27 Mart 2017, Pazartesi 16:52:27

Atatürk Havalimanı'nda bıçaklı kavga

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda taksiciler arasında yolcu alma tartışması kanlı bitti. Taksi şoförü Hüseyin Ateşyılmaz tartıştığı taksi şoförü Mahmut Çobanoğlu’nu ayağından bıçakladı. Kaçan taksici Hüseyin Ateşyılmaz kısa sürede yakalandı.
  • taksi duraklarının ıslahı için ibb bunları devralıp düzene koymalı
  • bunlar havaalanı saldırısında insanlar can derdindeyken 100$ a yolcu taşıyanlar değillermi zaten...
  • Havaalanı dış hatlarda adam bıçaklama olayı oluyor, önünü servis kesiyo ama adam yine kaçıyor,polis ancak adam durağa gidince yakalıyor...
  • ataturk hava limaninda taksi soforlugu yapanlarin %90 i piskolojik sorunlu. sizofrenik ve piskopat tavirlar gosteriyorlar surekli. yolcuya surekli hakaret ve kotu davranista bulunuyorlar. bu taksiciler ulkeyi iyi tanitmak icin harcanan milyonlari bu davranislari ile bi cirpida bosa cikariyorlar. istanbula gidipte ataturk hava limanindaki taksicilerle muhatap olupta ulkeden soguyan turistlerin sayisi az degil. bu adamlar egitilemez odundurlar. care yok. hepsini atmalilar bence. her sey daha guzel olur bunlarsiz.

Edinilen bilgiye göre, Atatürk Havalimanı taksi durağında çalışan Mahmut Çobanoğlu, 34 TDH plakalı ticari taksi ile saat 08.30 sıralarında dış hatlar terminalinde yolcu almak için beklediği sırada, 34 TAU 78 plakalı ticari taksi şoförü Hüseyin Ateşyılmaz ile yolcu alma tartışması yaşandı. Tartışma araya giren diğer taksi şoförleri tarafından yatıştırıldı.

Tartıştığı havalimanı taksicisi Mahmut Çobanoğlu’nun yolunu kesen Hüseyin Ateşyılmaz , bacağından bıçaklayarak kaçmak istedi. Bu sırada olayı gören bir servis şoförü aracını Hüseyin Ateşyılmaz’ın aracının önüne çekerek kaçmasını önlemek istedi. Elindeki bıçak ile servis şoförüne saldırmak isteyen Ateşyılmaz, servis şoförünün yolu açmasını istedi. Yolun açılması ile olay yerinden kaçan Ateşyılmaz’ı yakalamak için Atatürk Havalimanı Emniyet Müdürlüğü ekipleri inceleme başlattı.

Emniyet yetkilileri yaptıkları incelemede Mahmut Çobanoğlu’nu bıçaklayan taksicinin Ömür Plaza taksi durağı taksisi olduğunu öğrendi. Ömür Plaza taksi durağına giden Emniyet yetkilileri, suç aleti ile birlikte Hüseyin Ateşyılmaz’ı gözaltına aldı. İfadesinin alınmasının ardından Hüseyin Ateşyılmaz nöbetçi savcılığa sevk edilecek.

Atatürk Havalimanı'nda bıçaklı kavga

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (63)

ayn ~ 1 yıl önce
taksi duraklarının ıslahı için ibb bunları devralıp düzene koymalı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rezalet ~ 1 yıl önce
bunlar havaalanı saldırısında insanlar can derdindeyken 100$ a yolcu taşıyanlar değillermi zaten...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
güvenliğe gel ~ 1 yıl önce
Havaalanı dış hatlarda adam bıçaklama olayı oluyor, önünü servis kesiyo ama adam yine kaçıyor,polis ancak adam durağa gidince yakalıyor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
terorist ~ 1 yıl önce
ataturk hava limaninda taksi soforlugu yapanlarin %90 i piskolojik sorunlu. sizofrenik ve piskopat tavirlar gosteriyorlar surekli. yolcuya surekli hakaret ve kotu davranista bulunuyorlar. bu taksiciler ulkeyi iyi tanitmak icin harcanan milyonlari bu davranislari ile bi cirpida bosa cikariyorlar. istanbula gidipte ataturk hava limanindaki taksicilerle muhatap olupta ulkeden soguyan turistlerin sayisi az degil. bu adamlar egitilemez odundurlar. care yok. hepsini atmalilar bence. her sey daha guzel olur bunlarsiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000