bilmem ama anlatmasini ii biliriz merak etmeyim.taksiciler gayet akilli o yaziyi yazan kisi merak ediosa ne kadar akilli oldugumuzu buyursun gelsin.hepinize cvp verecek degilim dedigim gibi korler ve sagirlar guzel agirlamissiniz birbirinizi :)) yanlis asla yanlisla duzelmez bilmem anlayabildinizmi!buda imzam olsun volkan3458@hotmail
  • taksicileri savunan arkaşaım savunman çok komik istersen tekrar oku yazdıklarını millet sizden bıkmış niye anlamak istemiyorsunuz bence bırakın bu işleri köyünüze dönün alışamadınız bu istanbula uyum sağlıyamadınız niye anlamıyorsunuz hizmet ve kibarlık insanın içinden gelecek işinede öyle bakacak kendini örnek al en son ne zaman taksine binen müşterine gerçekten müşteri gibi davrandın ne yazikki yılların güzel mesleğini ne hallere düşürdünüz köyden gelene ehliyet bide araba verdiler haydi yollara sonarası malum yazık yazık....
  • Zaten aşağıda yazanlar sana gereken cevabı vermiş. Benim de bir tavsiyem olacak. Önce Türkçe öğren. Önce Türkçe öğren ve sonra gel buraya yorum yaz. Hayatında hiç mi %90 yazmadın ? Verdiğin telefona nasıl cevap vereceksiniz siz ? Daha Türkçe bilmeden.... Adam olun, akıllı olun... Burası sizin memleketinizin dağbaşı değil.

Atatürk Havalimanı’ndan Şişli’ye 35 TL’ye korsan bir şekilde yolcu taşıdığını öğrendikleri minibüs şoförüyle havalimanında taksicilik yapan Volkan Ayan arasında kavga çıktı. Kavga kısa süre sonra olay yerine gelen trafik polisi tarafından sonlandırılırken iki taraf da birbirinden şikâyetçi oldu.

Korsan bir şekilde yolcu taşıdığını iddia ettiği minibüsün şoförüyle taksici Volkan Ayan arasında başlayan tartışma kavgaya dönüştü.

Bir bayan yolcunun “şu minibüsün şoförü 35 TL’ye şişli’ye götürüyor. Sen kaç liraya götürürsün” sorusu üzerine sinirlenen Volkan Ayan minibüsün şoförünün yanına giderek tartışmaya başladı o anda Airport TV kameraları kayıttaydı.

Taksici Volkan Ayan hosteslerin bile korsanı tercih ettiğini bunu ispat etmekte zorlandıklarını söyleyerek kendini savundu.

Olay yerine çağırılan trafik polisi birbirinden şikâyetçi olan tarafları ifadelerini almak üzere karakola götürdü.

Atatürk Havalimanı'nda meydana gelen kavganın görüntüleri sadece Airport TV tarafından kaydedildi. Yaşanan olayı 20:00'da Airport TV Ana Haber'de izleyebilirsiniz.

Korsan

Korsan

Korsan

Atatürk Havalimanı'nda birbirlerine girdiler!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (82)

Misafir ~ 5 yıl önce
Binmeyin lan havalimanı taksiye çok şükür hiçbir hosteese yada dangalak müşteriye ihtiyacımız yok!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
korsan taksi soforleri ve hostesler bakin bu sizinle son kez muhatap olusum lutfen haddinizi bilin 3 kurusa tenezzul eden aclar ile ise yaramaz soforlere sesleniyorum taksi plakasi 570bin tl birarada kac kez gordunuz bilmem, burasi dagbasi degil kanun var yasa var kanunlari cigneyen bir zavalli toplum olmussunuz,utanmadan korsan'i savunup duruosunuz! korsan gemi degil bunlar hirsiz bunlar ne zaman anlarsiniz bilmem ama anlatmasini ii biliriz merak etmeyim.taksiciler gayet akilli o yaziyi yazan kisi merak ediosa ne kadar akilli oldugumuzu buyursun gelsin.hepinize cvp verecek degilim dedigim gibi korler ve sagirlar guzel agirlamissiniz birbirinizi :)) yanlis asla yanlisla duzelmez bilmem anlayabildinizmi!buda imzam olsun volkan3458@hotmail

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
taksicileri savunan arkaşaım savunman çok komik istersen tekrar oku yazdıklarını millet sizden bıkmış niye anlamak istemiyorsunuz bence bırakın bu işleri köyünüze dönün alışamadınız bu istanbula uyum sağlıyamadınız niye anlamıyorsunuz hizmet ve kibarlık insanın içinden gelecek işinede öyle bakacak kendini örnek al en son ne zaman taksine binen müşterine gerçekten müşteri gibi davrandın ne yazikki yılların güzel mesleğini ne hallere düşürdünüz köyden gelene ehliyet bide araba verdiler haydi yollara sonarası malum yazık yazık....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Zaten aşağıda yazanlar sana gereken cevabı vermiş. Benim de bir tavsiyem olacak. Önce Türkçe öğren. Önce Türkçe öğren ve sonra gel buraya yorum yaz. Hayatında hiç mi %90 yazmadın ? Verdiğin telefona nasıl cevap vereceksiniz siz ? Daha Türkçe bilmeden.... Adam olun, akıllı olun... Burası sizin memleketinizin dağbaşı değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000